Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ολγα,αλλη μια ψυχρη Ρωσιδα ιεροδουλη!
Η Ολγα ειναι μια 40 χρονη Ρωσιδα ιεροδουλη με ομορφο γλυκο προσωπο , λευκο δερμα , καστανο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , ωραιο φυσικο μεσαιο στηθος , κοντη σε αναστημα και σωμα με αρμονικα κατανενημενα πιασηματα.Μου εκανε κλικ εμφανισιακα.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στα βυζια.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ανεκφραστη Ολγα.Πεταξε απλως ενα γεια.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να μου γλυφει τα βυζακια μου.Ταυτοχρονα επαιζε με το καυλι μου και τα μπαλακια μου.Της ειπα να μου περασει προφυλακτικο και αυτη ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Αυτη ηταν ξαπλωμενη καθετα σε εμενα και εγω χουφτωνα την ζουμερη της κωλαρα και επαιζα με το μουνακι της.Η πιπα της ειναι μετρια.Απο μιλφαρα περιμενεις καλυτερη πιπα.Ειδικα απο Ρωσιδα.Η πιπα της ηταν καπως μονοτονη και με χρηση χεριου.Εκανε καποιες προσπαθειες να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει να κανει ντιπφροατ.Μου εγλυψε και αρκετα τα μπαλακια μου.Μου εκανε και λιγο ισπανικο.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Αυτη εβγαλε το μεσοφορι που φορουσε και ξαπλωσε ανασκελα για να ξεκινησουμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Εχει πολυ ομορφο μουνακι.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και αυτη κρατουσε τα βυζια της για να τα γλυφω.Ειχε ομως κλειστα τα ματια της και δεν με κοιτουσε με τα καυλιαρικα ματακια της! Απο αυτο και μονο φαινεται οτι απεχθανεται την δουλεια που κανει! Ολες οι φολες κλεινουν τα ματια κατα τη διαρκεια του σεξ η κοιτανε το ταβανι! Δευτερη σταση την εβαλα στα τεσσερα.Την γαμουσα και βαρουσα την ζουμερη της κωλαρα.Αυτη εβγαζε αληθινα σιγανα επιφωνηματα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Της ειπα οτι θελω να την χυσω στα βυζια.Αυτη εβγαλε μια γκριματσα περιφρονησης και εκατσε στην ακρη του κρεββατιου.Την εχυνα στα βυζια και αυτη κρατουσε τα βυζια της.Αυτη σηκωθηκε ενω εγω ακομη εχυνα και σκουπιστηκε.Πεταξε ενα γεια και εφυγε βιαστικα απο το δωματιο για να παει να κανει μπανιο.

Συνοψιζοντας , η Ολγα ειναι μια ομορφη Ρωσιδα μιλφαρα.Δεν ειναι καμια καραμουναρα αλλα εμφανισιακα ειναι πανω απο τον μεσο ορο του Μεταξουργειου.Κανει λιγα προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι μετρια και μετριας διαρκειας.Στα θετικα βαζω οτι κανει καραμελωμα στα μπαλακια.Στο κυριως σεξ ομως δεν συμμετεχει καθολου.Απλως κλεινει τα ματια και περιμενει να χυσεις.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Δεν την λες φολα αλλα ειναι μια κλασσικη περιπτωση ψυχρης Ρωσιδας ιεροδουλης.Αλλωστε εχει γραφτει απο πολλους εγκριτους κριτικογραφους οτι οι Ρωσιδες πουτανες ειναι απο τις πιο ψυχρες σε σχεση με τις πουτανες αλλων εθνικοτητων.Βεβαια θα μου πειτε γιατι να ειναι θερμη με εναν αγνωστο ανδρα με τον οποιο κανει σεξ για τα λεφτα?! Ρητορικο το ερωτημα! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ThE, n.smirni76 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού