Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μπαίνω κατά τις οκτώμισι το βράδυ στο δεξί σπίτι και βλέπω μια νέα σε ηλικία τσατσά, χοντρούλα με γυαλιά που θα την πήδαγα άνετα αν μου καθόταν.
- Κάτσε παλικάρι μου να βγει η κοπέλα, να την πάρεις μάτι... Να σε πάρουμε και εμείς μάτι...
- Θα με πάρεις και μάτι;
- Να μην σε πάρω λίγο; Μόνο εσύ δηλαδή;
- Τότε να με πάρεις. Άμα το θέτεις έτσι δεν μπορώ να κάνω αλλιώς.
Την τσατσά την λιγουρευόμουνα κανονικά και είχα ξεκινήσει να της παίζω ματιές και κάπου στο πίσω μέρος του μυαλού μου η ιδέα να γαμάω και να με παίρνει μάτι βοήθησε να ανέβει η θερμοκρασία στο πουλάκι μου.
Βγαίνει η κοπέλα και τι είδαν τα ματάκια μου; Ένα κοριτσάκι με καστανόξανθο σγουρό μακρύ μαλλάκι. Μέτριο ανάστημα με πιασίματα, στητό βυζάκι, πεταχτό κωλαράκι μεσαίου μεγέθους και σκούρο χρώμα δέρμα με έντονα "ταν λάινς".
Το πακέτο έδενε με ένα ωραίο και χαμογελαστό πρόσωπο με τσιγγάνικα χαρακτηριστικά.
Για κάποιο λόγο μου θύμισε την Σοφία Αρβανίτη που σαν όραμα εμφανίστηκε μπροστα στα μάτια μου φορώντας λευκό καλοκαιρινό φόρεμα, μάλιστα την άκουσα να μου τραγουδάει. "Μην μου μιλάς για καλοκαίρια για ακρογιαλιές και αστέρια...". Ανέβασα πίεση, τούρμπωσα, αισθάνθηκα τον σφυγμό μου να βαράει διπέταλο και τα αυτιά μου βούλωσαν. Η τσατσά είπε το πρόγραμμα αλλά δεν άκουσα τίποτα και πριν τελειώσει της έδωσα τα δέκα και μπήκα στο δωμάτιο.
Το δωμάτιο ήταν καθαρό, σφουγγαρισμένο, σε αρκτική θερμοκρασία από το κλιματιστικό και γενικά περιποιημένο. Στα δεξιά της πόρτας βρισκόταν η κρεμάστρα και ένα ξύλινο κουτί που λειτουργούσε σαν κομοδίνο. Στον απέναντι τοίχο είχε ένα διπλό μεταλλικό κρεβάτι με έναν στρογγυλό καθρέφτη δίπλα του. Τα σεντόνια του ήταν καθαρά και καλοστρωμένα. Γδύθηκα και ξάπλωσα.
Η κοπέλα ήρθε σχεδόν αμέσως με πολλά κέφια και χαμόγελα. Οι πιο ωραίες εμπειρίες στα μπουρδέλα ξεκινάνε με μια τέτοια είσοδο και σίγουρα αυτή ήταν μια από αυτές.
Την ρώτησα από που είναι, πόσο είναι κλπ. Μου είπε ότι σε λίγες μέρες θα γίνει είκοσι έξι και ότι είναι από την Ρουμανία. Τα ελληνικά της είναι σχεδόν τέλεια αν και μου είπε ότι είναι μόνο ένα χρόνο εδώ.
Ήρθε στο κρεβάτι την πήρα αγκαλιά και άρχισα να την χαϊδεύω παντού, να της πιπιλάω τις ρώγες, και να την φιλάω όπου μπορούσα. Απαλό δέρμα και σφιχτό σώμα, με καύλωνε μόνο που την έπιανα. Δεκτική σε φιλάκια (Εκτός από στόμα) και χάδια που τα ανταποδίδει και γενικά είναι παθιάρα με δυνατές αγκαλιές και τριψίματα.
Με το ζόρι την άφησα να βγει από τα χέρια μου. Ξάπλωσα ανάσκελα, μου έβαλε την καπότα και τον πήρε στο στόμα στήνοντας το κωλαράκι της πολύ κοντά μου ώστε να μπορώ να την πιάνω άνετα. Δυστυχώς δεν έγλειφε αρχίδια και η πίπα της ήταν μέτρια αν και προσπαθούσε πολύ να τον παίρνει βαθιά με κλειστά τα μάτια βγάζοντας σιγανούς καυλιάρικους ήχους. Παρά την μέτρια πίπα που έκανε απολάμβανα όλη την εικόνα της και την άφησα να με γλείφει για περίπου τρία λεπτά όπου έκανα ένα μικρο διάλειμμα για να ασχοληθώ ξανά με το στήθος της.
Η πρώτη στάση ήταν με εκείνη από πάνω στα κλασσικά τα γούστα μου αλλά με τα βυζάκια της κολλημένα στο πρόσωπο μου και τα χέρια της να με σφίγγουν πάνω τους. Οι κινήσεις της ήταν αργές, κούναγε την λεκάνη της μπρος-πίσω πιέζοντας την αρκετά και προσπαθώντας να μην ξεκολλήσει το σώμα της απ' το δικό μου. Που και που την σήκωνα την κράταγα από το στήθος δυναμώνοντας λίγο τον ρυθμό μου, εκεί ήταν όλα τα λεφτά με το κεφάλι της γερμένο στο πλάι, τα μάτια της κλειστά και το στόμα μισάνοιχτο βγάζοντας μια απίστευτη εικόνα καύλας.
Σε αυτή την στάση κάτσαμε αρκετά λεπτά και αλλάξαμε για πισωκολλητό, γύρισε στα τέσσερα αγκαλιάζοντας το μαξιλάρι και σήκωσε τον κώλο της ψιλά.
- Τι κωλάρα είναι αυτή μωράκι μου; Τι καύλα είσαι εσύ;
Σπάνιες οι φορές που κάνω τέτοια σχόλια σε πουτάνα αλλά δεν ήταν τα πρώτα που άκουγε από την στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο, πάντα η απάντηση της ήταν ένα πλατύ χαμόγελο και κάποιες φορές με ευχαρίστησε για αυτά που της έλεγα.
Ο κώλος της έτσι ήταν τέλειος, λες και ο θεός της τον έφτιαξε με διαβήτη!
Τον χούφτωσα, τον φίλησα και έκανα ένα πέρασμα την γλώσσα μου από την πίσω τρυπούλα. Αν δεν είχε λιπαντικό θα την είχα λιώσει στο γλείψιμο αλλά το έχω υπόψη μου για επόμενη συνάντηση.
Άρχισα να την γαμάω αργά χουφτώνοντας τα κωλομέρια με δύναμη, οι αντιδράσεις της ήταν μόνο θετικές και έδειχνε να το γουστάρει πολύ. Επιτάχυνα και δυνάμωσα το σφυροκόπημα κρατώντας την από όπου μπορούσα και χαϊδεύοντας την παντού.
Εκεί έγινε πόλεμος. Την πούτσα μέσα και τέρμα γκάζι! Ενώ ένιωθα ότι όπου να 'ναι θα χύσω η λύτρωση δεν έλεγε να έρθει. Έφαγα κάμποσα λεπτά έτσι προσπαθώντας αλλά πάρα την πολύ καλή αίσθηση που είχα μέσα της, τα καυλιάρικα βογκητά της, και το υπέροχο θέαμα μπροστά μου δεν τα κατάφερνα με τίποτα.
Είχα αρχίσει να ιδρώνω και να νιώθω ότι έχω πυρετό.
Κουράστηκα να γκαζώνω και ξάπλωσα δίπλα της. Της είπα ότι δεν το βλέπω να τελειώνω, με ρώτησε αν ήθελα να με βοηθήσει με το χέρι της και άρχισε να μου τον παίζει κολλημένη πάνω μου. Από το σαλόνι ακούσαμε την υπηρεσία να λέει, "Καθίστε παιδιά θα βγει το κορίτσι σε λίγο μην φεύγετε" και το τρίξιμο της πόρτας. Κοίταξα την Άννα και είπα, "Που πάνε ρε οι μαλάκες; Που θα βρούνε τέτοιο μουνί;" Έσκασε ένα τεράστιο χαμόγελο και άρχισε να με φιλάει στο στήθος παίζοντας τον πούτσο μου. Οι καύλες δεν μου έφευγαν και δεν έφευγα και εγώ αντουφέκιστος. Την Έβαλα να κάτσει ξανά πάνω του και την πήδηξα ξανά ανεβοκατεβάζοντας την δυνατά. Το πάλεψα για κάνα δίλεπτο και επιτελούς έχυσα πανηγυρικά όσο πιο βαθιά μέσα της μπορούσα ενώ ταυτόχρονα έχωσα το κεφάλι μου στα βυζάκια της μέχρι να στραγγίξω και την τελευταία σταγόνα.
Δεν βιάστηκε να φύγει από το δωμάτιο και έμεινε καθιστή πάνω μου χαμογελώντας και χαϊδεύοντας με παρά την παρατεταμένη διάρκεια που είχε η όλη φάση.
Της είπα μερικά ακόμα κοπλιμέντα με ευχαρίστησε πριν φύγει όπως την ευχαρίστησα και εγώ για αυτή την εμπειρία που μου πρόσφερε.
Ντύθηκα και βγήκα. Η υπηρεσία έβαζε κάποιον στο διπλανό δωμάτιο και την βρήκα έξω από την πόρτα. Μου χαμογέλασε και της είπα.
- Δεν ήρθες να με πάρεις μάτι.
- Δεν μπορώ, στοιχίζει αυτό.
- Δεν θα σε χρέωνα.
- Για εσένα το λέω. Εμείς πουτάνες είμαστε στοιχίζουν οι υπηρεσίες μας. Θέλουμε λεφτά.
- Την επόμενη τότε θα προτιμήσω εσένα.
Χαμογέλασε πουτανιάρικα και κάτι με κράτησε να μην της βάλω σφαλιάρα στον κώλο.
Ωραίος τύπος και η τσατσά. Πέρα από το ότι της τον έβαζα άνετα, ήταν χαμογελαστή, ευγενική, ναζιάρα και φυσικά δεν με ενόχλησε καθόλου όσο ήμουν στο πεντακάθαρο δωμάτιο.
Για την Άννα τι να πω; Η κοπέλα ήταν το κάτι άλλο. Μπορεί να μην είναι μοντέλο και το πρόγραμμα της να είναι απλό αλλά είναι πολύ όμορφη τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα και τα δίνει όλα. Από προσωπικές εμπειρίες η συμμετοχή της μπορεί να συγκριθεί μόνο με μια κοπέλα που είχα πάρει πριν μερικά χρόνια στη Φυλής. Αυτός είναι και ο κύριος λόγος που θα την προτιμήσω όσες φορές ακόμα έχω αυτή την ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparotriftoulas, DeanCorso, antiosmuchachos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού