Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα.

οδός Μεγάλου Αλεξάνδου 28 δεξιά, είπα να τσιμπήσω μετά από μήνες λίγο κρέας σαν εκείνα που τρώνε οι αρουραίοι στους βόθρους της πλατείας Βικτωρίας, του Αγίου Παντελεήμων και του Μεταξουργείου. Σουβλάκι αρουραίο όχι αξίας 1,40 του ευρώ αλλά 10 δύσκολα για την εποχή ευρώ.

Όνομα κοπέλας, Τζούλια, κοντή με μεγάλο στήθος, μικρό κωλαράκι εκ της Ρουμανίας όπως και οι περισσότερες αυτών.

Έρωτας = 0, Διάθεση και πόθος= 0, Συμμετοχή = απάτη ... αυτός είναι κι ο κοινός παρονομαστής όλων αυτών των σκουπιδιών. Πεολειχία και ωδή συνάμα, doggy style με καμπύρα ... εν ολίγοις μια μαλακία αξίας 10 ευρώ.

Έχω να καταθέσω κι ένα προσωπικό υπνόμνημα καθώς σχεδόν καθόλου δεν διαβάζω κάτι αχρήστο πλεόν για τη ζωή μου όπως είναι ένα site.
Aφήνοντας πίσω σταδιακά το σπορ όπως είχα δηλώσει και απολαμβάνοντας γκομενικούς βίους περνώ όλο και καλύτερα ξηλώνοντας από μέσα μου το μίζερο καρκίνωμα του άοκνου αρσενικού στην πουτανοουρά,αισθάνομαι πλέον ελεύθερος με αυτοπεποίθηση γαμόντας φυσιολογικά. Πλάσματα που με θέλουν και τις θέλω και με ότι αυτό συνεπάγεται για όποιον μπορεί να καταλάβει και δεν εθελοτυφλεί, οι τελευταίες μου επισκέψεις στα γαμόσπιτα έγιναν καθαρά πειραματικά και το αποτέλεσμα με εξέπληξε σύγκρινα και κατάλαβα την διαφορά μιας μουντής και ολιγόλεπτης ψευτοαπόλαυσης που χτενίζουμε στις κριτικές μας από το θείο δώρο της φυσιολογικής έλξης μεταξύ άντρα και γυναίκας,, πράγματι δεν έχω ανάγκη πια τις πουτάνες και μάλιστα νιώθω εντελώς ηλίθιος όταν σκέφτομαι πως σερνόμουν στην ουρά για τα ψευτομεζεδάκια που παρέχουν είναι φοβερό το πόσο αδιάφορες μου είναι και για πρώτη φορά παρατηρώ το πόσο ελάχιστες είναι στο θέμα σεξ εν αντιθέσει με τον πλούτο υπηρεσίων και τον αστείρευτο χρόνο ηδονής που μου χαρίζει το φυσιολογικό σεξ-έρωτας.

Αλλά φίλοι μου λογικό δεν είναι;

Αφού οι πουτάνες δεν μας δέχονται αλλά μόνο μας ανέχονται από τις απειροελάχιστες εξαιρέσεις θα περιμένω ηδονή;

Πόσο λάθος ήμουν … ελπίζω να προχωρήσετε κι εσείς την ζωή σας, αντλώντας χαρές κι ομορφιά, ωστόσο επειδή κάποτε ήμουν επισκέπτης κι όχι μέλος θα σας θυμάμαι και θα περνώ που και που, σήμερα σας έγραψα μια κριτική αρνητική μην την πάρετε και πολύ σοβαρά υπόψη μιας και πλέον πιστεύω ότι κανένα πουτανογαμήσι δεν πιάνει μπροστά στο γκομενικό, δεν θα λάβω μέρος στις ανίερες, αρτέμονες κι άνευ ουσίας συζητήσεις σας γιατί δεν έχω χρόνο για χάσιμο … αντιθέτως έχω χρόνο για πιο σοβαρά θέματα.

Να είστε όλοι καλά λοιπόν, κι εύχομαι πολλές επιτυχίες.

Καλές διακοπές, καλά μπάνια, καλές βουτιές και γενικότερα ΟΥΣΙΑ στις ζωές σας ... είδαλλως ένα πιστόλι στον κρόταφο.

Ραντεβού σε έξι, εφτά, οκτώ μήνες ξανά, θα σας ξαναθυμηθώ όποτε θέλήσω να βάλω μια παρένθεση. Φιλιά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Γιάννης Κρητικός , Tsakonan και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2016
Πολύ πικρια τα γραφωμενα σου.Μονο ενας βασιλιας της φολας θα μπορουσε να εχει τοσες τραυματικες εμπειριες μαζεμένες.Οποτε η αλλαγη στη ζωη σου ηταν μονόδρομος.Καλη τυχη.
11 Αυγούστου, 2016
Με ολο το θαρρος μιλα για τον εαυτο σου φιλαρακι..Μπορει να επιασες γκομενα για πρωτη φορα στην ζωη σου και να ειδες την ζωη με αλλο ματι..Και επισης ειναι πολλοι απο μας που οι κοπελες της δουλειας δεν μας ανεχονται...Απεναντας γουσταρουνε τον τροπο που τις πηδαμε και παμε σπιτια τους κα τις ξεσκιζουμε τσαμπα..Οποτε μιλα για τον εαυτο σου ΜΟΝΟ και ασε εμας τους μυστες να εχουμε διαφορετικη αποψη....Τα φιλια μου.
12 Αυγούστου, 2016
Αφού βρήκες λοιπόν την ευτυχία στις "κανονικές" σχέσεις, γιατί ξαναπήγες Μεταξουργείο; Επίσης, οι προηγούμενες κριτικές σου δεν δείχνουν ότι "Έρωτας = 0, Διάθεση και πόθος= 0, Συμμετοχή = απάτη ... αυτός είναι κι ο κοινός παρονομαστής όλων αυτών των σκουπιδιών", άλλα πράγματα έγραφες δηλαδή παλιότερα! Τέλος πάντων, ο καθένας ό,τι θέλει κάνει, καλή σου τύχη!
13 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ένα σχόλιο επιτομή της ποιότητας των μυστο-αναθρεμμένων του bou.com
Ένα σχόλιο που, αν μη τι άλλο, επικυρώνει πανηγυρικά τον κριτικογράφο.
14 Αυγούστου, 2016
Πολύ καλά έκανες και βρήκες γκόμενα,και μακάρι να βρίσκαμε όλοι για να γλυτώναμε χρήμα και να γαμούσαμε χωρίς χρονικά όρια,αλλά μου φαίνεται ότι αυτό και όπως το έκανες μοιάζει με αυτοεπιβεβαιούμενη θεωρία!Δεν πήγες σε κάποιο από τα παλιά σου στανταράκια,(και μην μου πεις ότι δεν βρήκες κανένα λόγω των θερινών αδειών,από το παρελθόν σου είχες αρκετές εναλλακτικές επιλογές),απλά διάλεξες μία που προσδοκούσες εξαρχής να σου βγει φόλα,άγνωστη στις περισσότερες ενημερώσεις και αναφορές,για να μην αμφισβητήσεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου την επιλογή που έκανες να αλλάξεις ρότα... Το επαναλαμβάνω να μην παρεξηγηθώ,μπράβο σου και καλά να περνάς με τη νέα σου σταθερή σχέση!
21 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να επικυρωσει τυπε μου..Οταν εννοει σχεση ειναι που παει και πηδιετε με τον τραβελο απο την βαθης.Μπες στο σχολιασμος τελευταιων κριτικων και καμαρωσε τι πηδαει ο...ηρωας σου.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6