Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απ' το συγκεκριμένο μπουρδέλο είχα περάσει τρία τέταρτα νωρίτερα για να δω τι παίζει όμως η αναμονή ήταν τεράστια και βαρέθηκα,έφυγα χωρίς να δω την πουτάνα, έκανα μια βόλτα και έριξα έναν σε ένα στανταράκι μου. Έχοντας γνώση τι παίζει στα άλλα μαγαζιά ξαναγύρισα να τσεκάρω την πουτάνα και αν άξιζε για δεύτερο γύρο.
Η τσατσά ενημέρωσε για απλό πρόγραμμα και μόλις το μελαχρινό άλογο εμφανίστηκε στο σαλόνι χλιμίντρισα σαν άλλος Κωνσταντάρας και έδωσα βιαστικά το αντίτιμο μπαίνοντας καμαρωτός στο δεύτερο δωμάτιο δεξιά.
Για τον χώρο τα έχω πει ξανά. Καθαρό και τυπικό δωμάτιο μπουρδέλου.
Ξεγύμνωσα την κορμάρα μου και άραξα στο κρεβάτι να περιμένω. Δυστυχώς η αναμονή με έναν πρόχειρο υπολογισμό βάση των τραγουδιών που έπαιζε στο ράδιο ήταν περίπου ένα τέταρτο.
Συγκεκριμένα στο ράδιο ακούστηκαν με την σειρά.
1.Toto - Africa. Περίπου πέντε λεπτά διάρκεια. 2.House of Love - Shine On. Περίπου τέσσερα λεπτά διάρκεια. 3.The Smiths - How Soon Is Now? Έξι λεπτά και κάτι. Το τέταρτο τραγούδι δυστυχώς δεν το ήξερα αλλά μας έφαγε κάνα δίλεπτο μέχρι να μπει στο δωμάτιο η Ντάνα.
Και τώρα ο κόσμος ξάφνου μπαίνει σε φαστ φόργουορντ! Κατεβαίνει από τις πορνογόβες που και χωρίς αυτές πάλι ψηλή είναι. Κατεβάζει στριγκάκι και απελευθερώνει τις βυζάρες της. Ανοίγει καπότα και την κρατάει στο στόμα. Έρχεται στο κρεβάτι και αρχίζει να παίζει νευρικά την πεσμένη τσούνα μου ενώ με το δάχτυλο της ξεκινάει αυτή την μαλακία που σου ζουλάνε ανάμεσα στα αρχίδια και νομίζουν ότι κάτι κάνουν.
Όλα αυτά χωρίς να πει μια λέξη. Όλα στο μπαμ. Εν πάση περιπτώσει το πουλί μου ζωντάνεψε και μου πέρασε την καπότα.
Τον παίρνει στο στόμα και αρχίζει τα μπουκώματα. Οφείλω να παραδεχτώ ότι η πίπα της είναι πολύ καλή. Τον παίρνει αρκετά βαθιά και κάνει καλό παιχνίδι με την γλώσσα της. Αν μου έγλειφε και τα αρχίδια θα την άφηνα να γλύφει μέχρι τέλους και θα έγραφα σίγουρα μια καλύτερη κριτική για τις υπηρεσίες της, δυστυχώς όμως αυτό ήταν το λιγότερο. Η πίπα της αν και πάρα πολύ καλή χωρίς καμία υπερβολή, ήταν νευρικιά και βιαστική. Εκτός αυτού δεν με άφηνε να την αγγίξω ελεύθερα ούτε καν στο στήθος. Είχε πάρει μια κλασσική στάση με τα πόδια κλειδωμένα και απόμακρη ώστε να μην μπορώ να αγγίξω πιο πάνω από τις γάμπες της.
Τέρμα η πίπα.
Πρώτη στάση με αυτή από πάνω να χοροπηδάει σαν καγκουρό προσέχοντας όμως να μην τον βάζει όλο μέσα ενώ με το ένα χέρι να κρατάει τα βαριά βυζιά της και να μου απαγορεύει να τα πιάσω.
Της πάτησα μερικά καλά καρφώματα και της είπα να γυρίσει στα τέσσερα. Με κάποιους ήχους γκρίνιας γύρισε κρατώντας πάλι τα βυζιά της. Στήσιμο καμπούρα και καθόλου σταθερό. Τον έβαλα και έβαλε και αυτή το χέρι της και τον κράταγε να μην μπαίνει όλος μέσα, έριξα κάτι ψιλά και ξενέρωσα απότομα. Όλη η στάση της ήταν αγχωτική και μετέδιδε μια αρνητική ένταση. Δεν είμαι μέντιουμ με παραφυσικές δυνάμεις αλλά σαν να ένοιωσα το σώμα της να μου λέει "Χύσε μαλάκα και τον πούλο. Περιμένουν και άλλοι"
Κάπως έτσι τελείωσε το επεισόδιο. Την έδιωξα και ντύθηκα με την πούτσα σηκωμένη.
Κρίμα που έγινε έτσι. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, έχει προσωπάρα και κορμάρα δυνατή με καμπύλες. Είναι πραγματικά γυναικάρα, ίσως για αυτόν τον λόγο να μην εκτιμά το δεκάρικο του Μεταξιού.
Φυσικά με μόνο όπλο την εμφάνιση της και μόνο δεν με κερδίζει. Δεν θα ξαναπάρω. Κρίμα και ξανά κρίμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antiosmuchachos, n.smirni76, new21 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού