Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη βραδάκι Αυγουστου και η κίνηση σαφως πεσμενη στα μαγαζια μπαινω στον εν λογω οικο σκοπιμως να βρω τη Λιζα να μου παρει την κουραση.Μονος στο σαλόνι αλλα αυτο δεν πτωει το Λιζάκι που κανει τρομερό σαλοναρισμα ως γνωστο. Παραδίδω το μπλέ παράβολο στον μεσάζοντα σάρκας και περιμένω την σειρά μου καθώς υπηρχε συναγωνιστής με προτεραιότητα.Μπαίνει το Λιζάκι με την τσιριδοφωνούλα της και ξεκινά τυπικό social time για λιγο αρχίζει τα φιλάκια στο σωμα και ξεκινά να με γλείφει απο ακρη σε ακρη αυτια ,λαιμους ,μαγουλα, στομαχια κατεβαινοντας μπουτια οσπου φτανει στο σωστο σημειο @@ εκει εκλεισε δίλεπτο. Αφου εχω γινει τουρμπο με ρωτάει και της λεω ακα, ειχα αφεθει τελειως στην ηδονη που μου προσφερει η γλωσσα της για κανα πεντάλεπτο βγαζοντας μονο βογγητα και κοιτωντας την τσιμπουκοφατσα της.Περασμα σκουφου και καπακι απο μονη της καβαλημα μπρος πισω πανω κατω με ωραίες κραβγούλες.Μετα απο λίγο την πιάνω και την γυρνάω ξαπλωτή και της ρίχνω βαθειές, δυνατές, γρήγορες ψωλίες.
"Ετσι μ' αρεσει καβλα μου " λέει, συνεχίζω να την σφυροκοπάω για ώρα.Αλλαγή στάσης σε γονατιστο χωρις να κλέβει και ολο μεσα έπιασε ριζα που λέμε, εριξα και μερικά κωλοσκάμπιλα αδιαμαρτύρητα ενω συνέχιζε με βογγητά το δικό της αγώνα. Βγαίνω πετάω καπότα και της δινω τα αρχίδια μου στο στομα της καθως μαλακιζομαι
"δωσε μου να στα παρω όλα " "ολα στο στομα μου" "ξελαφρωσε παιδαρε" την ειχα να λεει, το τελος ηρθε με τη λιζα μπουκωμενη στο σπερμα και εμενα να σπαρταραω σαν το ψαρι ,αλλα ευτυχη και ξεκουραστο ετοιμο για 2ο γυρο.
Συμπερασματικα η Λιζα ειναι καλο στανταρακι στην 3η βαρδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
73
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, TOMMY DEVITO, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού