Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οι Αρχαίοι Έλληνες, οι σπουδαίοι και πολυμήχανοι αυτοί άνδρες, είχαν καθιερώσει τη παλλακεία, δηλαδή τη συμβίωση με μια γυναίκα χωρίς νόμιμο γάμο. Η σχέση αυτή μπορεί να υφίστατο παράλληλα με τη σύζυγο σε νόμιμο γάμο και η παλλακίδα είχε σχεδόν τα ίδια δικαιώματα. Το είχαν πάει όμως παρακάτω, η νόμιμη σύζυγος φρόντιζε συνήθως τα της οικίας και την ανατροφή των παιδιών και η παλλακίδα φρόντιζε τον κύριο του σπιτιού!

Οι Ρώσοι βασιλείς από την άλλη, ζήλεψαν πολλά από τη Κλασσική Εποχή και τη Ρωμαϊκή περίοδο. Καθιέρωσαν τον τίτλο «τσάρος» (Czar από το Ceasar) και φυσικά δε μπορούσαν να παραλείψουν τις παλλακίδες. Ο τσάρος Δημήτριος ο Β’ μάλιστα, γνωστός και ως Ψευδοδημήτριος, έκανε παλλακίδα δια της βίας την Ξένια Γκοντούνοβα, παρθένα πριγκίπισσα εκπάγλου καλλονής.
Με το πέρασμα το χρόνου καταργήθηκε ο θερμός του τσάρου (θεωρητικά τουλάχιστον) και έτσι απελευθερώθηκε από την αχανή αυτή χώρα συσσωρευμένος αισθησιακός πλούτος και αφού γύρισε ο τροχός …

Στην πιο σύγχρονη ιστορία τώρα, κατάφερα να κανονίσω συνάντηση με την Anna, μετά από αρκετές προσπάθειες. Τόσο οι φωτογραφίες της, όσο και οι συστατικές της, με είχαν συνεπάρει. Επρόκειτο τελικά για μια συνάντηση όλο ευχάριστες εκπλήξεις. Με το άνοιγμα της πόρτας, πρώτα κοίταξα το κορίτσι και μετά το ταβάνι του δωματίου για να δω που χώραγε! Εκπάγλου καλλονής, ως άλλη πριγκίπισσα Ξένια, παλλακίδα όχι για τσάρο (που τσάρος, ούτε κι αυτό!) αλλά για έναν ενθουσιασμένο λιγούρη. Βέβαια παρθένα δεν ήταν, αλλά ούτε κι εγώ μουσουλμάνος στον Παράδεισο. Φορούσε ένα μαύρο δικτυωτό κορμάκι, που μόλις ξεκόλλαγες από το όμορφο πρόσωπο της, παγιδευόσουν σε αυτό. Η κοπέλα χαμογέλασε μόλις αντίκρυσε το αποσβολωμένο μου βλέμμα. Κατάφερα να της ψελλίσω είσαι πολύ ψηλή, πρέπει 1,80. Η Anna με διόρθωσε, 1,78 … Κατέβηκε από τις ψηλές της γόβες για να έρθει σε ένα διαχειρίσιμο ύψος και με φίλησε! Όμορφο πρόσωπο, περιποιημένα μακριά και ίσια μαύρα μαλλιά, σώμα που ξεφεύγει από κάθε περιγραφή! Αδύνατη, γυμνασμένη, στήθος όπως στις φωτογραφίες, με τις πιο ωραίες θηλές που ίσως έχω αντικρύσει. Πόδια απλά ατελείωτα! Έκρηξη αισθήσεων όταν αγκάλιασα τον λυγερό της κορμό. Πλατσούρισα βιαστικά στο μπάνιο της και τσακίστηκα να επιστρέψω στο δωμάτιο. Δε με περίμενε στο κρεββάτι, αλλά μπροστά από τον καθρέπτη όπου συνεχίσαμε με ένα γλυκό γαλλικό φιλί από εκεί που το είχαμε αφήσει. Μετά από ανυπόφορα χάδια, η κοπέλα γονάτισε και ασχολήθηκε μαζί μου παθιασμένα, χρησιμοποιώντας με καταιγιστικό τρόπο τη στοματική της κοιλότητα. Περιορισμοί δεν υπήρξαν … Περάσαμε στο παρακείμενο κρεββάτι. Γδύθηκε και εγώ παρακολουθούσα ξαπλωμένος με το βλέμμα του Άγγλου ασθενή. Στη συνέχεια η Anna ήρθε επάνω μου και έσμιξε μαζί μου. Το θέαμα ήταν για γερές καρδιές! Δεν ήξερα τι να πρωτοπιάσω, τι να πρωτοκοιτάξω. Συνεχίσαμε και σε άλλες στάσεις, με εξίσου δυνατές συγκινήσεις και κατέληξα παραδοσιακά, με κολλημένα τα χείλη μας και σφιγμένα τα άκρα μεταξύ μας. Ακόμη και μετά δε με άφηνε, με κράταγε κολλημένο στο σώμα της. Κάποια στιγμή έκανε να σηκωθεί, για να πάει στο μπάνιο. Εκεί φάνηκε η σοκαριστική διαφορά της Anna από τις κοινές θνητές. Σηκωνόταν, σηκωνόταν, σηκωνόταν, ακόμη σηκωνόταν. Όχι, δε με γελούσαν τα μάτια μου. Πραγματικά, η κοπέλα χρειαζόταν περισσότερο χρόνο για να σηκωθεί πλήρως!

Η Anna ακάματη. Αντί για κενή συζήτηση μου πρότεινε ένα χαλαρωτικό massage. Το massage δε μου αρέσει, αλλά δεν μπορούσα να της αρνηθώ. Μου έκαναν εντύπωση τα δυνατά της χέρια. Η χειρομαλακτική της τέχνη δεν ήταν του ξεπέτα, αλλά επιθετική στο κουρασμένο μου σώμα. Τελείωσε με ένα εξαιρετικό foot massage και με τράβηγμα των δακτύλων των ποδιών μου, που ήταν αναζωογονητικό. Μετά η Anna μου χαμογέλασε …

Για όποιον απορεί για τη συνέχεια, γλαφυρά θα σας έλεγα, φανταστείτε ένα πανέμορφο θηλαστικό σε γόνιμη περίοδο, που κάποιος πορνόγερος το ξεγέλασε, πως τάχα η σύλληψη γίνεται απ’ το στόμα … Σε γκρο πλαν όλο αυτό το ονειρεμένο σώμα και να ‘μαι πάλι με το βλέμμα του Άγγλου ασθενούς. Σε μια απρόσμενη για την ηλικία μου και για τις δυνάμεις μου εξέλιξη, βρέθηκα πάλι ενωμένος με την Anna, σε ένα ασφυκτικό εναγκαλισμό που περιείχε και τις γάμπες από τα πληθωρικά της πόδια. Ανεξέλεγκτη ηδονή, από μια γυναίκα καυτό Παράδεισο, που ξεπέρασε κάθε μου προσδοκία. Η κορύφωση ήταν φυσικό επακόλουθο πλέον. Η κοπέλα μου ζήτησε να παραμείνει για λίγο ακίνητη, γιατί δε μπορούσε να συνέλθει, λέει … Εγώ τι να πω!

Συγχαρητήρια στους τσάρους λοιπόν, που μας κληροδότησαν τέτοιες παλλακίδες, αλλά και στο Glamour για την εξαίρετη επιλογή του. Η κοπέλα τόσο από εμφάνιση, όσο και από συμμετοχή και ευγένεια βρίσκεται πολύ πάνω από τα συνηθισμένα. Ακόμη και την αποζημίωση της δε τη ζήτησε ποτέ, διακριτικά άφησα τα χρήματα, λίγο πριν φύγω και μου χαμογέλασε γλυκά ένα ευχαριστώ πολύ …

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 03, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, wired77, PSAXTIRI και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2016
Έξοχα, κύριε! Το ευγενές του χαρακτήρος σε συνδυασμό με την παιδεία σας αποτυπούται γλαφυρά εις το πόνημά σας. Καπέλο
03 Αυγούστου, 2016
Συγχαρητήρια και για την επιλογή-συνάντηση και για το σχόλιο.Καπέλο
03 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραίος και εις άψογον καθαρεύουσαν ...
04 Αυγούστου, 2016
Άψογος φίλε! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
04 Αυγούστου, 2016
Ωραίος συναγωνιστή, ωραίος...
04 Αυγούστου, 2016
Καταπληκτικός ! , μπράβο φίλε.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6