Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325806
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βερόνικα ουκρανή, 26 χρόνων,μελαχρινή αδιάφορη στη φάτσα, μικρά νερουλα βυζιά και ωραίος σφιχτος κώλος με τρυφερό δέρμα.
70ε για 69 με γυμνό.

Δε μιλάει καθόλου ελληνικά, ούτε αγγλικά οπότε από την αρχή ήταν ψυχρό το κλίμα, έπεσε κατευθείαν στον πουτσο μου και ξεκίνησε μια καλή πιπα με μπουκώματα και πίεση στο πουτσοκεφαλο αλλά πήρε τέτοια στάση που δε μπορούσα ούτε να τη χουφτώσω.
Μετά την σταμάτησα και προσπάθησα να την τραβήξω προς το μέρος μου για πουτσοτρίψιμο αλλά όταν το κατάλαβε τραβήχτηκε... Ρούφηξα πολύ απαλά τα βυζιά της αλλά έκανε ότι πονάει και σταμάτησα,πήγα να τη φιλησω αλλά γυρνουσε το κεφάλι της... Πήγα να τη ρουφηξω το λαιμό αλλά πάλι τραβιοτανε...γενικά δε μ'αφησε να κάνω καθόλου παιχνίδι.
Συνέχισε την πιπα λίγο ακόμα και μετά γυρίσαμε 69 όπου απόλαυσα μια υπέροχη κωλοτρυπίδα που δε χορταινα να γλειφω και να καρφωνω με την γλώσσα μου.

Πρώτη στάση αυτή από πάνω με ωραίο βαθύ κάθισμα, κουνήθηκε καλά αλλά ούτε στο διλεπτο μου λέει να αλλάξουμε.Μετα πισωκολλητό όπου στήνεται πολύ καλά αλλά είναι γενικά απαθης και δε σε καυλώνει και τέλος την έβαλα από κάτω όπου τη γαμησα αρκετά χωρίς όμως ούτε πάθος ούτε καύλα προσπάθησα πάλι να τη φιλησω αλλά δεν... Μου γκρινιαξε και για το χρόνο αλλά έκανε την υπομονή της και την εχυσα δυνατά. Έφυγε αμιλητη και αδιάφορη όπως είχε μπει

Συμπέρασμα... Μάπα το καρπούζι,δεν είναι προθυμη, δεν είναι επικοινωνιακη,δεν δεν δεν... Μια πολύ μέτρια περίπτωση που δε πρότεινα σε κανέναν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.296
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tzutzukos 36

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού