Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53409
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξανθια 42χρ οπως μου ειπε,Βυζι 2αρι καλο,σκουλαρικι στη μυτη και ενα πιρσινγκ στο δεξι κατω χειλος,σωμα καλο με σφιχτο Κωλο και ενα Τατουαζ τραιμπαλ πανω.Ειχα πολυ Κουραση και τετοια Υπερενταση μετα απο 2 καφεδες που δεν συγκρατησα τι προγραμματα κανει,και με το που την ειδα εδωσα το 30αρι και την περιμενα.Εγλειψα Βυζια για αρκετη ωρα και Χουφτωνα αυτη την Θεσπεσια Κωλαρα που την Τουρλωνε μπροστα στον καθρεφτη και της εσκαγα και κανα Κωλοσκαμπιλο και δεν ελεγε και τιποτα.Με ξαπλωνει και μου περναει την καποτα Μαεστρικα με το στομα της και μου ειπε εκανε μια καλη Πιπα αλλα λιγο γιατι με πονεσε σε καποια στιγμη με τα δοντια της και της το ειπα και Γελουσε και ειπε 'Καλα να παθεις'Γλώσσα.Με καβαλαει απο πανω οπου εγλειφα παλι βυζια και της επιανα με τις Παλαμες μου την Κωλαρα και εφαγε καλα Σκαμπιλια και γελουσεΧμμμ; οπου και Εχυσα σε μια και μονο σταση χωρις πολλα πολλα!!Μου χρωσταει μου ειπε την αλλη φορα να μου κανει Πιπα SpecialΜεγάλο χαμόγελο οπως μου ειπε στο τελος μολις εφευγε!!Γενικα περασα καλα και θα ξαναπροτιμηθειΜατάκι
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2016
Για οσους δεν το γνωριζουν...η δηθεν ελληνοβραζιλιανα Ελενα ειναι (ηταν) αντρας. Αν σας αρεσουν οι τρανσεξουαλ καλως...αλλιως μακρια!!!
09 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mπραβο ρε φιλε..καλα που εισαι και εσυ και μας το ειπες!!ΜαλακίαΜαλακία
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 86473
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2