Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53491
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τωρα τι να πω,απο που ν'αρχισω και που να τελειωσω Κεφάλι σε τοίχο!
Η ντεμεκ Ελενη ειναι κοπελα αλλαγης φυλου,με λιγα λογια ηταν αντρας για καποια χρονια της ζωης του Money Mouth
Κανενας δε θα σου το πει αυτο αγαπητε πελατη,ουτε μεσα στο μαγαζι,ουτε εξω απ'αυτο,μονο στο bourdela.com μπορεις να βρεις αυτη την πληροφορια Ματάκι
Στον αγωνα τωρα,πηρα το απλο στα 30ε γιατι καποιος επρεπε να βγαλει το φιδι απο την τρυπα και να πει σε ολους τους μπουρδελιαριδες οτι η Ελλενη ειναι Βαγγελης!!! Καπέλο
Δεν κανει γυμνο,φιλια και cim,cob,cif.
Πιπα βαθεια λαρυγγατη(ολο μεσα,deepthroat)τι να το κανω αμα ειναι με καποτα(Ιονελα και συ τα ιδια εκανες Κεφάλι σε τοίχο! )και αμα ξερω οτι το κυτος που με πιπωνει ηταν καποτε αντρας Money Mouth
Λεω κυτος γιατι ειναι ενα χοντρο πλασμα,με ενα μουνι πηγαδι Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν εχω ορεξη να γραψω κι'αλλα,οσο τα θυμαμαι μου 'ρχεται να ξερασω πανω στο πληκτρολογιο Λύπη

Απαραδεκτο το μαγαζι και η υπηρεσια που δεν λενε οτι εχουν ενα πλασμα αλλαγης φυλου και την παρουσιαζουν σαν γυναικα Ελληνοβραζιλιανα κιολας Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.194
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, FILOXENOUMENOS και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2016
αξιος Προσκύνημα
09 Αυγούστου, 2016
Ευγε τυπε...!!
09 Αυγούστου, 2016
και εκραζες μπουξο χθες ρε;τς τς τς!!
09 Αυγούστου, 2016
Έπρεπε να πάτε για πατσά μετά. Μπορεί να προέκυπτε καλό παλληκάρι....Άξιος ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
10 Αυγούστου, 2016
Αφου το ειδες το κητος ρε φιλε γιατι μπηκες?ποιος εισαι,ο Ιωνας?
10 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλο παλικαρι ειναι Μεγάλο χαμόγελο εχει και 12 κλουβες περιστερια για πουλημα αμα θελεις Ματάκι
10 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε υπνε,τον Μπουξο και τον Φακιρη τους εκραζα γιατι δεν ξερουν τι γαμανε,λες και πανε σε γκλορυχολ ενα πραγμα Κεφάλι σε τοίχο!
10 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί πολυ απλα ρε τύπε,αλλοι 3 το γαμησαν και δεν κατάλαβαν τι γένους ειναι Θυμός
10 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σταματα να το παιζεις πολυξερος..
Και ο ΜΠΟΥΞΟΣ το ειπε τη μερα που τη πηρε και εγω το γραψα οτι κατι δεν παει καλα..
11 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η εγω ειμαι πολυξερος η εσυ και ο Μπουξος εισαι πολυχαζος!!!
Δεν μπορει να πηγαινεις να γαμησεις και να μη ξερεις η να μην μπορεις να καταλαβεις τι γαμας!!!
Απο τις κριτικες σας μπορει ο καθενας να καταλαβει οτι δεν ξερετε τι σας γινεται Μαλακία
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2