Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκινημα τσαρκας κασκαντερικης με πλανο 5 οικων. Στον πρωτο ειναι η Λιλιαν, την οποια ειχα δει μονο απο τις φωτογραφιες. Οι οποιες την αδικουν! Ειναι πιο στεγνη, φαινεται πιο νεα απο κοντα. Οποτε χωρις σκεψη περασα. Η τσα2 δεν ανεφερε το αυταρχικο σαν προγραμμα, το ζητησα και περασα.
Τα δωματια εχουν αλλαξει, ειχα χρονια να παω. Το ντατζεον ειναι τωρα σαλονακι και τα μεγαλα σαλονια ειναι τωρα δωματια. Μπηκα για μπανιο και ηρθε την ωρα που σκουπιζομουν. Μιλαει λιγα ελληνικα αλλα η επικοινωνια εγινε στα αγγλικα. Διαλεξαμε στραπ αλλα δεν ειχε ζωνη! Της λεω, πως γινεται αυτο, αφου ξερω οτι εδω εχουν; Μου λεει οτι καποιος θα το χαλασε ή θα το πηρε κτλ. Της λεω ειχαν αρκετες! Με τα πολλα, μου λεει ελα, θα ειναι καλα. Της λεω, οκ, κι ελπιζοντας να ρεφαρει εκατσα. Ξεκινησα να γλυφω ποδια, Νο 39, πολυ ωραια και σχηματισμενες γαμπες, ηταν λεει μπαλλαρινα. Μετα μου εστησε κωλο και μουνι, μου λεει αν θες γλυψε. Περασα μια γρηγορη τον κωλο επειδη η τρυπα της ειναι τρελη και ανεβηκα στο κρεβατι για δαχτυλο. Εβαλε καποτα κι αρχισε, της ειπα να γλυψει αρχιδια και το εκανε χωρις παθος. Οταν της ειπα να παει πιο κατω μου λεει οτι δεν παιζει. Της λεω, ζωνη δεν εχεις, κωλο δεν γλυφεις, τι θα κανουμε; Στραβωνει, μου λεει κατσε να μιλησω με την τσατσα και σηκωνεται, της λεω οκ, να φυγω. Μου λεει τα 50Ε θα τα κρατησω. Ξενερωνω που μου το παει εκει. Φερνει την τσατσα και της λεω που ειναι η ζωνη; Μου λεει της την εδωσα! Παει η Λιλιαν, φερνει αλλη μια τσαντα με αξεσουαρ που δεν ειχε δει οτι της ειχε δωσει η τσατσα, οποτε συνεχιζουμε ετσι. Οταν μπαινει μεσα, μου πεταει και κατι για 20'. Της λεω, απο ποτε; Μου λεει απο τοτε που σου εβαλα δαχτυλο. Λεω, δηλαδη και με την ωρα που εψαχνες την τσαντα, ε; Οτι να'ναι... Τελικα φοραει το στραπ κι αρχιζουμε παλι, λεω μην πανε ολα χαμενα. Ξεκινησαμε με εμενα στα 4, ειχε πολυ καλη συμμετοχη! Μετα ιεραποστολικο, οπου η τεχνικη της ηταν λιγο ξερη στην αρχη, μετα αρχισε να αλλαζει τις στασεις του σωματος της και να με πηδαει πολυ ωραια! Πηδαγε δυνατα κι εχυσα υστερα απο λιγο, ειπα να μην ρισκαρω να περιμενω για αλλη σταση και ληξει το 20λεπτο... Εκει παντως το γυρισε σε πορνοσταρικο γαμησι, τα ειδα ολα.
Μετα εκατσε αλλα 10', οπου μιλησαμε για τα 20' που μου ειπε και με ξενερωσε, το δικαιολογησε λεγοντας οτι θα χτυπησει η πορτα και της ειπα οτι αυτο δεν εχει γινει ποτε με εμενα κι εχω κατσει και πανω απο 20' σε αυτα τα στουντιο. Μιλησαμε για πολλα πραγματα σε πολυ φιλικο επιπεδο και η αληθεια ειναι οτι εχει καλο χιουμορ και γελαει πολυ!
Εμφανισιακα δεν αναφερθηκα ιδιαιτερα, ειναι οπως στις φωτος και πιο ωραια πιστευω, σφιχτο σωμα, μοντελε, φοραγε και καυλογοβαρες!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού