Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113932
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ημερομηνια στο περιπου. Συναντηση με 4-5 sms. Μεγαλο φαουλ το οτι εστειλε επιπλεον sms αφου κανονιστηκε το ραντεβου (ξερεις, καποιοι μπορει να ειναι και παντρεμενοι ξερωγω, λιγη διακριτικοτητα παραπανω please). Κατεφθασε με ελαφρα καθυστερηση επι της "προγραμματισμενης" καθυστερησης για την οποια ενημερωσε.

Τι θα δειτε: οι (καποιες) φωτογραφιες της ειναι ελαφρα επεξεργασμενες με φιλτρα αλλα κατα τ'αλλα ακριβεις. Ιδιο σωμα, ιδιο προσωπο. Ο τροπος που φερεται στο χωρο δεν εχει καμια σχεση με το επαγγελμα αλλα περισσοτερο με κουζινα.

Τι θα πειτε: ο,τι να'ναι. Το βαρελακι μπηκε στο δωματιο χωρις να πει ουτε γεια, παρατησε τη τσαντα της, αρχισε να γδυνεται για να πραξει αγγαρεια. Για περιπου 45+ λεπτα δε ρωτησε καν τυπικα πραγματα οπως πως με λενε, κτλ. Μαλλον της ηρθε στο μυαλο αφου εχυσε. 0 στο σοσιαλ. Αερολογιες που δεν ειχαν καν λογικη σειρα. Προς το τελος εκανε καποια σχολια τα οποια εγω τα βρηκα ακρως προσβλητικα, αλλα η φαση ειχε ηδη τελειωσει και εφευγα οποτε δεν εδωσα σημασια. Στο σεξ σιωπη χωρις προηγουμενο - πιο πολυ ασχοληθηκα με το τι ακουγοταν στο ραδιοφωνο και εαν θα το αλλαζα.

Τι θα κανετε: Τις υπηρεσιες που προσφερει τις τηρει, περαν φιλιου. Πιπα οπως το 99% του πλανητη. Σεξ χωρις πολυ συμμετοχη και ανευρο. Προσπαθωντας να ανεβασω ρυθμο ψευτοεκανε πως δεν βολευοταν, σε καποιο σημειο με σταματησε κιολας και αρχισε να ξαναγλυφει, κατι που με ξενερωσε τελειως. Αφου μετα απο 40 λεπτα και κατι εχυσε αρχισε κατι αγκαλιτσες και να μου λεει για την επομενη φορα και αλλα τετοια.

Φυσικα δε προκειται να υπαρξει επομενη φορα. Περισσοτερο με ευχαριστει μια κουταλια παγωτο απο αυτο το γιουβαρλακι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
246
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NikitasI, Elvis007, yorkie

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουλίου, 2016
Σμπερςαμα 1ον: Το κοριτσι εχει 47 κριτικες με ΜΟ πανω απο 7. Εσυ τη βαθμολογητές με 3 :Χμμμ; ( στάνταρ άσσος )
Συμπέρασμα 2ον : Όσες κριτικες κα αν γράψεις, φτάνεις μεχρι το "ιςως" . Τίποτα δεν σε εχει ικανοποιήσει πλήρως.( Μη ξοδεύεις άσκοπα λεφτα τουλαχιςτον δοκίμασε απο αυτα πο παιρνει ο Yorky )
29 Ιουλίου, 2016
Περιεργα πραγματα τυπε.. Χμμμ;

Ειναι απο τα πολυ cool τυπακια και αρκετα ευγενικη κατα την γνωμη μου..

Anyway, καθε εμπειρια διαφορετικη, καλη τυχη την επομενη φορα!
29 Ιουλίου, 2016
τι προσβλητικά σχόλια έκανε? για πες
30 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρεπει να τον ειπε χοντρο μαλλον χαχαΜεγάλο χαμόγελο
30 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

polax, δεν αμφισβητω τις εμπειριες των συμπαικτων, ουτε και τους εθιξα. Γινομαι κατανοητος;
30 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε θα μπω σε λεπτομερειες για τα σχολια που εκανε. Θα αναφερω απλα πως καποια απο αυτα θα μπορουσαν να χαρακτηριστουν και ρατσιστικα. Την "ευγενικη" πλευρα της δεν ειχα τη τιμη να τη συναντησω. Με κανενα αλλο "cg" δεν ειχα τετοια αντιμετωπιση. Απλα απαραδεκτη.
30 Ιουλίου, 2016
Μπράβο φίλε πες τα . Πριν ενα χρόνο την πέταξα έξω απο το λακομπα γιατι 1. Μύριζα τσιγάρο είπε κ δεν φιλάει καπνιστές κ 2. Μου τράβαγε το χέρι γιατι την πονάγα όταν της έπιανα τον κωλο κ τα βυζια. Άρχισε να κλαίει όταν της είπα μάζεψε τα κ δρόμο . Κάναμε τα πουτανακια του 50ευρου θεές . Άντε ρε το μπαζο
01 Αυγούστου, 2016
Πολύ καλά έκανες συναγωνιστή και τα έγραψες αυτά στην κριτική σου.
Κατα την προσωπική μου άποψη (και το έχω ξαναγράψει) από τα πλέον υπερεκτιμημένα cg και σε εμφάνιση και σε απόδοση, όλα στον αυτόματο...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8