Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν ξερω αν κάνω λαθος στον αριθμο η κριτικη αφορα τον οικο με 2 οροφο ο οποιος ηταν κλειστος.
Περασα στον 1 όροφο κοπελα Αλίνα λεπτη μικρο βυζι αλλα σουπερ φιλοτιμη.
Παμε στα του τιτλου...ενω πριν 2 μερες με call girl κυριολεκτικα την πέθανα δεν εχυνα με τιποτα με τουρμπο στυση κ η κοπελα ηταν αστερι φτασαμε στο σημερα που πηγα μεταξι μετα απο καιρο παρεα με φίλο. ....αυτην την φορα κρατησα 5 λεπτα....καπου στο μυαλο μου λεω τι γινεται??
20λεπτα με ντιανα φυλης ασφαιρος...1 ωρα με call girl...k εχει κ συνέχεια. .
Λεω κατι δεν παει καλά κ ομως σήμερα 5 λεπτο ισως υπάρχει εξηγηση την αλινα αλισα πως μου πε την ειχα γαμησει πριν 5.6 μηνες νετα απο πάρτι σε φιλικο σπίτι ειχα πιει πολυ την κρατησα διπλη ωρα ..
Αφαιρος ..στο μυαλό μου σημερα έλεγα αν την πετυχω θα περασω..οπως κ έγινε ακομη κ στην πιπα στο 1 λεπτο της ειπα στοπ κ ξεκινησα δυνατο γαμησι φαινεται ειχε κλειδωσει στο μυαλό μου εξου κ το 5λεπτο...
Συν η καρφωτη ματια στο σαλοναρισμα.
Περίεργα πράγματα ισως στο μυαλο μου να χα τις καβλες απο την αλλη αλινα...
Ακούγεται περιεργο αλλα το ιδιο εχω παθει κ με γκόμενες δεν υπαρχει ενας μεσος ορος στο 1 για διάρκεια. ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.557
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 15 Αυγούστου, 2016) 14 Αυγούστου, 2016
Καλόν είναι να αλλαχτεί η διεύθυνση από τους μόντς,καθώς η κριτική αναφέρεται στην Αλίνα στο Κολωνού 30Β.
Καλή και φιλότιμη κοπέλα,αλλά φαίνεται σαν να δουλεύει με... μοτεράκι! Το θετικό είναι ότι τον παίρνει βαθιά και δεν κάνει κόλπα να αποφύγει τη διείσδυση.Για μένα,απλά επαρκής στο υπεραπλό πρόγραμμα που κάνει.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1