Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καιρό είχα να γαμήσω σε αυτό το μπουρδελάκι...με το που μπήκα είχα λίγη κουβέντα με την υπηρεσία και τις βυζάρες της..αλλά τελικά ενέδωσα στη κορασίδα.....Η Σάρα είνα μια ρωσσίδα καστανή με όμορφο σώμα πανέμορφα μάτια..ζεστή γενικότερα παρουσία..μου την έπεσε δυνατά μέσα στο σαλόνι....νιώθοντας την καυτή της ανάσα στο λαιμό μου και πίσω από τα αυτία μου....ταυτόχρονα μου έπεζε το πυρακτωμενο και φρεσμοξυρισμένο πέος μου,με αργλες κινήσεις καρφώνοντας με στα μάτια...δυσκολα με πέιθουν έτσι οι κορασίδες...αλλα εκέι ενέδωσα....είχα καταφτιαχτεί και για το γεγονόσ ότι έβλεπε και η τσατσά...τεσπα...έδωσα το παράβολο και πέρασα...η κοπελιά ήρθε αμέσως μαζί μου και συνέχισε να μου τη παίζει..λάγνα....πριν ακόμα μπει μέσα..πήγε για λίγο σαλόνι...ετοιμαστηκα..και το μωρό ήρθε....προκαταρκτικά αρκετά από μέρους της...όχι γλωσσόφιλα τα απεφευγε..μόνο απαλές κινήσεις χειλιών..δε με χάλασε με τόση ζεστασιά που εξέπεμπε..είχα γίνει τούρμπο.....μου λεει ελεύθερο στοματικό δε μου κάνει..κάτι μου έδειξε στο χείλος της ότι είχε και ότι δε μπορούσε σήμερα....προς τιμήν της....τη ξάπλωσα ανάσκελα και της άρχισα ενα γλειφομούνι δίχως αύριο στο ξυρισμένο της μουνακι...είχε πολύ γρήγορα σπασμούς...της εβαλα ταυτοχρονα δάχτυλο....και της έιπα να τη φτιάξω να μου ρίξει ένα squirt στη μούρη...και εκέι μου είπε ότι θέλει εξτρα χρήματα για αυτό...δε με χάλασε..αλλά δεν είχα άλλα πάνω μου..κρίμα..θα είχαμε ένα squirtaki σήμερα....αφού τη τρέλανα στο γλειφομούνι και στους σπασμούς..υπερκαυλωμένος..άρχισα να τη πινελιάζω με τη καυλάρα μου στα μουνόχειλά της........πως άντεχα και δε της τον κάρφωσα....Ναι!Ναι!Ναι!...τέσπα......αφου επικράτησε η λογική και δεν είχαμε ρομαντικό γαμήσι...εκείνη πήγε να μου φορέσει προφυλακτικό...αλλά της είπα καλύτερα να μου τον παιξει με σαλιο...εκέινη μου έβαλε απο το τζελ της πάνω στο καυλί μου...και άρχισε να το μαλακίζει επάνω στη κλειτορίδα της και στα μουνόχειλα της...(με το που τελείωσω τη κριτική θα τον παίξω λίγο...ξανακάυλωσα).....το έκανε με τρόπο υπερκαυλωτικό και με κοίταζε στα μάτια....το σπέρμα ερχόταν με ταχύτητα....και τελικά την έχυσα εξωτερικά στο μουνί σε όλη την επιφάνεια...και εκείνη άρχισε να παίζει με τα χύσια επάνω στη κλειτορίδα της....ζαλισμένος σηκώθηκα σκουπιστηκα......τι σκουπίστηκα δηλαδή...τα κάναμε πουτάνα όλα από τα χύσια..σηκώθηκε και εκέινη πήρε τα μωρομάντηλά της....καθαρίστηκε και αποχαιρετώντας με πήγε για μπάνιο....πολύ καλή παρουσία..με προσπάθειες να σε κανει να περάσεις καλά...προσωπικά το καταευχαριστήθηκα...θα ξανατημιθεί σίγουρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάρα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, n.smirni76 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού