Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζωρτζιανα ειναι μια 26 χρονη ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια τραχυ προσωπο , μακρυ μαυρο ισιο μαλλι , μικρα φυσικα στητα βυζακια , λευκο δερμα , ψηλο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχχηματισμενο κωλαρακι.Η κοπελα επισης εχει εργαστει Κολωνου 23 υπογειο , Ιασωνος 20γ και Κολωνου 11 ισογειο.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου.Φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Η κοπελα μου ειπε οτι πριν ειχε ενα μαλακα Γεωργιανο πελατη που ηταν μεθυσμενος.Υστερα η κοπελα αρχισε να παιζει με το καυλι μου και εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Η κοπελα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Αυτη ηταν ξαπλωμενη καθετα σε εμενα και με πιπωνε.Εγω της πατουσα το κεφαλι και αυτη εκανε μερικες προσπαθειες να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει.Η πιπα της ειναι μετρια και ειχε μετρια διαρκεια.

Πρωτη και τελευταια σταση την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Εμφανισιακα εχει ξεχειλωμενο μουνι αλλα οταν μπηκα μεσα της τοτε διαπιστωσα οτι ειναι αρκετα στενη.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε αργες κινησεις.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και ειδα οτι το μωρο γουσταρειΓλώσσαΓλώσσα.Αυτη αρχισε να μου δινει βαθια γλωσσοφιλα!Έρωτας Δεν ηξερα οτι ειναι τοσο ρομαντικο κοριτσι!Εμμμμ Δεν το ειχε γραψει κανενας σε καμια κριτικη για την κοπελα.Την γαμουσα και αυτη με ειχε σφηξει στην αγκαλια της και μου εδινε παθιασμενα γλωσσοφιλα! Δεν ειχα ορεξη να αλλαξω σταση.Αλλωστε ειχα καιρο να χυσω στην ιεραποστολικη σταση με πουτανα.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την γαμαω με ολη μου την δυναμη! Ευχαριστιομουν παρα πολυ το γαμησι! Αυτη με ειχε σφιξει στην αγκαλια της και μου εδινε βαθια ρουφηχτα γλωσσοφιλα!Έρωτας Δεν σταματουσε καθολου! Δεν με αφηνε να αναπνευσω!Έρωτας Μετα απο κανενα 5 λεπτο εντονου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη συνεχισε να με φιλαει μεχρι να ξεστραγγισω.Πηρα μερικες ανασες και βγηκα σιγα σιγα απο το μουνακι της.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και εφυγε χαμογελαστη απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Τζωρτζιανα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Δεν ξερω αν ειναι Μολβαδη , Ρουμανα η Αλβανιδα.Αν κρινω ομως απο το τραχυ της προσωπο τοτε μαλλον ειναι Αλβανιδα.Εγω παντως περασα πολυ καλα με το μωρο.Ειναι απο τα καλυτερα γαμησια που εκανα τον τελευταιο καιρο στο Μεταξουργειο και στο 10ρικο! Η κοπελα στο σαλονι ειναι συγκρατημενη και απλως ριχνει ενα συγκρατημενο χαμογελο αλλα στο δωματιο ειναι αρκετα θερμη , αν φυσικα της αρεσεις εμφανισιακα και εισαι καθαρος.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, StrangeKindOfHuman, ThE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2016
φυσικα και δεν ειναι φολα αλβανιδα.νομιζω ρομουνα ειναι.γαμησι κανει πολυ δυνατο.απλα εκανε ακα πιπα οποτε τα γλοσσιδια μαζι της ειναι πολυ ρομαντικα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1