Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169578
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειρηνη η γνωστη Ρουμανα μιλφ εδω και πολλα χρονια πλεον,καπως πιο αδυνατη αυτη τη φορα αλλα η κωλαρα παραμενει στις διαστασεις που πρεπει.Για οσους δε την ξερουν εμφανισιακα μαλλον δε θα τους κανει κλικ να μπουν αλλα οπωσδηποτε μεσα ειναι μια απο τις καλυτερες σε αποδοση με φουλ προγραμμα.80ε για κωλαρακι,γυμνο 69 κλπ...

Με την Ειρηνη συνηθως δεν εχουμε και πολλα εισαγωγικα αφου παντα αρχιζουμε κατευθειαν το μπαλαμουτι με βαθια γλωσσοφιλα,κωλοδαχτυλα,σφαλιαρες...
Αφου λοιπον πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα με το καλησπερα εχωσε με μανια τον πουτσο μου στο στομα της οπου αμεσως μου τον εκανε καγκελο,εγω στεκομουν με τα γονατα στο κρεβατι
με ξαπλωσε κανονικα και μου εκανε και ενα περιποιημενο αρχιδογλειψιμο.
Ξαπλωσε κι αυτη και ανοιξε τα ποδια της ζητωντας μου να τη γλειψω και της εριξα ενα απο τα σπεσιαλ γλειφομουνια με συνεχομενα ρουφηγματα και τσιμπωντας δυνατα τις ρωγες της.Της γυρισε το ματι οπως λεγαμε και παλια,ημασταν και οι δυο φουλ καυλωμενοι οποτε επρεπε να γαμηθουμε κιολας Ματάκι

Πρωτη σταση περιεργη...αυτη κανονικα με ανοιχτα τα ποδια κι εγω καθισμενος στο κρεβατι με απλωμενα τα ποδια πιεζοντας τον πουτσο μου προς τα κατω ωστε να μπορεσω να της τον χωσω,γαμησι σε αργο τεμπο ετσι καυλωσε πολυ αυτη αλλα εμενα πιαστηκαν τα ποδια μου...με καβαλησε απο πανω οπου χτυπηθηκε δυνατα για ωρα σε καποια φαση κουραστηκε και μου ειπε να αλλαξουμε.Τη γαμησα λιγο κανονικα εγω απο πανω της και μετα την γυρισα στα 4.Ως τωρα το φορουσε το βρακι της,το παραμεριζω λοιπον στην ακρη τη ριχνω ενα κωλογλειψιμο,τη σαλιωνω καλα τη βαζω και 2 δαχτυλα για λιγο και μετα καρφωνω τον πουτσο μου τερμα μεσα στο εμπειρο κωλοτρυπιδι της.Αρχικα τη γαμαω αργα και μετα δυνατο σφυροκοπημα μεσα εξω τοσο που νομιζα οτι θα σπασει ο πουτσο μου.

Μετα με καβαλαει ξανα απο πανω και τον βαζει με ανεση στον κωλο της και ξαναχτυπιεται με δυναμη πανω κατω και βογγαει δυνατα πλεον,τη ριχνω και κατι απαλες σφαλιαρες στα μαγουλα της,τη βαζω και ενα δαχτυλο στο στομα.
Καπου κουραστηκαμε και οι δυο απο την ενταση οποτε την βαζω ξανα απο κατω και τη γαμαω πιο χαλαρα το μουνι και οταν μου ηρθε να χυσω τον εβγαλα και της τα εριξα στα βυζια.

Συμπερασμα...σεξ,βια και ενταση με την πιο εμπειρη πλεον μιλφ της πολης η οποια παντα ειναι αποδοτικη αλλα αν την πετυχεις και σε τρελα κεφια οπως σημερα πραγματικα γυρνας τσοντα μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tzutzukos 36, ΦΑΚΙΡΗΣ, sex volcano

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2016
η ειρηνη εινια ενα αδικημενο πλασμα αφου δεν ειναι ομορφη αλλα στο κρεββατι ειναι κορυφη
εγω πολλες φορες πηγα κ νψ ηξερα οτι ειναι κορυφη κ μου την ειχες συστησει ομως παντα μολις την εβλεπε σαλοναρισμα εφευγα αλλα διαβαζωντας εσενα εβλεπα οτι ειναι η βασιλισσα του κωλου κ της πιθπας
ετσι μια μερα αποφασισα να μπω στο δωματιο ρωτωντας την τσα2 ποια ειναι και επιτηδες εδωσα τα ευρω για να μην σαλοναριστει η ειρηνη και φυγω παλι!!!!!!!!!!!!!!ετσι αφου εδωσα πρωτα τα λεφτα δυσκολα θα εφευγα---και φυσικα οταν μπηκε στο δωματιο κ μετα καταλαβα οτι ειναι μια κ μοναδικη

ποτε το κολπο μου να το κολουθησουν κ αλλοι ,,αξιζει η εμεπιερια με την ειρηνη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1