Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης προς Τετάρτη στις 00.30 . Βόλτα στα σπιτάκια ώσπου βρέθηκα εδώ , η τσα τσα με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες . Η πρώτη ήταν η Εμμανουέλα που την έχω τιμήσει 6-7 φορές αλλά τις πιο πολλές όταν πρωτοεμφανίστηκε και έκανε καραφούλ πρόγραμμα , τώρα έχω ένα χρόνο να την πάρω αλλά ακούω ότι η απόδοση της έχει πέσει αρκετά .Δεύτερη κοπέλα ήταν η Γιασμίν , κοπέλα που την είχα ακούσει απο συναγωνιστές αλλά δεν είχε τύχει να την πετύχω .
Στο στυλ που μου αρέσει πιο πολύ , κοντό ζυμαράκι μελαχρινό με μαλλί μέχρι τους ώμους , κανονικό σώμα πολύ ωραίο κωλαράκι , 1-5-2άρι βυζί , τατού στο στήθος , πρόγραμμα που ανακοινώθηκε , ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στα βυζάκια και 69(τα δύο τελευταία δεν τα δέχτηκε στο δωμάτιο...)
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο για να την δοκιμάσω , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο , μιλάει ικανοποιητικά ελληνικά , σε ερώτηση μου απάντησε ότι είναι Ρουμάνα 21 ετών. Άφησε προφυλακτικό , μωρομάντιλα και τζέλ δίπλα απο το μαξιλάρι έβγαλε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε στο κρεβάτι . Την πλησίασα ξάπλωσα δίπλα της , άρχισα να φιλάω τα βυζάκια της και πήγα να παίξω το μουνάκι της αλλά μου τράβηξε το χέρι . Την φίλησα σε λαιμό κοιλιά και κατέβηκα προς τα κάτω , επιχείρησα να της γλύψω το μουνάκι αλλά μετά απο λίγο μου είπε ότι δεν κάνει 69 γιατί δεν της αρέσει.
Ξάπλωσα ήρθε στο πλάι μου και ξεκίνησε να παίζει τον πούτσο μου , πήγε να περάσει το προφυλακτικό και της είπα ότι θέλω χωρίς , με σκούπισε με μωρομάντιλο , ξεκίνησε πίπα αερόπιπα με πολύ χέρι και πολύ μικρή διάρκειας.
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση (και αφού έβαλε μια γερή δόση τζέλ) την έφερα απο πάνω μου για να την κάνω ότι θέλω αλλά γρήγορα ζήτησε να αλλάξουμε στάση γιατί όπως είπε ότι μόλις είχε φάει και δεν μπορούσε... Την έστησα στα τέσσερα καλή θέα και καλό στήσιμο αρχικά αλλά στην συνέχεια τραβιόταν συνέχεια προς τα μπροστά και δεν μπορούσα να την γαμίσω καλά ενώ και το τζέλ έκανε ακόμα χειρότερα τα πράγματα. Της είπα να ξαπλώσει να χύσω στα βυζάκια της και απάντησε ότι δεν κάνει τελειωτικό στα βυζιά , της είπα ότι η τσατσα έτσι ανακοινώνει και απάντησε αυτή μπορεί να λέει ότι θέλει.... Τέλος πάντων την γάμισα για λίγο ανάσκελα μέχρι να τελειώσω.
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο , πέρα απο ένα καλό κορμάκι τίποτα άλλο δεν έδειξε η κοπέλα , μηδενικά προκαταρκτικά , άθλια πίπα , καμία συμμετοχή και αρνητική σε ότι είχε ανακοινωθεί απο την υπηρεσία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού