Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κατερίνα είναι καινούρια ώριμη κοπέλα απο Ουκρανία,μόλις λίγών ημερών στο μαγαζί.Εμφανισιακά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά σίγουρα αντισταθμίζει την όποια απώλεια ομορφιάς και σφριγηλότητας με τις υπηρεσίες της. Είναι κοντή,απο την μέση και κάτω γεματούλα με κωλάρα,έχει σχετικά κοντά ξανθά μαλλιά,σπασμένο πρόσωπο και ανοιχτόχρωοους οφθαλμούς.Σαν πρόγραμμα ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,φιλάκια και αυταρχικό για τους μερακλήδες.
Ο λόγος που πέρασα ήταν η κριτική που είχα διαβάσει απο συναγωνιστή που ανέφερε ότι η κοπέλα γλύφει τα πάντα, για το αυταρχικό ούτως ή άλλως δεν ενδιαφέρομαι.Επίσης στα αβαντάζ ήταν ότι η κοπέλα ήταν και χαλαρή με τον χρόνο όπως διαπίστωσα απο συναγωνιστή που ήδη εξυπερετούνταν αλλά και προσωπικά.
Η κοπέλα έφθασε στο δωμάτιο.Δεν ομιλεί ασφαλώς καθόλου Ελληνικά αλλά μιας και είναι της παλιάς σχολής δεν γνωρίζει καθόλου και την Αγγλική γλώσσα.Αφαίρεσε το μαύρο ολόσωμο που φορούσε και μία λευκή παραδοσιακή κυλότα και έμεινε γυμνή μπροστά μου. Τότε παρατήρησα ότι η κοπέλα ήταν πιο γεμάτη απο την μέση και κάτω απότι περίμενα και ομολογώ ότι το μαύρο ολόσωμο που φορούσε έκανε πολύ καλή δουλειά στην απόκρυψη των ατελειών της.Πάρα ταύτα δεν πτοήθηκα την αγκάλιασα για να σπάσει ο πάγος και αμέσως ανταλλάξαμε γλωσσόφιλα.Η Κατερίνα φιλούσε αρκετά ζεστά και παθιασμένα και κατάλαβα ότι ήταν και καπνίστρια.
Ξάπλωσα και η κοπέλα ξεκίνησε να με γλύφει και να αναστενάζει στο αυτί μου.Η γλώσσα της περνούσε και εσωτερικά του λοβού του αυτιού μου και ασφαλώς με είχε ατσαλώσει πολύ καλά.Συνέχισε στον λαιμό μου,ασχολήθηκε με τις θηλές του στήθους μου και κατέβηκε και στο πεός μου.Το τσιμπούκι της ήταν με αρκετό χέρι αλλά το ρουφούσε κανονικά.Αυτό ήταν κυρίως στην αρχή,μιας και κατόπιν της αφαίρεσα το χέρι και της έδειξα πως να το κάνει.Η κοπέλα κατάλαβε και το τσιμπούκι της βελτιώθηκε.Βέβαια για ώριμη γυναίκα θα το περίμενα να ήταν πιο έμπειρο και μεγαλύτερης ηδονικότητας.
Σε προτροπή μου να περιποιηθεί τους όρχεις,η κοπέλα τους έπιανε με τα χέρια της και ρουφούσε συγκεκριμένα σημεία.Τονίζω ότι ρουφούσε αλλά δεν έγλυφε την επίμαχη περιοχή.
Μιας και δεν το είχε πολύ με την ορχεολειχία την γύρισα στο τσιμπούκι που τα κατάφερνε καλύτερα.Κατόπιν την έφερα σε στάση 69, την έγλυψα ελάχιστα μιας και δεν με έφτιαχνε καθόλου η θέα του παχουλού της κώλου και του ανοιχτού αιδίου της.
Της είπα να προχωρήσουμε στο σεξ και η κοπέλα πέρασε καπότα.Ανέβηκε πάνω μου όπου και της άρεσε αρκετά η αίσθηση και την είχε καταβρεί, μάλλον οι περισσότεροι που θα την δοκίμασαν θα πήραν προφανώς αυταρχικό.Ανταπέδιδε με φιλιά στο στόμα και γλυψίματα στο αυτί για να με καβλώσει ακόμα περισσότερο.
Το πισοκωλητό το απέφυγα για ευνόητους λόγους μιας και θα έβλεπα όλες τις ατέλειες.Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό,όπου παλινδρομούσα βαθιά μέσα της με συνοδεία φιλιών,αναστεναγμών και γλυψιμάτων απο μέρους της.
Για το φινάλε την έβαλα να γλύφει το πέος μου και να ρουφάει την βάλανο ενώ τον έπαιζα στο στόμα της.Στο σημείο αυτό την φώναξε και η υπηρεσία.Εναπόθεσα μία γενναία ποσότητα σπέρματος στο στόμα της και η κοπέλα συνέχισε να με ρουφάει μέχρι να με στραγγίσει τελείως.
Εν κατακλείδι η κοπέλα προτείνετε μόνο σε όσους ενδιαφέρονται για καλές υπηρεσίες σαν αυτές που περιέγραψα παραπάνω.Για όσους θέλουν οι υπηρεσίες αυτές να συνοδεύονται και απο εμφάνιση η νεότητα δυστυχώς θα πρέπει να αναζητήσουν κάτι άλλο. Την προτείνω για μία δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού