Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κριτική αφορά το μπουρδέλο της δεξιάς πόρτας που είναι αριστερά στο διάδρομο το οποίο στην ουσία είναι το παλιό δεξί στην Πέρδικας 3 όπου κατά το παρελθόν είχα ρίξει μερικά επικά αξέχαστα γαμήσια.
Στο μαγαζί βρισκόμουν περίπου στις επτά το απόγευμα. Άραξα στο σαλόνι ακούγοντας την τσατσά να ανακοινώνει ότι δουλεύουν δυο κοπέλες με διαφορετικά προγράμματα. Η πρώτη κοπέλα δούλευε με βασικό πρόγραμμα και η δεύτερη, η Πατρίτσια, με ακάπωτο τσιμπούκι και τελειωτικό στα βυζιά.
Περίμενα να δω την πρώτη κοπέλα κάνα πεντάλεπτο μέχρι να βγει από το δωμάτιο. Στο μεταξύ στο σαλόνι ήμασταν εγώ, τρεις φαντάροι απ'την Κρήτη, δυο Σομαλοί πειρατές, δυο Μουτζαχεντίν μυστακιοφόροι παλαιάς κοπής, ένας μπάρμπας ντυμένος στα λευκά έτοιμος για βόλτα με το κότερο, και ο ντιλιβεράς από το κατάστημα που είχε παραγγείλει καφέδες η τσατσά ο οποίος αφού παρέδωσε άραξε και περίμενε να δει και αυτός τις κοπέλες.
Η πρώτη κοπέλα ήταν μια ξανθιά κοντή με πολύ πρόστυχο στιλάκι η οποία δεν με έψησε να της εμπιστευτώ κατάθεση.
Ο ντιλιβεράς έφυγε, μαζί του την έκαναν και οι Μουτζαχεντίν. Έμεινα εγώ, ο μπάρμπας, τα φαντάρια και οι Σομαλοί.
Περνάει κάνα δίλεπτο, η πόρτα ανοίγει και σκάει μια πολύ παράξενη πουτάνα. Το πέρασμα της ήταν γρήγορο όπως και ο μπάρμπας που πετάχτηκε σαν ελατήριο. Έδωσε το δεκάρικο στην τσατσά και με κινήσεις νίντζα μπήκε στο αριστερό δωμάτιο.
Δεν είχα προλάβει να την δω καλά αλλά στα γρήγορα είδα μια χοντρούλα μεσαίου μεγέθους με μακριά ξανθά μαλλιά, με μπουτάρες μεγάλο κώλο και τα βυζιά αμόλα. (Τριάντα χρονών από Ρουμανία όπως μου είπε μετά)
Το σωματότυπο ωστόσο είναι αυτό του Πολωνού αρσιβαρίστα. Κοντά χοντρά πόδια, τετράγωνος κορμός και κοντά χεριά με μπράτσα. Οι άλλοι την έκαναν και εγώ περίμενα λίγο ακόμα να την ξαναδώ. Όταν βγήκε παρατήρησα ότι το σώμα της είναι σφιχτό και δεν έχει μεγάλη κοιλιά. Φυσικά δεν μπόρεσα να μην δω ότι φόραγε περούκα και ότι το πρησμένο χαμογελαστό πρόσωπο με τα καταγάλανα μάτια έμοιαζε με ρώσικη Μπαμπούσκα.
Έφυγα και το επεξεργάστηκα μέχρι να δω κάνα δυο ακόμα μπουρδέλα. Κάτι τέτοια κομμάτια δεν τα χάνω εύκολα. Καλά τα πιπίνια αλλά χρειάζεται και καμιά χοντρούλα να σου δείξει αγάπη. Στην τελική είχα σκοπό να ρίξω ακόμα ένα πουλί και έτσι γύρισα και την περίμενα στο μεσαίο δωμάτιο.
Η αλήθεια είναι ότι άργησε πολύ. Μπορεί και τέταρτο μέχρι να έρθει. Έβγαλε το εσώρουχο και μου ήρθε καρφί στον πούτσο με ένα χαμόγελο υπερβολικής χαράς. Με ρώτησε αν θέλω καπότα και της είπα σε λίγο μόλις μου σηκωθεί. Την ρώτησα αν γλείφει αρχίδια και μου απάντησε ναι ενώ έβγαλε γρήγορα ένα μαντιλάκι να καθαρίσει την περιοχή και ξεκινάει να μου ρουφάει τα αρχίδια και να γλείφει σχεδόν κωλότρυπα ενώ εγώ τον έπαιζα και ήμουν σε πλήρη στύση.
Βάζω την καπότα και της τον δίνω στο στόμα. Η πίπα δεν έλεγε και πολλά. Τον ρούφηξε λίγο και της ξανά έδωσα τα αρχίδια μου για λίγο ακόμα.
Η πρώτη στάση ήταν με αυτή από πάνω να ανεβοκατεβαίνει στον πούτσο μου και εμένα να χουφτώνω τις βυζάρες της. Μεγάλα βυζιά και σφιχτά όπως όλο το σώμα της, οι ρόγες της σκληρές και μεγάλες που αν δεν ήξερα ότι της πρόσφερε για χύσιμο τότε σίγουρα θα τις πιπιλούσα.
Δεύτερη στάση στα τέσσερα Νορμάλ στην αρχή και συνέχεια με δυνατές πουτσιές και μερικά σκαμπίλια στην κωλάρα. Το δούλευε κόντρα πούτσα με καλό στήσιμο και άντεχε κάργα, επέτρεψε και λίγο δάχτυλο στον κώλο.
Τρίτη στάση ιεραποστολικό και τετάρτη στο πλάι.
Έβγαλα την καπότα και τον έπαιξα ξαπλωμένος με αυτή να μου γλείφει τα αρχίδια μέχρι να χύσω.
Μου έφερε από μόνη της χαρτί να σκουπίσω τα φλόκια, μου είπε ευχαριστώ και έφυγε χαμογελαστή όπως ήταν και σε όλη την διάρκεια της πράξης.
Δεν γκρινιάζει και δεν διαμαρτύρεται. Είναι αρκετά πρόθυμη και παρά τα κιλά της δεν με κούρασε. Ο χώρος πολύ καθαρός, τα σεντόνια σχεδόν φρέσκα, άοσμο δωμάτιο με νορμάλ φωτισμό και κλιματισμό. Όσο για την τσατσά δεν ενόχλησε παρά το πατημένο δεκάλεπτο της παραμονής.
Στα θετικά φυσικά το ακούραστο γλείψιμο αρχιδιών και η αληθινή συμμετοχή της χωρίς θεατρινισμούς.
Δεν το μετάνιωσα καθόλου και σκέφτομαι να ξανά περάσω σύντομα.
Κάτι ήξερε ο μπάρμπας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, antiosmuchachos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού