Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας ακούσει τα όσα για τη Σόνια, κ έχοντας καύλες κ στην περιοχή, είπα να την επισκευτώ.
Περνάω, γδύνομαι, σε 2 λεπτά μέσα η Σόνια. Το δωμάτιο άθλιο, με μια παπαριά αντί για πόρτα, λες κ γαμούσες στο σαλόνι. Τέσπα. Έρχεται η Σόνια, μου λέει να ξαπλώσω, αράζω κ εγώ κ μου χώνει τους βύζους της στον πούτσο μου, όπου μου κάνει ένα όμορφο ισπανικό. Συνεχίζει κ μου πιπιλάει τις ρώγες κ σιγά σιγά κατεβαίνει προς τα κάτω. Άρχισε να μου πιπιλάει τα αρχίδια κ να παίζει όμορφα με τη γλωσσίτσα της. Με τρέλανε κ ήμουν ήδη έτοιμος να χύσω. Της λέω να φορέσει σκουφάκι κ να μου πάρει πίπα να την απολάυσω. Μου άρχισε εκεί τα παιχνίδια με τη γλώσσα της, κ όποτε κ όποτε τον τσιμπούκωνε βαθειά. Καύλα. Αλλά τη σταμάτησα πολύ γρήγορα για να μην τελειώσω. Της λέω να ανέβει από πάνω μου, πρόθυμα με καβαλάει. Εδώ να πω ότι ήταν εντελώς τυπική, τη μία κοιτούσε τον τοίχο, την άλλη τον καθρεύτη, αλλά έχοντας διαβάσει σχόλια άλλων από εδώ ήμουν υποψιασμένος κ δε με χάλασε. Σε κάποια φάση μου την είπε κάπως νευρικά να κατεβάσω πιο κάτω τα πόδια μου γιατί την ενοχολύσαν. Οπότε ούτε καν έκανα κίνηση να ζουλίξω της βυζάρες της, για να μην ακούσω καμιά παναγία. Της είπα να ξαπλώσει, υπάκουα ξάπλωσε όπου κ τελείωσα σε ιεραποστολικό. Με το που τελείωσα, έφυγε σφαίρα, χωρίς να είναι κανένας να περιμένει.

Συμπερασματικά, πολύ κατώτερη των προσδοκιών μου. Στη συμπεριφορά πολύ τυπική (το περίμενα), αλλά επαγγελματίας. Κ ρε πούστη μου, αυτό το τσιμπούκι της το περίμενα top class, αλλά δεν το ευχαριστήθηκα, μάλλον γιατί την σταμάτησα πολύ γρήγορα για να μη χύσω επιτόπου. Θα την ξαναδοκιμάσω λέω άλλη μια φορά έχοντας πρώτα "αδειάσει" ώστε να μη φοβάμαι να μη χύσω στο 2λεπτο κ θα ξαναπάω για να με πιπώσει με την άνεσή μου

Στην τσατσά έβαλα 5 γιατί ούτε που εμφανίστηκε. Πάρκινγκ 10 λόγω μηχανής, αν κ αυγουστιάτικα ψυχή δεν είχε στην αθήνα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tsakonan, Gianpaolo

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2016
Η κοπέλα τα έχει παίξει το τελευταίο διάστημα.
Είναι υπερεκτιμημένη πιά....ίσως θα έπρεπε να αλλάξει και τρόπους....και να γίνει πιό ευγενική.
05 Αυγούστου, 2016
Η Σόνια-Εύα είναι αυτή που είναι.Ας γίνει συνείδηση σε όλους οτι σ΄αυτήν πας μόνον για τη πίπα magiclife.
Δ
Διαγόρας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2