Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400565
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βλεποντας τις φωτογραφιες της Ραφαελας πιστευα οτι θα εχει σωματαρα. Κριτικες δεν βρηκα, οποτε πηγα να δω. Πραγματι, ειναι κορμαρα η μικρη, κοντουλα, με προσωπακι φουλ στο βαψιμο, ισως να εχει ατελειες απο κατω. Εχει μικρα βυζακια, επιπεδη κοιλια, ωραιο κωλαρακι και πολυ ωραια ποδια, σχηματισμενες γαμπες, πατουσα Νο 35,5 και πελμα με φλεβες!
Διαλεξαμε στραπ, οπου ειδα οτι ενα ωραιο που ειχα χρησιμοποιησει πριν χρονια με τη Ζοζεφιν εχει χαλασει, εχει σκιστει αλλα το εχουν ακομα στη βιτρινα. Τελικα διαλεξαμε ενα που ηταν ψιλομεγαλο. Πηγα για μπανακι και ηρθε.
Για το χωρο τα εχουμε ξαναπει, εχουν συμβει αλλαγες ομως, ειδα οτι το ντατζεον δεν το χρησιμοποιουν, οποτε παιζουν τα δωματια τα οποια αν καταλαβα καλα εχουν χωριστει σε αρκετα μικροτερα σε σχεση με παλια.
Ηρθε το μωρακι και μου ειπε οτι δουλευει κυριως στο μπαρ το βραδυ. Τη ρωτησα για την κατασταση εκει καθως δεν ξερω, μου ειπε οτι κερνας ποτο τις κοπελες, αν θυμαμαι καλα απο 10-20Ε παιζουν τα ποτα για τα κοριτσια και μετα αν θες ανεβαινεις και πανω. Το εχω ξαναδει το εργο στη Ρωσια, μια χαρα!
Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια. Μικρα αλλα πολυ ομορφα ποδια και πολυ ωραιες γαμπες! Εγλυψα, ετριψα, γαμησα τα ποδια και τις γαμπες, περασα καλα... Μετα ανεβηκα στο κρεβατι για δαχτυλακι. Εχει μεγαλα νυχια, της ειπα να προσεχει και πραγματι δεν με ενοχλησε καθολου. Εβαλε καποτα και το εκανε μια χαρα, το εβαλε ολο πολυ ωραια και αρχισε και με ανοιγε. Της ζητησα και πατουσα στη μουρη, κατι που δεν αρνηθηκε! Μετα ειπαμε να παιξουμε με στραπ. Ηταν μεγαλο αλλα μπηκε πολυ ωραια, αργα και σταθερα χωρις να με ενοχλησει. Οταν ανοιξε καλα η τρυπα μου το καταλαβε κι αρχισε να με σκιζει με δυνατες κινησεις. Η κοιλια της εσφιγγε και ηταν γραμμωμενη, μεγαλη καυλα. Στην πρωτη σταση τελειωσα...
Το μονο αρνητικο ηταν το γλυψιμο, δεν εγλυφε αρχιδια και περιοχη με παθος, πραγματι αυτος θα ειναι ο λογος αν δεν ξαναπαω με την κοπελα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Ραφαέλα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού