Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μιρελα δεν εχει καμμια σχεση με την μιρελα που εργαζεται στο κολοκυνθους που είναι σα πρεζονι.
Αυτή η Μιρελα είναι μια 23χρονη κορασιδα (δεν ξερω από που) με καστανομαυρα μαλλια (ο φωτισμος δε με βοηθησε να διακρινω)
η οποια είναι μια γυναικα με τα μπούτια της τα ωραια
τα στητα βυζια της,τις ομορφες γαμπες της, το ωραιο κωλι της ,το ομορφο και σεξι προσωπο της .
Εκτος του απλου προγράμματος με +5 την γαμας και από κωλο τον οποιο δεν δοκιμασα αλλα εχει καλοσχηματησμενο κωλι
και σιγουρα σαν θεαμα τουλάχιστον θα είναι ωραιο.Ειναι λιγο μυστηρια τυπισα γιατι μου ειπε ότι είναι χρονια στην
Ελλαδα και κανει αυτή τη δουλεια αλλα απεφευγε να μου πει που δουλευε πριν το μεταξι.Τα ελληνικα της πολύ καλα.
Στο δωματιο η Μιρελα κανει μια καλη πιπα χωρις περασμα από μπαλες,δεν κανει προκαταρκτικα και δεν δεχεται 69.
Επισης αρνειται εστω και τα πεταχτα φιλακια.
Το αντιβαρο σε αυτά είναι ότι είναι δεκτικη στο δυνατο γαμησι που της εκανα στα 4 με τα ποδια στους ωμους αλλα και σε κανονικη
σταση, πραγματικα εβαζα ολη μου τη δυναμη για να την γαμησω και να μπαινω ολος μεσα της, αυτή δεν εκλεβε μονο βογγουσε και
ελεγε δυνατα πω πω πω καυλα είναι !! Η αισθηση της μουνοτρυπας καλη-σφιχτη ειδικα στα 4, κρεμα δεν αντιληφθηκα να εχει βαλει.
Το δερμα της καλο στην αφη και απαλο.

Το τσαρδι παλιο αλλα καθαρο.Εξαντλησα το δεκαλεπτο και δε ενοχληθηκα νωριτερα από την υπηρεσια.
Απλη καταθση η Μιρελα που με τον κωλο στο μενου θα γινει και πιο ενδιαφερουσα, οταν θα θελω να κανω αγριο γαμησι σε κορασιδα θα την
ξαναπροτιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού