Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
..λοιπον μετα απο ευκολη σχετικα επικοινωνια με το γραφειο..που μιλαει πια ελληνικα και...εχει βελτιωθει σημαντικα...σ αυτο τον τομεα....σκαω μυτη...και βλεπω την δεσποινιδα υψος περιπου 1.68 κ βυζι γεματο τριαρι..εξαιρετικη επιδερμιδα...πρωσωπο τπτ το ιδιαιτερο ....εμενα με εκνευριζε κιολας το χαζοχαρουμενο που ειχε...καστανη και ωραιο σφιχτο κωλο .
μου λεει οχι κωλο..και οχι χυσια στην μαπα...χεστηκα λεω εγω...ξεκιναμε με πιπα που εβαζε χερακια τραβαμε τα χερακια και αρχιζουμε το face fuck (δεν υπαρχει περιπτωση να με επειθε οτι η ουκρανικη σχολη....περιοριζεται στην πιπα..με χερια) και πανω που ..τον ειχε παρει ολο παρατηρω με την ακρη του ματιου μου οτι εβαζζε λιπαντικο στο μουνι της...πονηρουλα λεω...ξεκιναμε..και αρχιζει τα κλασσικα βογγητα(χυσε..!)...στα τεσσερα ριχνουμε και μια σφαλιαρα στα κωλομερια no no μου λεει αυτη...you are so strong...μιλαμε για την κλασσικη σφαλιαρα...τιποτα λιγοτερο τιποτε περισσοτερο...τεσπα..καποια στιγμη τελειωσα...
της ειχα δωσει 150 ευρω και ζητω το δεκαευρο εκανε οτι δεν καταλαβαινε...μετα απο τα απταιστα αγγλικα τα δικα μου..που ητααν ιδια με τα δικα της..μου λεει γιατι δεν τα αφηνεις για tips...πηρε μια απαντηση..περιπου τελειωνε με τις μαλακιες..και μου το δινει.....και μετα παει τουαλλετα με μουτρακια....συμπερασμα...εκπαιδευμενο πουτανακι..σε διαφορες καταστασεις...ελπιζοντας να τα παρει ως παλλακιδα του ερωτα...κοινως δεν μας χεζει..
συμπερασματικα..μετα την εκπληξη της τινας..και μαλλον της αλεξανδρας..που δεν την εχω παρει επιστρεψαμε σε ...συνηθισμενες καταστασεις...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2016
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
140
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kourtakis, sithlord, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού