Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκίνησα την βόλτα μου στο ρομαντικό Μετάξι στις επτά το απόγευμα. Ο στόχος μου ήταν η Νίκη στο γωνιακό σπίτι των οδών Κολωνού και λεωνίδου αλλά για κακή μου τύχη το κατάστημα ήταν κλειστό. Αυτό ήταν κάτι που σχετικά μου χάλασε την διάθεση γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν το στανταράκι μου από τις αρχές Ιουλίου και είχα αναπτύξει μια ιδιαίτερη σχέση μαζί της. Δυστυχώς από όσα μου είχε πει αυτό θα ήταν το τελευταίο Σαββατοκύριακο που θα δούλευε γιατί θα έφευγε για την Ρουμανία με άγνωστη ημερομηνία επιστροφής.
Μάζεψα τις καύλες μου και άρχισα μια αποσυντονισμένη τσάρκα στα υπόλοιπα σπίτια.
Συνήθως όταν επισκέπτομαι την περιοχή χωρίς να έχω κάποια συγκεκριμένη κοπέλα στα υπόψιν μου κάνω μια βόλτα και ξεχωρίζω μερικές κοπέλες ανεξαρτήτου εμφάνισης και προγράμματος που μου χτυπάνε κάπως στο μάτι από τις οποίες διαλέγω ποια ή ποιες θα εμπιστευτώ για κατάθεση -Αυτό πιστεύω κάνουμε όλοι- Κάτι τέτοιο προσπάθησα να κάνω και αυτό το απόγευμα αφού τα σχέδια μου για την Νίκη έληξαν τόσο άδοξα.
Γενικά μπορώ να πω ότι το συνολικό επίπεδο από τα κορίτσια που δούλευαν ήταν σε έναν μέτριο βαθμό, ωστόσο υπήρχαν αρκετές επιλογές για όλα τα γούστα και έπαιζε και κουλουράκι σε αρκετά σπίτια για τους οπαδούς της πίσω εισόδου.
Από τις επισκέψεις που έκανα ξεχώρισαν τρεις κοπέλες. Η πρώτη ήταν λόγο του συνδυασμού καλής εμφάνισης και προσφοράς κώλου και βρισκόταν στο Ιάσωνος 37Α. Η δεύτερη δούλευε με βασικό πρόγραμμα στο Κολωνού 15 αλλά η συμπεριφορά της στο σαλονάρισμα και τα νάζια που έκανε μου κέντρισαν ιδιαίτερα την προσοχή και ελπίζω να την δοκιμάσω στο μέλλον.
Σε αυτή την αναμέτρηση κέρδισε η Μαρία στο αριστερό Ιάσωνος 44. Η Μαρία είναι μια μικροκαμωμένη κοπέλα από την Αλβανία που φλερτάρει τα όρια της νευρικής ανορεξίας. Η ηλικία της είναι λίγο απροσδιόριστη και ξέχασα να την ρωτήσω, αν πιστεύω ότι διανύει τα πρώτα χρόνια της τρίτης δεκαετίας της ζωής της. Είναι λίγο ποντικόφατσα με σημάδια ακμής αλλά δεν την λες άσχημη. Έχει κατά κάποιο τρόπο γοητευτικά μάτια και πολύ γλυκό χαμόγελο. Το σώμα της είναι απαλό για χάδια και τα δέχεται εύκολα και παντού. Το στήθος της είναι το νορμάλ μεσαίο αυτής της κατηγορίας στητό και πολύ ωραίο στην αφή.
Στο πρόγραμμα η τσατσά με την φωνή του Μάρκου Βαμβακάρη με ενημέρωσε ότι πέρα από τα βασικά προσφερόμενα υπάρχει και κώλος στο μενού. Έτσι έδωσα το δεκάρικο και πέρασα στα ενδότερα.
Το δωμάτιο ήταν καθαρό αλλά και σχετικά σκοτεινό, απλά πράγματα στην διακόσμηση, ένα κομοδίνο δίπλα από το κρεβάτι και ένας καλόγερος που σε μια από τις κρεμάστρες του φιλοξενούσε ένα ρολό από χαρτί υγείας.
Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκαναν οι σωλήνες του εξαερισμού και οι διακόπτες από τα φώτα που έκαναν έναν παράξενο θόρυβο.
Η Μαρία δεν άργησε και μπήκε κεφάτη βγάζοντας μόνο το στρινγκάκι της. Ανέβηκε στο κρεβάτι και άρχισε τα σχόλια για την εμφάνιση μου και συγκεκριμένα για τα γένια μου που είχε χώσει τα δάκτυλα της και τα περιεργαζόταν τρίβοντας όλο το σώμα της πάνω μου.
Το πουλί μου μόλις είχε πάρει να ξυπνάει. Η Μαρία μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί στο στόμα και κατέβηκε να περάσει την καπότα. Με δυσκολία κατάφερε να την βάλει αλλά ευτυχώς με τα δάχτυλα μου στις τρύπες της καύλωσα εύκολα και πλέον ο σκούφος εφάρμοζε άψογα στο εργαλείο. Η πίπα της είναι αδιάφορη αν και προσπάθησε να τον πάρει βαθιά και έδειχνε οτι ήθελε πολύ ένα καλό αποτέλεσμα. Μπορεί να έφταιγε το προφυλακτικό αλλά ότι και να έκανε δεν ένοιωθα τα αναμενόμενα. Ευτυχώς μου έκανε την χάρη μετά από δυο τρεις παρακλήσεις να μου καραμελώσει αρκετά τα αρχίδια και πλέον ήμουν έτοιμος.
Η πρώτη στάση ήταν με αυτή από πάνω. Το μουνί της ήταν πολύ στενό και ένοιωθα να με σφίγγει παντού, εκείνη όμως ένιωθε χειρότερα και πονούσε πάρα τον υπερβολικά αργό ρυθμό μου, έτσι μετά από δυο λεπτά σε αυτή την στάση μου ζήτησε να κάτσει στα τέσσερα για να πονάει λιγότερο.
Έτσι ήταν καλύτερα και για τους δυο και σύντομα σφυροκοπούσα με δύναμη έχοντας το δάχτυλο μου στον κώλο της. Αφού ένοιωσα ότι το τέλος ήταν κοντά της ζήτησα κωλαράκι με σκοπό να τελειώσω έτσι. Παρά την χωντροψωλίαση που έχω η κοπέλα το πάλεψε και κατάφερα να την πάρω για πολύ λίγο από τον κώλο μέχρι που τραβήχτηκε και το έβαλε ξανά στο μουνί της ζητώντας μου να την γαμήσω από εκεί. Την πήρα έτσι για λίγο και ξαναδοκίμασα για κώλο όμως άρχισε τις γκρίνιες και τα νευράκια, μιλώντας μόνο στα Αλβανικά φυσικά και προσπαθώντας ξανά να το βάλει στο μουνί της. Κάποια στιγμή άκουσα να λέει και την ατάκα "Άντε να τελειώνουμε".
Μπορεί να φανώ κακός αλλά εκείνη την στιγμή όμως οι γκρίνιες και τα νεύρα που ήθελε να βγάλει δεν δικαιολογούνται και νευρίασα με αυτή την αλλαγή συμπεριφοράς αλλά δεν έχασα τις καύλες μου. Έβγαλα την καπότα και την έβαλα να μου γλείψει τα αρχίδια ενώ τον έπαιζα. Και για αυτό είχε πάλι τις αντιρρήσεις της αλλά τελικά το έκανε και έχυσα με τα αρχίδια μου στο στόμα της.
Η επόμενη αλλαγή ήταν την στιγμή που σκόρπαγα τα φλόκια όπου μου ήρθε ξανά με νάζια και φιλάκια και μου τριβόταν λέγοντας πάλι για τα γένια μου.
Δεν βιάστηκε να φύγει από το δωμάτιο παρά το "Άντε να τελειώνουμε" που είχε ξεστομίσει μερικά λεπτά πριν.
Όταν βγήκα από το δωμάτιο με καληνύχτισε με χαμόγελο και ναζιάρικες ματιές.
Σε γενικές γραμμές δεν πέρασα άσχημα, η τσατσά δεν με ενόχλησε και τα προσωρινά νεύρα ήταν το μόνο μελανό σημείο της επίσκεψης μου. Μπορεί να ξαναδοκιμάσω μήπως κάτι αλλάξει προς το καλύτερο ή το χειρότερο την επόμενη φορά.
Άβυσσος η ψυχή της πουτάνας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, antiosmuchachos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2016
Ακριβως τα ιδια εκανε και σε μενα την δευτερη φορα που την πηρα
αν και δεν με θυμοταν.
Ειχα γραψει κριτικη την πρωτη φορα και ηταν θετικη.
Λογω της κυκλοθυμικοτητας της δεν θα την ξαναπαρω.

15 Αυγούστου, 2016
που έφυγαν τα φλοκια μυστη; παντού;
16 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ολ αράουντ τύπε μου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3