Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Μονικα είναι μια νεαρη ρουμανα με μακρια μαυρα ισια μαλλια ένα γλυκο στρογγυλο προσωπακι
και ένα πανεμορφο επισης στρογγυλο τσουπωτο τουρλωτο κωλαρακι !
Από βυζι δε λεει κατι. Είναι από τις κοπελες που προσεχουν τον εαυτο τους παντα καθαρη και περιποιημενη.
Ευγενικη στο σαλοναρισμα με σεξι καρφώματα στα ματια και με ερωτικη απλαη φωνη
Η Μονικα μπηκε στο δωματιο και εκατσε διπλα μου είναι κοινωνικη και επιθυμει να πιασει κουβεντα με τον πελατη
αλλα δεν το κανει κακοπροαίρετα και φαινεται για οποιον μπορει να το καταλαβει.
Όπως εχω ξαναπει δε με ενδιαφερουν τα πολλα πολλα με πορνοκορασιδες οποτε τελειωνω ευγενικα τη συζητηση.
Η επομενη στιγμη βρισκει τη μονικα να εχει τον πουτσο μου μεσα στο στομα της και να παιρνει μια αργη επιφανειακη πιπα
με σκουφο παντα χωρις να κανει κατι ιδιαιτερο. κανει και μασαζακι αμα γουστάρετε, εγω εχω δεχτει να μου κανει μια φορα και
παραλιγο να παρει ο υπνος στο πορνοκρεβατο.
Το μινιόν κορμι της διεγειρει την φαντασια ηθελα να την γαμησω όπως μπορουσα, την εβαζα από πανω απο κατω,πλαγιαστα
με τα ποδια στους ωμους χωρις να δυσανασχετεί, ΜΙΑ είναι όμως η σταση που πρεπει και αξιζει να την γαμησετε, ΣΤΗΣΤΕ ΤΟ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ
ΤΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΟ !!! Ενας ολοστρόγγυλος κωλος για πολλα πισοκολλητα και μια γλυκια φατσουλα που γυριζει
και με κοιταζει να την σφυροκοπαω βγαζοντας μια εκφραση γαμα με και ας κλαιω είναι αρκετα καυλωτικα για να παρω
την εγκεφαλικη δοση μου και να αδειασω σπερμα.
Σε καμμια περιπτωση δε θα σας περασει από το μυαλο ότι κανει αυτή τη δουλεια με το ζορι.
Ο χωρος μετριος εμφανισιακα ψιλοκαθαρος η τσατσα δεν ενοχλεί συνηθως αν δεν το παρακάνετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.266
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2016
κωλαρα ατελειωτη φιλε. σημερα που πηγα 1η φορα, εκανα: 30 δευτερολεπτα πιπα, 1,5 λεπτο ιεραποστολικο, 8 λεπτα πισοκωλλητο. ΚΩΛΑΡΑ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1