Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161317
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανά στην αγαπημένη μου Νατάσα μετά από ένα μήνα περίπου, αυτή τη φορά στο Godiva όπου εμφανίζεται εδώ και λίγες μέρες και μακάρι να παραμείνει γιατί είναι ένα από τα αγαπημένα μου στούντιο. Ντυμένη στο λευκό σετακι της, με τις βυζάρες της, το μικρό σφιχτό κωλαρακι, τα ματάκια της τα όμορφα.Έρωτας
Με τη Νατάσα υπάρχει ιδιαίτερη σχέση και μοναδική χημεία και κάθε φορά είναι και μια μοναδική αξέχαστη εμπειρία.

Δε προλάβαμε να πούμε και πολλά γιατί ορμηξα αμέσως και τη φιλουσα δυνατά στο λαιμό στα όρθια και χουφτωνα δυνατά τις βυζάρες της και αυτή μου έπιανε τον πουτσο. Με έριξε στο κρεβάτι και έκανε μια απίστευτη πίπα όπου τον κατάπινε ολόκληρο για πλάκα και τον κρατούσε και στο στόμα της μέχρι που της τρεχανε τα σάλια.Ηταν τόσο λυσσασμενη που θα μπορούσε να χωσει και τα αρχιδια μέσα. Μετά την έστησα όρθια μπροστά στον καθρέφτη και ορμηξα στην κωλοτρυπίδα της και την έγλειφα και καρφωνα τη γλώσσα μου τέρμα μέσα και δε τη χορταινα. Λίγο πουτσοτρίψιμο έτσι στα όρθια και την έριξα στο κρεβάτι και την καβαλάω εγώ από πάνω για 69 και την έγλειφα το μικρό μουνάκι της ενώ συγχρόνως κουνουσα πάνω κάτω τη λεκάνη μου και την γαμούσα το στόμα.
Πρώτη στάση αυτή από πάνω όπου το μουνί της έκαιγε και κουνιοταν πάνω κάτω με δύναμη ενώ εσκυβε και μου εγλειφε τις ρωγες.Μετα πισωκολλητό τη γαμούσα τέρμα μέσα και γρήγορα ένιωσα τα πρώτα υγρά της στα αρχιδια μου. Μετά ξαπλωτο πισωκολλητό όπου κολλησαμε τα κεφάλια μας και χωσαμε από ένα δάχτυλο ο καθένας στο στόμα του άλλου…
Και μετά την έβαλα από κάτω όπου τη γαμησα αργά και αισθησιακα με φιλιά,αγκαλιές,ρουφηγματα και έριξα ένα πολύ δυνατό χύσιμο με κραυγές και αυτή με εσφιγγε πάνω της ενώ εγώ συνέχισα να τιναζομαι για ώρα

Τα γαμησια μου με τη Νατάσα είναι τόσο ξεχωριστά που όπως έχω ξαναπεί είναι δύσκολο να περιγραφούν με λέξεις εδώ μέσα. Υπάρχει τόσο πάθος και τόση ένταση που μόνο αν το ζήσεις μπορείς να το καταλάβεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jiger, sex volcano, azazel και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού