Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα στα τσιμπουκάδικα της Διδύμου με σκοπό για καλό ξεφόρτωμα. Μπαίνω στο υπόγειο Νο.16 και πετυχαίνω την Αναστασία, την γνωστή καύλα milfara με τις απίστευτες βυζάρες. Τι κάνεις μωρό μου εννοείται πως θα περάσεις να σε περιποιηθώ. Περνάω στο δωμάτιο που είναι ευθεία μπροστά δίνοντας το μπλε εισιτήριο της ηδονής. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, τα σεντόνια μοσχομύριζαν και το κλιματιστικό σε πολύ καλή θερμοκρασία. Έρχεται η καυλίαρα μετά από κανα 5λεπτο και με το που μπαίνει στο δωμάτιο μου λέει καιρό έχει να έρθει να με πάρει η μεγαλύτερη πούτσα της Αθήνας και μου ορμάει και μου τον βγάζει έξω και αρχίζει με λύσσα να με πιπώνει. Η πίπα της πολύ καλή και όλη την ώρα να μου λέει τι θαύμα κρύβεις εσύ στον παντελόνι σου, η αλήθεια είναι ότι τον έχω μεγάλο και όλες μου το λένε. Αμέσως μετά συνεχίζει ισπανικό και πίπα ταυτόχρονα.
Μετά την βάζω κάτω ιεραποστολικό και στην συνέχεια την γυρίζω στα τέσσερα. Στα τέσσερα την σφυροκοπούσα τόσο δυνατά και έβγαζε τέτοιες φωνές που ήρθε 3 φορές η τσατσά και άνοιξε την πόρτα να δει αν είναι καλά γιατι φοβήθηκε. Το τέλος ήρθε στις βυζάρες της όπου και τον κράτησε για κανά λεπτό εκεί μέσα και στο τέλος μου φίλησε τον πουτσοκέφαλο. Με Χαιρέτησε και μου είπε σε περιμένω σύντομα να ξαναέρθεις γιατί μου έρχονται όλοι οι μικροτσούτσουνοι και μαζί σου κάνω απίστευτα γαμήσια γιατί διαθέτεις εργαλέιο και είσαι από τους λίγους που ξέρουν να γαμάνε. Θα την ξαναεπισκεφτώ σίγουρα η γκόμενα γουστάρει μεγάλες πούτσες και όσοι είναι καθαροί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2016
Στον κώλο σου φτάνει να μπει η μεγάλη η μπούτσα σου;
G
gianis85
14 Αυγούστου, 2016
Κατάλαβα μικροτσούτσουνος, με το γαριδάκι σου μην πας θα ξενερώσει..
17 Αυγούστου, 2016
ρε φιλοσ τησ βυζαρου που την ειδεσ σιληκονη ειναι
20 Αυγούστου, 2016
Φίλε μου χωρίς να αμφισβητώ ή να μ ενδιαφέρουν τα προσόντα σου ακόμα και σε έναν μικροτσούτσουνο θα λεγε ότι έτσι είναι οι καλοί πούτσοι γιατί δεν την πονάνε και σε έναν μεσαίο ότι έχει το ιδανικό μέγεθος γιατί δεν είναι ούτε μικρός ούτε μεγάλος.Κοινώς οι καλές πουτάνες λένε αυτά που θέλουμε να ακούσουμε και οι κακές αλήθειες.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4