Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι στις 12.00 μετά απο βόλτα σε μερικά σπιτάκια ανέβηκα τα σκαλιά , σε ρόλο υπηρεσίας η ευγενική ξανθιά υπηρεσία που για χρόνια δούλευε στο Φωκαίας 19 , με ξέρει καλά και ξέρει και τα γούστα μου. Με το που με βλέπει μου λέει έλα πέρνα απο δώ , θα περάσεις με την Νικόλ θα σου αρέσει , εδώ θέλω να πω ότι η συγκεκριμένη υπηρεσία 3 φορές μου έχει πει να μην περάσω με κοπέλες που ήθελα και όπως άκουγα μετά απο μαρτυρίες φίλων καλά μου είχε πει.
Περίμενα λοιπόν στο σαλόνι να την δώ μίας και δεν την είχα δει , δεν ήταν στο δωμάτιο αλλά στο κουζινάκι με το κινητό στο χέρι και ασχολιόταν με αυτό , την φώναξε η υπηρεσία αλλά αυτή συνέχιζε εκεί... Κάποια στιγμή έρχεται στο σαλόνι κρατώντας το κινητό στο χέρι και με στυλάκι τώρα σου κάνω χάρη που με βλέπεις να σαλονάρω.... Μελαχρινό κοντοπούτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα πολύ ωραίο κωλαράκι και 1.5άρι βυζί , στο στυλ που μου αρέσει πιο πολύ δηλαδή ,ένα κλικ πιο πάνω γιατί δεν έχω συγκεκριμένο στυλ.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μετά απο λίγο ήρθε στο δωμάτιο ,είχε στυλάκι ψιλοβαρίεμαι ενώ και η επικοινωνία μαζί της ήταν κοφτές απαντήσεις . Ρουμάνα 20 χρονών είπε ότι είναι αλλά πιο πολύ Αλβανίδα μοιάζει , βέβαια αυτό μικρή σημασία έχει για μένα αφού αυτό που με νοιάζει είναι να είναι καλή στο δωμάτιο και όχι απο που είναι και η ερώτηση πολλές φορές γίνεται μηχανικά.
Ξάπλωσα και την έφερα απο πάνω μου , της έβγαλα το σουτιέν και φίλησα τα βυζάκια της , φιλιά στο στόμα έδωσε μόνο πεταχτά , δεν είχε κάποια συμμετοχή και περισσότερο ήταν δεκτική , φορώντας ακόμα το κάτω εσώρουχο της την έτριβα πάνω στον πούτσο μου. Της είπα να ξαπλώσει , της έβγαλα το στρίνγκ της και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι , εδώ ήταν τραβάτε με και ας κλαίω... στην αρχή έκανε ότι δεν θέλει και δεν της αρέσει αλλά στην συνέχεια όταν πήγα να σταματήσω μου τραβάτε το κεφάλι να μην το κάνω.
Ξάπλωσα , προκαταρκτικά τίποτα , λίγο έπαιξε τον πούτσο μου και με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , ξεκίνησε πίπα διστακτικά αλλά στην συνέχεια έγινε καλή και βαθιά το μόνο αρνητικό ότι ήταν μικρότερης διάρκειας απ ότι θα ήθελα.
Πρώτη στάση της είπα να ανέβει πάνω μου σε ανάποδο cowgirl , ήθελα να βλέπω το υπέροχο κωλαράκι της , κουνήθηκε σχετικά καλά πάνω στον πούτσο μου , δεύτερη στάση την έβαλα πάλι απο πάνω μου κανονικά τώρα όπου μετά απο λίγο σηκώθηκα και την πήρα μαζί μου και την γάμαγα στα όρθια , αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση αρχικά την πήρα απο μουνί , στην συνέχεια ήθελα το κωλαράκι της αλλά δεν ήξερα πώς θα τα καταφέρω αφού απο δάχτυλο που της είχα βάλει πιο πριν ήταν πολύ σφιχτή η κωλοτρυπίδα της . Αφού έβαλε κρέμα στην κωλοτρυπίδα της και αφού έκανα 3-4 προσπάθειες για να μπώ μπήκα μέχρι την μέση , 5-6 διεισδύσεις αλλά και επειδή την έβλεπα να ζορίζεται και εμένα δεν μου άρεσε τόσο της είπα να μου πάρει πίπα να με τελειώσει , μου είπε ότι δεν κάνει τελειωτικό (όντως δεν είχε ανακοινωθεί στο σαλόνι) της είπα αν μπορώ να χύσω στα κωλομέρια της και απάντησε καταφατικά , πήρα μωρομάντιλο έβγαλα το προφυλακτικό και παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα κωλομέρια και την κωλοτρυπίδα της.
Έμεινε ακίνητη και περίμενε να της φέρω χαρτί σκουπίστηκε με χαιρέτησε γρήγορα γρήγορα και έφυγε καρφί για μπάνιο. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο 20λέπτο , κοπέλα με ωραίο σφιχτό κορμί , μηδενικά προκαταρκτικά , καλή πίπα , σχεδόν μηδενική συμμετοχή αλλά δεκτική και συνεργάσιμη στο γαμίσι. Ένα εικοσάρικο θα της το ξαναδώσω σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.601
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού