Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού ενημερώθηκα απο τον συναγωνιστή Κλεοόβουλο ότι η Σάρα που έψαχνα εργάζονταν και σε αυτό το μαγαζί στην πρωινή βάρδια και δεδομένου ότι είχα παρατηρήσει απο τις ενημερώσεις συναγωνιστών ότι η συγκεκριμένη κοπέλα εργάζεται διπλοβάρδιες,κατέβηκα και στην απογευματινή βάρδια μήπως και την πετύχω.Πράγματι όπως φαντάστηκα ήταν εκεί.
Πρόκειται για κοπέλα απο Μολδαβία, κανονικών κιλών με λίγη κοιλίτσα,μακριά καστανά μαλλιά,βυζιά τριάρια περίπου ωραία και μαλακά και λευκό δέρμα.Η νόστιμη υπηρεσία η γνωστή ξανθιά μιλφ με τις βυζάρες προσπαθούσε να πείσει όλους τους υποψήφιους πελάτες να περάσουν.Ένα φάουλ που γίνεται συστηματικά είναι ότι το pressing για να περάσεις στο δωμάτιο είναι αφόρητο και από κοπέλα και απο υπηρεσία.Αυτήν την φορά μόνο απο υπηρεσία μιας και η κοπέλα ήταν πιο συγκρατημένη.Αυτό φυσικά λειτουργεί αρνητικά μιας και η τελική απόφαση στο αν κάποιος πελάτης περάσει επαφίεται στον ίδιο.
Πέρασα στο δωμάτιο και μετά απο λίγο κατέφθασε η κοπέλα η οποία και είναι καινούρια δεν γνωρίζει Ελληνικά και Αγγλικά καταλαβαίνει ελάχιστες λέξεις μόνο.Αφαίρεσε το σεξύ αποκαλυπτικό μαύρο ολόσωμο που φορούσε και έμεινε γυμνή μπροστά μου να με κοιτάζει με τα όμορφα μάτια της.Την πλησίασα την αγκάλιασα και άρχισα να την χαιδεύω.Φιλάκια δεν έδωσε αλλά μου έστρεψε τον λαιμό της να την φιλήσω εκεί αν ήθελα όπως και έπραξα.Την ξάπλωσα στο κρεββάτι και άρχισα να την γλύφω στο λαιμό,στα μεγάλα μαλακά της στήθη καθώς και στο μουνάκι της το οποίο και κατέβασε αμέσως υγρά.
Κατόπιν ξάπλωσα στο κρεββάτι και η κοπέλα πήρε το προφυλακτικό για να το τοποθετήσει.Της είπα η μάλλον της έκανα νόημα γιατί δεν καταλάβαινε ότι το τσιμπούκι το επιθυμώ άνευ πλαστικού.Η κοπέλα αρνήθηκε ευγενικά λέγοντας μου την λέξη "problem". Eγώ όμως επέμεινα μιας και η συγκεκριμένη υπηρεσία ανακοινώνεται κανονικά στο σαλόνι και ήταν άλλωστε και ο λόγος που πέρασα. Μου είπε τότε στην γλώσσα της δείχνοντας το χείλος της ότι έχει έρπη, herpes όπως ανέφερε ξεκάθαρα και εύηχα και ανατρίχιασα.Οπότε και υποχώρησα και την άφησα να φορέσει το προφυλακτικό. Εδώ έχω μία πολύ μεγάλη ένσταση, όταν συντρέχει κάτι τέτοιο ασφαλώς και δεν θα πρέπει να ανακοινώνεται στο σαλόνι η υπηρεσία αυτή τόσο απο το μαγαζί όσο και απο την κοπέλα η οποία οφείλει να ενημερώσει.Εδώ η κοπέλα ασφαλώς καλά έκανε και ενημέρωσε αλλά αυτό θα πρέπει να γίνεται και απο έξω.
Η κοπέλα ξεκίνησε το τσιμπούκι της το οποίο ήταν πολύ καλό βαθύ αργό και αισθησιακό και σίγουρα θα ήταν πολύ καλύτερο αν γινόταν και όπως είχε ανακοινωθεί.Την είχα φέρει σε πλάγια θέση για να μπορώ να χουφτώνω τα μαστάρια της που κρεμόταν και να χαιδεύω το μουνάνι της όσο αυτή με τσιμπούκωνε.
Την γύρισα στην στάση του 69 και άρχισα να γλύφω την μουνάρα της η οποία και ήταν αρκετά δουλεμένη,ενώ η κοπέλα συνέχιζε το πολύ καλό τσιμπούκι της.Γρήγορα όμως η κοπέλα μόνη της χωρίς να της πω άλλαξε θέση και της έκανα νόημα να ενέβει απο πάνω μου. Η κοπέλα με αγκάλιασε σφιχτά και ήρθε κοντά μου ενώ εγώ την πηδούσα με βαθιές διεισδύσεις.Σε προτροπή μου άρχισε να με γλύφει και να αναστενάζει στο αυτί μου για να με καβλώσει ακόμα περισσότερο.
Επόμενη στάση ήταν το πισοκωλητό όπου και εκεί η κοπέλα είχε πάρει σωστή θέση και όσο την κάρφωνα βογγούσε ηδονικά.
Στην ιεραποστολική στάση την πήρα σε στενή επαφή γλύφωντας της τον λαιμό,γονατιστός τρίβωντας την κλειτορίδα της,με ανοιχτά διάπλατα τα μπούτια της δεχόμενη τίμια βαθιές διεισδύσεις.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και όσο η κοπέλα ήταν ξαπλωμένη της χάιδευα μουνάκι και βυζάρες και το τέλος ήρθε στην κοιλιακή της χώρα.Στο σημείο αυτό να αναφέρω ότι η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα.
Εν κατακλείδι η Σάρα είναι κοπέλα η οποία αφήνει τον πελάτη να κάνει σεξ και δεν κλέβει στις στάσεις, αρνητικό σημείο στο ότι ανακοινώθηκε η υπηρεσία του ελεύθερο στοματικού στο σαλόνι ενώ δεν θα έπρεπε να γίνει κάτι τέτοιο λόγο προβλήματος.Προτείνεται προς δοκιμή μιας και οι υπηρεσίες της είναι πάνω απο τον μέσο όρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού