Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 00.35 . Έχοντας μάθει ότι επέστρεψε η γιαγιά Αντριάνα (όντως ήταν το τρίτο βράδυ της που δούλευε απ όταν γύρισε απο την πατρίδα της)και έχοντας κάνει την βόλτα μου κατά το ήμισυ την επισκέφτηκα για να την δοκιμάσω και στο 10εύρω.

Περίμενα στο σαλόνι αρκετά μίας και τα 3 δωμάτια του οίκου ήταν πιασμένα , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο όταν άδειασε το μεσαίο. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Αρκετή ώρα αργότερα ήρθε στο δωμάτιο , χάρηκε πολύ που με είδε μίας και ποτέ δεν έκρυψε την συμπάθειας της προς το πρόσωπο μου και ας περνάω σπάνια μαζί της.

Τα είπαμε λίγο για τις διακοπές μας και στη συνέχεια μου είπε να ξαπλώσω και να χαλαρώσω. Ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό και στην συνέχεια έκανε το γνωστό πέρασμα με την γλώσσα της σε όλο μου το σώμα απο την μέση και πάνω επιμένοντας πολύ ώρα στις ρόγες μου . Κατέβηκε πιο κάτω και άρχισε την περιποίηση στα αρχίδια , γλείψιμο και ρούφηγμα όπως πάντα. Στην συνέχεια έκανε την κλασσική ερώτηση αν θέλω προφυλακτικό , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και τον εξαφάνισε ,την σταμάτησα για να μην τελειώσω .

Στην συνέχεια αφού έτριψε για αρκετή ώρα το μουνάκι της στον πούτσο μου , μου πέρασε προφυλακτικό , μία μόνο στάση έκανα μαζί της μίας και ήθελα να την χύσω στο στόμα πάλι μετά απο πίπα , την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , αφού της έγλυψα για λίγο το μουνάκ ι μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω δυνατά , η γιαγιά αντέχει ακόμα και κάθεται χωρίς διαμαρτυρίες , όσο την γάμαγα ξεστόμιζε τα γνωστά που λέει που εμένα πια εδώ και καιρό με κάνουν και χαμογελάω. Μετά απο κάνα 5λέπτο ξέσκισμα πισωκολλητο της είπα να τα πάρει στο στόμα , υπάκουη και ευγενική όπως πάντα γύρισε μου έβγαλε την καπότα και ρούφηξε τον πούτσο μου μέχρι που τελείωσα στο στόμα της , με στράγγιξε στην κυριολεξία .

Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα , κλασσικά έκανε γαργάρες και έπλυνε το πιπί της όπως αποκαλεί το μουνί της με νερό και μου έπιασε την συζήτηση , μου είπε ότι εδώ έχει περισσότερη δουλεία περισσότερα ραντεβού , ότι την έχουν βρει αρκετοί απο τους πελάτες της ενώ και αυτή επιβεβαίωσε την τάση των τελευταίων χρόνων να προσθέτουν οι κοπέλες αυταρχικό στο πρόγραμμα της λέγοντας μου ότι ένας στους δύο πελάτες που περνούν μαζί της απο έλληνες είναι για αυταρχικό .

Με φίλησε στο μάγουλο με χαιρέτησε και με καληνύχτισε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκαπέντε λεπτά , πολλά προκαταρκτικά χωρίς βιασύνες ενώ η μείωση των αποδοχών της κατά το ήμισυ δεν έχουν επηρεάσει την απόδοση της. Πολύ καλή επιλογή για αυτούς που αρέσκονται σε υπηρεσίες ή ώριμες γυναίκες γιατί όπως και να το κάνουμε αν ξεπεράσεις λίγο την εμφάνιση της στο πρόσωπο το σώμα της μία χαρά κρατιέται για την ηλικία της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού