Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116879
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το απολυτο 10αρι η Βερονικα στη βαθμολογια μου. Δεν παιρνει 9 πουθενα. Απο τους Ολυμπιακους Αγωνες του Μοντρεαλ το 1976 με την Κομανετσι ειχε να σημειωθει τετοιο 10αρι λεμε .....

Προσωπο θεϊκο. Κλασικη Ελληνικη ομορφια. Ματια καφε,γκριζα,πρασινα, μαλλια καστανα, χειλακια πολυ ωραια (οχι τσιμπουκοχειλα) και γενικα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ. Εχει ξυρισει και το κεφαλι της απο τη μια μερια αλλα για να φανει πρεπει να σηκωσει τα μαλλια της. Οταν λοιπον σηκωνα τα μαλλια της και την ειχα απο κατω και φαινοταν το ξυρισμενο κεφαλι της και με κοιταζε με αυτα τα ματια η καυλα μου μπορουσε να τρυπησει και το στρωμα του κρεβατιου ακομη.

Σωμα σταρενιο απο τον καλοκαιρινο ηλιο (μπορει και σολαριουμ), βυζια για αρμεγμα, ποδια για γλειψιμο, ωραια πατουσακια, κοιλιτσα με piercing και ΚΩΛΟΣ να βαλεις ολο το κεφαλι σου μεσα και να πεθανεις εκει μεσα απο ασφυξια.

Γλωσσιδια με σαλια τα παντα ολα. Δεν μου εχει ξανατυχει κατι τετοιο.

Πιπα με φτυσιματα ολη την ωρα (πραγματικα δεν ξερω που εβρισκε η Βερονικα τοσο σαλιο) και deepthroat συνεχεια. Ο πουτσος μου να εχει μουλιασει στην κυριολεξια απο τα σαλια της και η Βερονικα να κατεβαζει μεχρι τις αμυγδαλες συνεχεια τον πουτσο μου. Πνιξιματα, σαλια να βγαινουν απο το στομα της οταν μου εβγαζε τον πουτσο εξω, να πασαλειβει τις βυζαρες της με τα σαλια της, εγω να γλειφω μεχρι και το πατωμα, αρχιδια ρουφηγμα, παιξιμο του πουτσου μου ενω γλωσσοφιλομασταν και να ειμαι ετοιμος να της κανω προταση γαμου ο πυρφορος ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Μετα γαμησι απο πανω εγω, απο πισω και ο κωλος της να παλλεται, στα ορθια και να την εχω κολλησει στον τοιχο, καθιστος εγω στην ακρη του κρεβατιου και αυτη απο πανω να κουνιεται πανω κατω και εγω να της τραβαω τις βυζαρες, να φωναζει γαμωτο απο την καυλα της, εγω να εχω ιδρωσει και ενα δωματιο μπουρδελο απο καποτες παντου πεταμενες κατω,πετσετες οπου ναναι και εγω να μυριζω τα τακουνια της.

Χυσιμο στο στομα μετα απο mouthfucking και deepthroat και σαλια παντου. Ετσι τελειωσα τη 2η φορα. Την 1η φορα τελειωσα απο πισω.

Η Βερονικα ειναι πολυ ωραιο τυπακι, αυθορμητη, χαμογελαει ευκολα, σου φτιαχνει τη διαθεση και γενικα ουτε μια στιγμη δεν χαλασε η ατμοσφαιρα. Ωραια στιγμη ηταν προς το μεσον του ραντεβου μας που εγω ημουνα απο πανω και τη γαμαγα και αυτη επαιζε τη μουναρα της για να χυσει και εγω να της εχω πιασει την κουβεντα για μαλακιες. Μου λεει λοιπον με χαμογελο παντα : Σκασε και γαμησε με. Θελω να χυσω.

Μουνοχλειψιμο βεβαιως στο ροζ πεντακαθαρο μουνακι της και εγω να ρουφαω τα μουνοχειλα της.

Το ραντεβου κανονιστηκε πολυ ευκολα με πμ απο το bou.com και ηρθε ακριβως στην ωρα της.

Η Βερονικα ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα με γηινα χρωματα, Μεσογειακης ομορφιας, σωμα χυμωδες που οποιος την παρει και δεν μεινει ικανοποιημενος 100% απο τις υπηρεσιες της και την εμφανιση της πρεπει ή να παει στο Αγιο Ορος να μονασει ή να γραφτει στη gay κοινοτητα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Υπουργός83, PhantomQ, pacwman και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2016
Πότε την συναντήσεις και που; γύρισε από Μύκονο
04 Αυγούστου, 2016
Καλησπέρα συναγωνιστες.
Πως τη βρισκουμε τη κορασιδα;;;
04 Αυγούστου, 2016
Mύστη κατανοώ τον ενθουσιασμό σου
Αλλά η Βερόνικα ανήκει στον λαό τηςΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!
N
noctilucent1
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3