Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
1Η κριτική, αν και παρακολουθώ το site εδώ και κάποιους μήνες

Προ ημερών ‘γνώρισα’ τη Σοφία, ότι καλλίτερο έχω συναντήσει στο χώρο του αγοραίου έρωτα.
Η Σοφία είναι μια ψηλή (και χωρίς τα τακούνια) λυγερόκορμη γυναίκα από τη Ρουμάνια, καστανόξανθη, στα κιλά που έμενα μου αρέσουν, δηλαδή ούτε σκελετωμένη ούτε χοντρή, ίσως σε κάποιους να άρεσε περισσότερο με κάποια ψωμάκια’ . Όλα επάνω της είναι φυσικά, δίχως σιλικόνες, κατά τη γνώμη μου δεν τις χρειάζεται, γιατί αυτό θα χαλαγε τη γενική εικόνα του κορμιού της, που είναι αρμονικό και συμμετρικό.
Έχει πράσινα μάτια, μακριά μαλλιά, το πρόσωπο της είναι πανέμορφο και γενικά αποπνέει μια αύρα φινέτσας και αριστοκρατίας και που σπάνια συναντάμε στα μπουρδελα. Έχει μακριά όμορφα πόδια, κωλαράκι για πολλά σκαμπίλια και απαλή επιδερμίδα (μωρού παιδιού, οπως διαπιστωσα μετα) που δεν χόρταινα να χαϊδεύω.

Πέρασα δωμάτιο, λίγο μετά από το ντουζ μου, ηλθε και η Σοφία, και άρχισα ζω το όνειρο. Δεν την άφησα να γδυθεί μονή της αλλά την έγδυσα εγώ, χαϊδεύοντας και δίνοντας τα φιλάκια σε όλο της το κορμί, δεν έφερνε αντίρρηση και συνέχισα να την φιλώ απαλά στο στήθος της, να γλύφω τις ρόγες της εναλλάξ οι οποίες σκλήρυναν έως ότου με σταμάτησε και άρχισε αυτή τα χάδια και τα φιλιά.
Είχα ήδη καυλώσει αλλά ήθελα και άλλα προκαταρκτικά, άρχισα να τη φιλώ στο λαιμό και στα μαγούλα, στο στόμα δεν επιχείρησα (θα προσπαθήσω την άλλη φορά), η Σοφία με αργές αισθησιακές κινήσεις κατέβηκε χαμηλά και μου πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα της. Άρχισε ένα γλείψιμο σε όλο το κορμό, αφού έκανε ένα πέρασμα από τις μπάλες έγλυψε περιμετρικά το πουτσοκεφάλο και μετά έκανε βαθιές καταπωσεις, τον έπαιρνε δηλαδή όλο μέσα στο στόμα της, ταυτόχρονα ορισμένες φορές σήκωνε το κεφάλι της και με κοιτάτε κατάματα, δόντι δεν αισθάνθηκα σε καμιά φάση. Δεν την άφησα πολύ ώρα να με πιπωνει γιατί δεν άντεχα, έσκυψα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να την γλύφω, έχει μουνακι μοσχομυριστο, καλοσχηματισμένο και άτριχο, χωρίς μεγάλα κρεμαστά αντιαισθητικά μουνοχειλα, την έγλυφα ανάμεσα στα μπούτια και στο μουνακι της ενώ αυτή είχε γύρει το κεφάλι στα πλάγια. Πήγα να βάλλω δάκτυλο στη πίσω τρύπα άλλα έβαλε το χέρι της και σταμάτησα, της έγλυψα λίγο τα κωλομερα και μπήκα μέσα της πισωκολλητα. Δεν έβαλε κρέμα, δεν είδα να είχε κρέμα μαζί της, στήθηκε σωστά και η αίσθηση ήταν φοβερή, είναι στενή, πολύ στενή για κοπέλα της δουλειάς.

Αφού την σφυροκόπησα για κάμποση ώρα της είπα να αλλάξουμε στάση ώστε να μην τελειώσω, της έδωσα μερικά φιλάκια στα μαγούλα και στο λαιμό και μπήκα ιεραποστολικά μέσα της, είχε ανοίξει τέρμα τις μακριές ποδάρες της, ώστε να έχω καλή διείσδυση και έβγαζε πολύ καβλωτικους αληθοφανείς (η αληθινούς?) αναστεναγμούς. Δεν ανέβαζα ταχύτητα γιατί θα τελείωνα, κουνιόμουν αργά άλλα ήθελα να δοκιμάσω και άλλες στάσεις μαζί της. Βγήκα της είπα έλα από πάνω μου, τότε αυτή κάθισε πάνω στο έτοιμο να εκραγεί από την καβλα εργαλείο και άρχισε να κουνιέται αργά, κατάλαβε από μονή της ότι έτσι ήθελα, στριφογύριζε τη λεκάνη της για λίγο και μετά έκανε βαθιά καθίσματα. Τη σταμάτησα πάλι μετά από μερικά λεπτά, της είπα να γυρίσει με πλάτη σε μένα, γύρισε με μια περιστροφή γύρω από τον πουτσο μου, χωρίς να βγω από μέσα της και άρχισε ξανά να κουνιέται επάνω μου αισθησιακά εκτοξεύοντας τη καβλα μου στα ύψη. Όταν άρχισα κουνιέμαι και εγώ με ένταση τότε επιτάχυνε από μονή της και κοπανιόταν με δύναμη επάνω στο καβλι μου. Τέλειωσα με πολλή ένταση μέσα της και αυτή συνέχισε να κουνιέται ενώ εγώ ήμουν στα ουράνια . Ξάπλωσε διπλά μου για λίγο και με αγκάλιασε μέχρι να συνέλθω. Μου έβγαλε η ίδια το προφυλακτικό και με ένα γλυκό φιλί στο μάγουλο με αποχαιρέτησε. Της είπα ότι σίγουρα θα την ξαναδώ και τη ρώτησα πότε δουλεύει επειδή Θεσσαλονίκη έρχομαι τακτικά λογω δουλιας άλλα δεν είμαι μόνιμος κάτοικος , μου απάντησε ότι δεν έχει ακόμα σταθερό πρόγραμμα, να κοιταω το άλλο site η να πάρω τηλέφωνο στο studio

Πρώτη φορά ένοιωσα έτσι σε στούντιο, από τα καλλίτερα γαμησια της ζωής μου, με τη Σοφία αισθάνθηκα μια γλυκιά καβλα και αισθησιασμό. Η γυναίκα είναι μια έμπειρη επαγγελματίας και σίγουρα έχει δουλέψει και αλλού, ίσως σαν call girl, που πιστεύω ότι της ταιριάζει καλλίτερα. Απέδειξε ότι μπορεί να ψυχολογήσει έναν άντρα και να του προσφέρει πολλά περισσότερα από ένα απλό χυσιμο. Ίσως πάλι να ένοιωσα έτσι γιατί μου άρεσε το στυλ της και γενικά ο τρόπος και οι κινήσεις της

Βαθμολογια σε συμμετοχη και σχεση αποδοσης η μεγιστη επιτρεπομενη

Θα δούμε στις επόμενες επισκέψεις μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, Menathor

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2016
Πρόκειται για την Σοφία απο το Θησέως 40. Μια studio Lady, που λάτρεψα τόσο για την ομορφία της και για την αριστοκρατικότητά της, όσο και για τις υπηρεσίες της.

Είστε τυχεροί.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1