Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα ανηφόρισε από Αθήνα και συγκεκριμένα από το στούντιο Θησεώς 35 που ήταν γνωστή ως Έλενα. Όταν της το είπα μου απάντησε "και εδώ με ξετρυπώσετε ?" Μεγάλο χαμόγελο

Πρόκειται για Ρουμάνα, ψηλή τουλάχιστον 1,75, ούτε χοντρή ούτε αδύνατη, στιβαρή κατασκευή χωρίς κυτταρίτιδα και το σημαντικότερο με φυσικό στητό βυζί τεσσάρι και μερικά τατουάζ. Από πρόσωπο τυπική Ρουμάνα με σκούρα χαρακτριστικά και σκούρο δέρμα. Προκαταρκτικά καλούτσικα, ίσως πρέπει να είναι λίγο πιο χαλαρή και μηχανική.

Πίπα με προφυλακτικό και καραμέλωμα στα @@ μέχρι που της είπα εγώ να σταματήσει. Φιλιά στο στόμα δε ζήτησα και από μόνη της δεν έδωσε.

Στήσιμο στα 4 και παραβίαση της εξαιρετικά δουλεμένης οπίσθιας θύρας (100€) μόνο με σάλιο από δικό της κωλοδαχτύλιασμα και χωρίς χρήση λιπάντικου Ναι!

Κάρφωμα για ώρα μέχρι τα @@ χωρίς μα και μου από την πλευρά της και τελείωμα πάνω στα κωλομάγουλα της.

Ντουζάκι και αποχαιρετισμός. Τίμια επιλογή για PSE καταστάσεις με κωλοξέσκισμα ένος κορμιού 100% φυσικού. Συστήνεται τουλάχιστον για μια δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλα
Υπηρεσίες
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, academy X και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού