Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 125 10
Sex Studio 158540
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα σήμερα στο Godiva. Η κοπέλα ήταν η Νατάσσα. Ξανθιά, με άγριο πρόσωπο, μετρίου ύψους, αδύνατη (γυμνασμένη όμως) με σιλικονάτες βυζάρες.
Όσο περιμέναμε για να βγει απο το δωμάτιο και να την δούμε, η υπηρεσία μας εξήγησε τα προγράματα της κοπέλας.
Βγήκε λίγο αδιάφορη, και μπήκα με 50Ε για γλύψιμο.
Τα προκαταρκτικά ήταν αρκετά καλά με έμφαση στις βυζάρες της. Μετά κατέβηκα να την γλύψω, όπου ήταν πεντακάθαρη και μυρωδάτη. Άρχισε να υγραίνεται και να κουνάει την λεκανη της.
Μετά πο κανένα 10λεπτό που την έγλυφα, με σταμάτησε και μου φόρεσε προφυλακτικό και άρχισε πίπα. Πολύ καλή, με πάθος και τον έπαιρνε βαθιά και φαίνονταν να της αρέσει πολύ. έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένος, με την πλάτη στο κεφαλάρι του κρεβατιού, ήρθε και έκατσε πάνω στον πούτσο μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει. Σίγαι στην αρχή και ανέβασε ρυθμό μετά και να βαριανασένει. εγώ πότε της έπιανα τον κώλο για να δώσω ρυθμό και πότε της έγλυφα τις βυζάρες. Αυτή ήταν και η μοναδική στάση, καθώς δεν άντεξα για πολύ και έχυσα μέσα της.
Μετά ξάπλωσε απένατι μου και μου έκανε χαρούρες στον καθρέφτη και είπαμε 2-3 κουβέντες και έφυγε δίνοντας ένα φιλάκι και ένα κομπλιμέντο.
Σε γενικές γραμμές ήταν πολύ καλή, αν εξαιρέσεις την αρχική της αδιαφορία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού