Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325817
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γαληνη η γνωστη βυζαρου Βουλγαρα η οποια εξελισσεται σε ενα μονιμο στανταρακι,τουλαχιστον μεταξυ μας υπαρχει χημεια και παντα περναω καλα μαζι της.Φωτογραφιες της υπαρχουν στο αλλο σαϊτ με τη διαφορα οτι τωρα εκανε τα μαλλια της ραστα και της πανε πολυ.Ειναι δηλαδη κοντουλα με βυζαρες και πονηρο μουτρακι αλλα εμενα μ'αρεσει γενικα και με καυλωνει.70ε για γυμνο με 69

Ε τα γνωστα εισαγωγικα στην αρχη αφου πλεον γνωριζομαστε καλα,μου'κανε κατα μετωπο επιθεση στο κρεβατι,ριξαμε κατι φιλακια μονο στα χειλη αρχικα και μου επαιζε τον πουτσο μου αργα κοιτωντας στα ματια μεχρι που μου τον εκανε καγκελο.
Τον εγλειψε αργα και αισθησιακα βαζοντας και λιγο δοντι που ομως δε με ενοχλησε αντιθετως με καυλωνε περισσοτερο.Δε κανει βαθια πιπα αλλα εχει ρυθμο,τον πιανει και καλα και γενικα εμενα μ'αρεσει η πιπα της
Την εσπρωξα πισω και την ξαπλωσα,ρουφηξα τις βυζαρες της δυνατα και μετα την εριξα ενα καλο γλειφομουνι χωρις ομως να δειχνει τον ενθουσιασμο της παρα μονο κανοντας κατι πνιχτα μμμμ
Μετα καναμε και 69 για αρκετα λεπτα οπου απολαυσα και τη σουφρα της ενω αυτη συνεχιζε την απολαυστικη πιπα.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω στο κλασσικο της στυλ που ριχνει τα βυζια πανω σου κολλητα αλλα κουναει πολυ ωραια πανω κατω τη λεκανη της και νιωθεις τελεια το στενο μουνακι της.
Κουραστηκε καποια στιγμη και μου ζητησε να αλλαξουμε οποτε την εβαλα κατω και τη γαμησα σε χαλαρο ρυθμο για πολλη ωρα με μπολικα γλωσσοφιλα και χαδια ενδιαμεσα,καποια στιγμη το μουνι της πλημμυρισε κιολας και ενιωσα την υγρασια και συνεχισα να την καρφωνω σε εναν ρυθμο μεχρι που εριξα ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες που αρχικα την τρομαξαν αλλα μετα γελουσε και μου λεει νομιζα θα με φας Μεγάλο χαμόγελο

Συμπερασμα...για μενα η Γαληνη ειναι ενα στανταρακι με πολυ καλη και σταθερη συμπεριφορα μεσα και παντα με καυλωνει στο μεγιστο βαθμο.Εμφανισιακα μπορει να μην τραβαει στο ματι αλλα βγαζει κατι πολυ καυλωτικο και σιγουρα ειναι και κορυφαια επιλογη για τους βυζολαγνους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.296
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimiadis, Johnny Red, tzutzukos 36

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού