Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΤΟ γαμησακι αυτο το αφιερωνο στον πορνορεπορτερ n. smirni76 λογο μ οτι με καυλωσε πολυ με την ενημερωση του. Η ΛΙΖΑ ειναι ενα πολυ γνωστο μιλφ η οποια αξιζει καποιος να την γαμησει μολις την ειδα στο σαλονι και επειδγη ειχα παει για εκεινη μπηκα κατευθειαν εδωσα 50 ευρω και η υπηρεσια μου εδωσε τα ρεστα μπηκα δωματιο. ΤΗΝ ΛΙΖΑ την περιμενα λιγακι διοτι ειχε αλλο πελατη πριν απο εμενα μολις ηρθε στο δωματιο η λιζα ξεκινησες το παιχνιδι ξεκινησαμε χουφτωματα εγω χουφτωνα τα βυζακια της στην συνεχεια αρχισαμε τα γλωσσοφιλα για καποια λεπτα το σα σταματησαμε διοτι ηθελα να αρχισει η δραση. Η λιζα μου εκανε μια πολυ χαλαρωτκη πιπα οοταν τελειωσε με την πιπα με ρωτησε πως θελω να την γα,μησω της ειπα απο μουνακι την γαμησα λιγο απο μουνακι. ΜΕΤΑ τηνν γαμησα πισωκολητα για καποια λεπτα κα τελος επειδη το προγραμμα ειχε ακα τελειωτικο την εχυσα στο σωμα της ξαναπερτασα πολυ καλα με την λιζα. Η οποια τιμαει τα χρηματα που της δινεις η υπηρεσια δεν ενοχλησε εκατσα δωματιο σχεδον 20 λεπτα. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ δεν εχει γαμησει την λιζα του την προτεινω να την δοκιμασει για μιλφακι ειναι πολυ καλη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Υπηρεσίες
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού