Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116879
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εψαχνα για ωρα να δω τι τιτλο θα βαλω σε αυτη τη κριτικη μιας και οι περισσοτεροι εχουν πει τα παντα.....Εμενα παντως παρα το οτι ειναι μικρη αυτο μου βγαζει!!!κανει τα παντα και συμφερει!!

Με την Βερονικα ειχαμε ξαναβρεθει και αλλες φορες αλλα δυστυχως οπως και αλλοι συναγωνιστες δεν ειχα το καινουργιο της τηλεφωνο...μετα απο πολυ προσπαθεια και αρκετο ξενυχτι μεσα στο bou την ειδα online και ειπα να δοκιμασω την τυχη μου!!!και μου χαμογελασε!!!λογω ακυρωσεων που ειχε μου προτεινε να βρεθουμε για μια ωρα στο bill στο μεταξουργειο...οπως καταλαβαινετε δεν το πολυσκεφτηκα και δεχτηκα αμεσως μετρωντας τις ωρες μεχρι να βρεθουμε!!

Φτανω στο ξενοδοχειο και της στελνω το νουμερο του δωματιου....εφτασε στην ωρα της και χτυπησε γλυκα την πορτα....ανοιγω και με το που με βλεπει μου λεει "ελα ρε εσυ εισαι???"...γελαω και της λεω τι να κανω με αφησες χωρις το νεο νουμερο ξερεις τι τραβηξα για να το βρω???γελασαμε ειπαμε κανα 2 ασχετα και μπαινει για μπανιο....

Βγαινει απο το μπανιο φορωντας μονο τις γοβες της!!εγω καθισμενος σε ενα καναπεδακι που ειχε το δωματιο εβλεπα γυναικειο ποδοσφαιρο στους ολυμπιακους....καλα μου λεει καυλωνεις με αυτες???οχι βεβαια της λεω...για να δω μου λεει και πεφτει κατευθειαν στα γονατα για πιπα!!!τι να πω που δεν το εχουν πει οι αλλοι???Πιπα βαθια, υγρη κ να φτανει λαρυγγι. Να με κοιταει με τα γκριζοπρασινα ματια της και εγω να γελαω!!!τι γελας βρε καυλα μου λεει???σκεφτομαι τι θα γινει μετα της λεω!!!μετα απο κανα πενταλεπτο την βαζω στο κρεβατι και της ανταποδιδω το γλυψιμο!!!φπβερο μουνακι που αν ειχαμε χρονο θα εγλυφα για ωρες!!!αλλαξαμε 2-3 στασεις τα δωσαμε ολα και εγινε καταθεση στην καταπληκτικη κωλαρα της!!!

Κλασσικα μετα μπανακι μαζι και καταληξη στο κρεβατι για συζητηση περι ανεμων και υδατων...τον δευτερο γυρο τον ξεκινησε εκεινη με μια ακομα τρομερη πιπα και μετα απο αλλαγη 2-3 στασεων την εστησα στα 4 στον καναπε για σφυροκοπημα μεχρι να τελειωσω!!!η δευτερη καταθεση εγινε στις καταπληκτικες βυζαρες που εχει που χορτενεις να γλυφεις και να χουφτωνεις!!!ξανα μπανακι ετοιμαστηκε φιληθηκαμε και ανανεωσαμε το ραντεβου μας για επομενες φορες που θα ειναι πολλες σιγουρα!!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Κλεινωντας να πω και εγω οτι και οι αλλοι...η βαθμολογια ειναι οτι με αφησε το συστημα...αν με αφηνε θα εβαζα 20αρια!!!

Δεν υπαρχει η κοπελα, βγαζει γουστα τρελα και οταν τελειωνει η συναντηση καθε φορα σκεφτεσαι ποτε θα ειναι η επομενη!!!Συμπερασματικά, κατά την ταπεινή μου γνώμη, η κοπέλα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί....ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Βερονικαρα ευχαριστω και θα τα πουμε συντομα!!!!Καλα να περνατε μαγκες...Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.325
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, ioannisp71, zadren και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2016
Μήπως ήθελες να γράψεις τα φτύνει κ σου πήρε τα μυαλά το κορίτσι κ έγραψες στο στόμα τα καταπίνει?? Γλώσσα
15 Αυγούστου, 2016
Αδελφε μου ενα τηλ. Μπορεις να μου στειλεις ?
16 Αυγούστου, 2016
Και εγώ θα ήθελα το τηλέφωνο αν είναι εύκολο. Η κάποια βοήθεια στο πως να την βρω. Ευχαριστώ πολυ
18 Αυγούστου, 2016
Aδερφε το τηλ. της μπορουμε να το εχουμε καπως?ευχαριστω κι σορρυ για την ενόχληση
19 Αυγούστου, 2016
Γεια σου φιλε φαντασου οτι γραφτηκα στο σαιτ λογω του μουνακιου και της κριτικης σου... Μηπως θα μπορουσες να στειλεις τηλ ΠΜ ευχαριστω!!
19 Αυγούστου, 2016
καλμέρα Και εγώ θα ήθελα το τηλέφωνο αν είναι εύκολο. Η κάποια βοήθεια στο πως να την βρω. Ευχαριστώ πολυ
27 Αυγούστου, 2016
πως θα μπορουσε να επικοινωνησει καποιος μαζι της? thanks!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7