Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρατηρώ τις αθλήτριες στα σχετικά με άλμα αγωνίσματα στίβου. Άλμα εις ύψος, άλμα επί κοντώ, άλμα εις μήκος, άλμα εις τριπλούν. Παρατηρώ λοιπόν, την έναρξη της διαδικασίας του άλματος, πριν ακόμη αρχίσουν να επιταχύνουν, όταν ζυγιάζονται, ώστε να συγχρονίσουν το πρώτο τους βήμα με το πάτημα του τελευταίου, οπότε θα έχουν και τη μέγιστη ταχύτητα. Αν το τελευταίο πάτημα, δεν προκύψει αβίαστα στη σωστή θέση, τότε ή θα αναγκαστούν να ανακόψουν ταχύτητα ή θα χάσουν απόσταση. Και τα δύο είναι ολέθρια για το κρινόμενο άλμα. Αυτές τις κινήσεις ακριβείας τις βρίσκω διαφορετικές ανάμεσα στους αθλητές και στις αθλήτριες, με τις τελευταίες να φαντάζομαι ότι προκαλούν με ηδυπαθείς κινήσεις! Οι κινήσεις των μηρών τους και των γλουτών τους μου φαντάζουν περισσότερο ερωτικές παρά αθλητικές. Επιπλέον, τα μπικίνι που φορούν κάποιες από αυτές, ταιριάζουν περισσότερο σε παραλία της Μυκόνου παρά σε αγώνες στίβου μέσα στάδιο. Μήπως δε γνωρίζουν ότι τις παρατηρούν χιλιάδες ανδρικά μάτια; Μήπως δε γνωρίζουν ότι οι άνδρες αθλητές με τα μακριά σορτσάκια πετυχαίνουν καλύτερες επιδόσεις; Δεν μου το βγάζετε από το άρρωστο μυαλό μου ότι υπάρχει και κάποιος απώτερος στόχος πέρα από ένα επιτυχημένο αθλητικό άλμα. Από την άλλη μεριά βέβαια, κοινό χαρακτηριστικό όλων αυτών των αθλητριών, ο ασφυκτικός στηθόδεσμος και το μικρό στήθος. Φανταστείτε την Pamela Anderson σε άλμα εις τριπλούν …

Βλέπει κανείς αυτά τα ωραία σώματα σε μακρινά πλάνα και εμφανίζονται το ένα πιο ωραίο από το άλλο. Σε πιο κοντινές όμως λήψεις τα πράγματα δυσχεραίνουν. Ο αρχικός θαυμασμός για τις περισσότερες εξανεμίζεται. Πρόσωπο, ύψος και άλλοι καθοριστικοί παράγοντες μας προσγειώνουν στην πραγματικότητα. Αλλά ας έρθουμε τώρα στη Dianna.

Αποφάσισα να συναντήσω τη συγκεκριμένη κοπέλα μετά από συζήτηση σε κλειστή συνωμοτική συγκέντρωση τεσσάρων μελών, η οποία όμως πέρασε σε γνώση του 2ου επιτελικού γραφείου του bou μέσω του ρουφιάνου υπηρεσίας. Παρόλα αυτά, εγώ ξεκίνησα την εξερεύνηση μου, ένα καυτό απόγευμα, Ιούλιος μήνας. Φτάνοντας στο σύνηθες ξενοδοχείο, όπου κάνουν incall οι κοπέλες του συγκεκριμένου γραφείου, η διακριτική κυρία στις επικοινωνίες με ενημέρωσε για το σύνθημα – παρασύνθημα, στη περίπτωση που δεχόμουν ενοχλητικές ερωτήσεις από κάποιον πράκτορα με ενδυμασία υπάλληλου ξενοδοχείου. Επιδέξια απέφυγα όλες τις παγίδες και να ‘μαι έξω από τη πόρτα του δωματίου, με αριθμό που μόνο τυχαίος δε μπορεί να είναι. Η πόρτα άνοιξε και αντίκρυσα μια από τις αθλήτριες που περιέγραφα πιο πάνω, αλλά σε κοντινή λήψη. Εμφάνιση επιεικώς μέτρια, κυρίως εξαιτίας μιας ρόμπας που φόραγε και έχω την αίσθηση ότι δεν άρμοζε για τη συνάντηση μας. Η κόμη της όμως, άψογα περιποιημένη, τιμά με άνεση το παρατσούκλι της. Το ύψος μέτριο, όχι όμως κοντή, το πρόσωπο της διαφορετικό από τις φωτογραφίες, που ούτως ή άλλως δεν είναι ξεκάθαρες. Αποδεκτό θα το χαρακτήριζα, με φακίδες που μάλλον την κολακεύουν και πολύ όμορφα καταγάλανα μάτια. Άνετη στη συμπεριφορά της, χαμογελαστή, με καλωσόρισε με ένα φιλί και μου πρόσφερε κάτι να πιω. Όταν το σώμα της στη συνέχεια αποκαλύφθηκε, μου θύμισε τις αθλήτριες που περιέγραφα παραπάνω. Ένα τέλειο αθλητικό σώμα, με μια σταρένια απόχρωση, μικρό στήθος αλλά όχι ανύπαρκτο, που βρίσκεται εκεί που πρέπει χωρίς την υποστήριξη ασφυκτικού στηθόδεσμου. Ηλικία γύρω στα 20 – 24 με ότι θετικό αυτό συνεπάγεται. Αγγλικά αξιοπρεπέστατα για το επίπεδο συνεννόησης που απαιτεί η σύντομη συνάντηση μας.

Αγκαλιές, χάδια και ατελείωτα γλωσσόφιλα με την έναρξη της συνεδρίας. Αφιέρωσα πολύ περισσότερο χρόνο απ’ ότι συνηθίζω στις αγκαλίτσες, γιατί η αίσθηση ήταν εξαιρετική. Μεταξένια επιδερμίδα, χαμογελαστό και τεχνηέντως παθιάρικο το κορίτσι, καλά πέρναγα! Με λίγο sex δεν άντεξα άλλο και παραδόθηκα με ικανοποίηση στα καλοσχηματισμένα και υπομονετικά της χείλη. Στο προφορικό της έργο θα τη χαρακτήριζα ικανοποιητική και προσεκτική. Δε βιάζεται, δεν τινάχτηκε για το μπάνιο, φρόντισε να με δει ικανοποιημένο. Της λείπει όμως το timing, το σωστό πάτημα, πριν τη τελική προσπάθεια, αυτό που θα κάνει ένα πήδημα να το θυμάσαι. Στη συνέχεια μια ανούσια σαχλοκουβεντούλα, σε λογικά πλαίσια, χωρίς υπερβολική κατανάλωση χρόνου. Οι αγκαλιές και τα νεανικά χάδια ξανάρχισαν, με όλη τη χάρη και την ομορφιά τους. Το δεύτερο πήδημα είχε περισσότερο sex με σφιχταγκάλιασμα και αχόρταγα φιλιά. Η τελική προσπάθεια με την ίδια τεχνική, άριστη από πλευράς δυναμικής, αλλά πάλι λανθασμένο το τελευταίο βήμα και εκτός χρόνου …

Μετά από τις απαραίτητες εκατέρωθεν επισκέψεις στο μπάνιο και τα συνηθισμένα χαμογελάκια με τα τυπικά ‘’how nice’’, είχα το δυσάρεστο συναίσθημα ότι έπρεπε να φύγω από το δωμάτιο το συντομότερο δυνατό. Δεν υπήρχε πρόβλημα χρόνου, ούτε μου είπε κάτι η Dianna, απεναντίας παρέμεινε ευγενέστατη μέχρι την τελευταία στιγμή. Απλά, mission accomplished …

Πρόκειται λοιπόν για μια δυνητικά ικανή αθλήτρια στο άλμα εις διπλούν, κυρίως όσο είναι στα νιάτα της και είναι μέρα ακόμη. Δεν πρόκειται για ταλέντο και πρέπει να παλέψει για να επιτύχει. Ίσως να έχει πέσει και λίγο αναδουλειά τελευταία και αναγκαστικά θα προσγειωθεί και θα αντικρύσει κατάματα την πραγματικότητα. Όπως απλοϊκά λέμε συν Αθηνά και χείρα κίνει …

Το γραφείο θα τη βοηθήσει αν κατεβάσει λίγο την τιμή κατά 10, ίσως 20 Ευρώ. Θεωρώ υπερβολικό, έστω και για σημειολογικούς λόγους, να προσφέρεται σε υψηλότερη τιμή από όλες τις άλλες κοπέλες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, wired77, PSAXTIRI και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2016
ΚΑλά καμιά καινούργια φωτογραφία της δεν μπορουν να βάλουν??????????? Αυτές είναι προ διαετίας, παλιές. Να σημειώσω ότι είναι ουκρανίδι, και θυμάμαι την πολύ καλύ πίπα που έκανε
31 Ιουλίου, 2016
Μια εισετι εξαιρετικη κριτικη με την σωστη δοση γλαφυροτητος! Κατασκοπευουν αυτους που αξιζουν, κυριε! Να εισθε υπερηφανος δια τουτο.
31 Ιουλίου, 2016
Ευφυής σύγκλιση. Τα συγχαρητήριά μου, κύριε.
01 Αυγούστου, 2016
Καταπληκτική κριτική μπράβο ! με βάζει σε δεύτερες σκέψεις ....Λύπη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4