Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 13.10 , μετά απο βολτίτσα είπα να δοκιμάσω την Όλγα μίας και την είχα στα υπόψη . Ξανθιά Ρωσίδα 44 ετών σώμα με πιασίματα και 2άρι συν βυζί.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο ,ήρθε στο δωμάτιο αμέσως και με πέτυχε στον νιπτήρα να φρεσκάρομαι , ζήτησε συγνώμη και έφυγε με εμένα να τις λέω που πας. Ήρθε πάλι μετά απο μερικά λεπτά και την ρώτησα γιατί έφυγε και μου απάντησε ότι νόμιζε ότι έκανα τίποτα και ήθελα να μείνω μόνος μου , της απάντησα ότι πλενόμουν και μου είπε ότι πολλοί πελάτες τον παίζουν γιατί δεν μπορεί να τους σηκωθεί...

Της έβγαλα τα εσώρουχα και άρχισα να της γλύφω το στήθος , αμέσως μου είπε να προσέξω μην την δαγκώσω ...συνέχισα να την φιλάω στον λαιμό , γλωσσόφιλα δεν δέχεται , επίσης χέρι στο μουνί μόνο επιφανειακά ενώ και 69 δεν κάνει , ίσως επειδή είχε βάλει ένα τόνο κρέμα...

Μου είπε να ξαπλώσω , λίγα πεταχτά φιλιά στο στήθος μου και αμέσως ερώτηση αν θέλω προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλα και πάρα πολύ σχολαστικά με σκούπισε στα αρχίδια και στον πούτσο . Ξεκίνησε να γλύφει τα αρχίδια για αρκετή ώρα και στην συνέχεια πριν πάρει τον πούτσο μου στο στόμα της έκανε παιχνίδια με την γλώσσα της , κτύπαγε το κεφαλάκι , τον έγλυφε σαν παγωτό κατά μήκος , μετά τον πήρε στον στόμα της , πίπα πολύ υγρή βαθιά και χωρίς χέρι , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 να την γλύψω αλλά είπε ότι δεν κάνει...

Πέρασμα προφυλακτικού , της είπα να πάμε στην καρέκλα και να ανέβει απο πάνω μου αλλά απάντησε ότι μόνο στο κρεβάτι κάνει σεξ... Της είπα και στήθηκε στα τέσσερα , μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω αλλά δεν είχα καθόλου αίσθηση του μουνιού της λόγω της πολλής κρέμας που είχε βάλει , μάλιστα μου είπε να μην την γαμάω τόσο δυνατά... Της είπα να αλλάξουμε στάση και στήθηκε ανάσκελα , μπήκα ξανά στο μουνί της και την γάμαγα τώρα κάτι αισθανόμουν , της σήκωσα ψηλά τα πόδια και οι διεισδύσεις έγιναν ακόμα πιο βαθιές , την ρώτησα αν τα παίρνει στο στόμα ή στο στήθος και απάντησε όχι , συνέχισα να την γαμάω και μετά απο 2-3 λεπτά τελείωσα .

Μου έδωσε αμέσως μωρομάντιλα να σκουπιστώ , σκουπίστηκε και αυτή πήρε τα εσώρουχα της στο χέρι με χαιρέτησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο και το μόνο που έχω να θυμάμαι απο την συνεύρεση μαζί της είναι η καλή της πίπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2016
Όνομα κοπέλας
Όλγα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού