Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Tην Παρασκευή στην απογευματινή βάρδια δοκίμασα την Νικόλ στο Φωκαίας 24.Πρόκειται για καινούρια κοπέλα απο Μολδαβία,πιτσιρίκα,κοντή,λεπτή,με καστανόμαυρα μακριά μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα πάνω,μικρό στήθος.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς αμήχανη και κρατούσε ένα πακετάκι μωρομάντηλα καθώς και τζελ.Δεν γνωρίζει Ελληνικά αλλά ούτε και Αγγλικά καταλαβαίνει πέρα απο λίγες βασικές λέξεις.Την πλησίασα κοντά αφού αφαίρεσε τα εσώρουχα της και άρχισα να χαιδεύω το καλά λιπασμένο μουνάκι της.Την φίλησα στα στηθάκια της και στο λαιμουδάκι της.Φιλιά στο στόμα τα αποφεύγει διακριτικά και αν σε δει να επιμένεις πετάει ένα ξερό Νο.
Στην συνέχεια την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να γλύφω το νεανικό της σωματάκι μέχρι που κατέβηκα στο μουνάκι της όπου και επικεντρώθηκα.Στην στάση αυτή η κοπέλα το ευχαριστιόταν εμφανώς όπως μπόρεσα να καταλάβω απο τις συσπάσεις του κόλπου της και τα βογγητά της.Κατόπιν ξάπλωσα η κοπέλα πήρε μωρομάντηλο και μου καθάρησε προσεκτικά το πέος και τους όρχεις κατόπιν υποδείξεως μου.Ξεκίνησε την πίπα της η οποία ήταν κάπως αργή και λιγάκι άτεχνη,μετρίας ηδονικότητας θα έλεγα.Πριν ξεκινήσει την πίπα η κοπέλα με ειδοποίησε να μην χύσω στο στόμα της.Πράγματι στο πρόγραμμα δεν ανακοινώθηκε τελείωμα στο στόμα.Αφού την καθησύχασα πέρασε στην πίπα η οποία όπως είπα χρήζει βελτιώσεως.
Σε προτροπή μου να περιποιηθεί και τους όρχεις η κοπέλα ξεκίνησε να τους γλύφει, με την γλώσσα της να εναλλάσεται σε διάφορα σημεία.Η ορχεολειχία της ήταν κάπως καλύτερη απο την πίπα αλλά με εμφανή σημάδια απειρίας και ίσως και αμηχανίας.Σε προτροπή μου να περάσουμε σε 69 η κοπέλα αρνήθηκε και ξεκίνησε πάλι την πίπα.Της έκανα ξανά νύξη αλλά δεν ήθελε παρόλο που στα προκαταρκτικά στην αρχή με άφησε και την έγλυψα και το απολάμβανε.Ίσως και να μην επιθυμούσε να τελειώσει.Όπως και να έχει αυτό το λογίζω στα αρνητικά της συνεύρεσης.
Η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό και φρόντισε να βάλει και σε αυτό όσο ήταν φορεμένο στο πέος μου αρκετή ποσότητα τζελ όπως άλλωστε και στο αιδοίο της.Με καβάλησε και ξεκίνησε να κουνιέται αργά.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την πηδάω αλλά λόγω της μεγάλης ποσότητας τζελ η τριβή ήταν σχεδόν μηδενική.Η κοπέλα πονούσε και δεν άντεχε δυνατές διεισδύσεις και έτσι την πήρα σε σχετικά πιο ήπιο ρυθμό.Στην στάση αυτή έγλυψα τα στηθάκια της.Σε δαχτυλάκι που έβαλα στο κωλαράκι της το οποίο και ανακοινώνεται στο πρόγραμμα αντέδρασε λέγοντας κάτι στην γλώσσα της.
Η επόμενη στάση ήταν στα τέσσερα και μιας και ανακοινώθηκε πρωκτικό στο σαλόνι της έδειξα το κωλαράκι της το οποίο ήταν και ήδη λιπασμένο αρκετά.Η κοπέλα δέχθηκε να την σοδομίσω στο στενό της κωλαράκι αλλά έβαλε και άλλη ποσότητα τχελ και μου έδειξε να κάνω αργά.Τον έβαλα μέσα της αργά με την κοπέλα να έχει κάνει κούρμπα και να μην στήνεται τόσο καλά για να μην μπαίνει όλος μέσα της γιατί πονούσε.Την πήρα για λίγο μιας και η κοπέλα πονούσε και έλεγε κάτι στην γλώσσα της, μάλλον βρισιές.Δεν ήθελα να την ταλαιπωρήσω.
'Ετσι γυρίσαμε στην ιεραποστολική στάση απο το μουνάκι της, όπου και την πήρα στους ρυθμούς που μπορούσε να αντέξει.Για το τέλος αφαίρεσα το προφυλακτικό της είπα να με γλύψει αλλά αυτή αρνήθηκε μιας και φοβόταν μην τελειώσω στο στόμα της.'Ετσι όπως ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα,έβαζα δαχτυλάκι στο μουνάκι της και ολοκλήρωσα στην κοιλιακή της χώρα. Η κοπέλα σκουπίστηκε,ντύθηκε σιωπηλά και στο τέλος με χαιρέτησε και αποχώρησε.
Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι σχετικά νοστιμούλα και νεαρής ηλικίας,κάνει κάποια εξτρά , υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης και θέλει λιγάκι προσοχή μιας και πονάει. Σε γενικές γραμμές η κοπέλα προτείνεται προς δοκιμή αλλά σίγουρα τους πολύ απαιτητικούς δεν θα τους καλύψει πλήρως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού