Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόνικα: αδερφή της Bianca, ψηλή γύρω στο 1.72, με ωραίο μικρό βυζάκι, μικρό κωλαράκι και διάθεση να σε σκίσει.
Οι παρακάτω περιγραφές για το σώμα είναι ακριβείς.
Με την Μόνικα έχω βρεθεί τρεις φορές και ομολογώ ότι και τις τρεις καταγαμηθήκαμε σαν τα σκυλιά. Γλώσσα
Από διάθεση, τι να πώ, με εξέπληξε!!!!

Με το που μπαίνει στο δωμάτιο, ρουφηχτό με γλώσσα φιλί (φιλάει πολύ ωραία) και γδύσιμο στο λεπτό! Μπάνιο (είναι πολύ καθαρή όπως και η Bianca) και πίπα στα γόνατα και αυτή με τρομερό ρούφηγμα!!!
Πέρασμα σκούφου και 45 λεπτά τρελό πήδημα σε όποια στάση μπορείς να σκεφθείς στο στενό μουνάκι της και στην πίσω στενή τρυπούλα της.
Εκεί όμως που έδωσε και έδωσα ρέστα ήταν στο πρωκτικό, πάνω, πλάγια, όρθια, στα τέσσερα (απίστευτη θέα λέμε να βλέπεις το ξέσκησμα από τον καθρέπτη) που ήταν λυσσαλέο!!! Λέμε αντέχει τρελό σφυροκόπημα. Τελείωμα στο στόμα (τα φτύνει) και βουρ για μπάνιο.

Τσιγαράκι, ποτάκι, κουβεντούλα στα Αγγλικά, αγκαλίτσες από την Μόνικα και η ρουφιάνα με έκανε τουρμπο. Δεύτερος γύρος με τρελό σφυροκόπημα και στις δύο τρύπες και τελείωμα στο κωλαράκι τις (με σκούφο πάντα,ε).
Σε όλη την συνεύρεση λέμε ήταν πολύ δεκτική σε ότι ζήτησα και με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά που δεν κρύβω μου έκανε πολύ εντύπωση (θετική πάντα). Δεν μου έχει ξανατύχει όσα χρόνια παίρνω κοπέλες τέτοια συμπεριφορά. Δεν θα μπω στην λεπτομέρεια αν είναι ψεύτικη ή όχι η συμπεριφορά, το θέμα είναι ότι εισέπραξα τα παραπάνω.
Να πω ότι παρόλο που πέρασε η μιάμιση ώρα, κάθισε λίγο παραπάνω και δεν έδειχνε βιασύνη να φύγει

Πέρασα καλά και θα ξαναβρεθώ, αλλά όχι πολλές φορές για να μην γίνει η φάση (ρουτίνα ή τον έχω σίγουρο αυτόν) όπως με την Bianca (βλέπε άλλη κριτική). Κρίμα γιατί ήθελα ένα ντουέτο με την Bianca, αλλά δυστυχώς δεν θα γίνει.

Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntiknik, fouxter, STAVROS6969 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού