Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108014
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
εφη τα λογια ειναι περιτταΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι

προσπαθησα να σκεφτω τι να γραψω αλλα οτι κ να γραψεις για την εφη ειναι λιγο
πρωτη μου φορα περασα με την κοπελα και αν και εμπειος στο χωο με πανω απο 20 χρονια και σιγουρα 800 ιεροδουλες η εφη ειναι κατι μοναδικο
πολωνεζα οπως δηλωσε αν και νομιζω οτι ειναι ρωσσιδα διοτι αν και απο κρακοβια ειναι αδιανοητο να μην ξερει την πολη βιελιτσκα αλλα δεν με νοιαζει κιολλας,,,, μετριο αναστημα με κωλο ελληνικου τυπου πετυχημενου λευκη επιδερμιδα κα σγουρο καπως μαλλι
αφου εκανα μπανακι ηρθε κ με περιποιηθηκε οπως μονο υτη ξερει με footjob με πιπα βασιλικη βαθια κ να με βαζει ορθιο κ χωρις χερια πιανωντας τον πιΣινο ΜΟΥ να τον παιρνει ολον μεσα
Χαιδιαρα και τρυφερη να σε πνιγει στα φιλια και να μυ κανει μασαζ κ εγω αυτην
επειτα ιεραποστολικο κ να με παρακαλα να μην τελειωσω κ να με τυλιγει με δυναμη με τα ποδια της και εγω ειχα φρικαρει κ ηθελα να τελειωσω κα να μην με αφηνει
στα 4 ιναι μαγεια και στηνεται ετσι σαν να βλεπεισ φορα παρτιδα τη σουφρα της που δεν αντεξα ο κακομοιρης κ τελιεωσα

αν και ειχα αποφασισει να γραψω μονο τον τιτλο εφη τα λογια ειναι περιττα κ τιποτα αλλο παρ'ολα αυτα σεβομενος τους κανονισμους αποφασισα να γραψω λιγα πραγματα για το κοριτσι που λεγεται εφη και αν και εχω παει με πανω απο 800 ιεροδουλες αυτη η εφη παει σιγουρ ΤΕΛΙΚΟ
ΥΓ πρεπει να ευχαριστησω τον φιλο που περιμενε μετα απο εμενα διοτι εγω με 30 ευρω να παρω τα εξτραδακια μαλλον μπερδεψαν τα δωματια η τσα2 με την εφη αλλα αυτο δεν μειωνει την αξια της εφης


και η καθιερωμενη μεταφραση μεσω γοογλε στη γλωσσα της κοπελας διοτι πολλες προσπαθουν κ διαβαζουν τ σαητ μας γαι να βελτιωνονται

Staram się myśleć o tym, co pisać, ale że pan napisać dla czasopism są małe
Jestem mój pierwszy raz z dziewczyną i choć empeios do Choo z więcej niż 20 lat i na pewno prostytutki gazeta 800 jest czymś wyjątkowym
Polski jak stwierdzono choć uważasz Rossidi bo chociaż z Krakowa jest nie do pomyślenia, by poznać miasto Wieliczka, ale nie obchodzi kiollas ,,,, średniego wzrostu z osła typ GRECKI czyste białe skóry Pani nieco kręcone wełny
Po doszedłem wannę z panem opiekowała jak mono YTH wie z Footjob z rurą królewskiej głęboko n mi prosto stawia pana Armless pianontas basenu do MOU dostaje całych środków
Chaidiara i kochający się utopił się w pocałunkach i masaże mięśni jej ego Mr.
potem misjonarzem Mr. mnie proszę nie skończę z panem zawinąć w siłę w nogach i byłem przerażony Pan Pani podoba się nie skończyć z liśćmi
w 4 t jest magia i tak by SEE dużo po wzburzyć się z nie znosić nędzę pana telieosa

choć ja postanowiłem napisać tylko tytuł słów gazet są niepotrzebne pan nic innego jednak z poszanowaniem przepisów postanowiłem napisać trochę o dziewczynie, która jest powiedziane gazety i choć byłem z ponad 800 prostytutek jest to z pewnością gazeta GO FINAL
  PS podziękować mojemu przyjacielowi, który czekał po mnie, bo 30 euro dostaję extradakia zapewne pomylili pokoje na tsa2 gazetę, ale to nie umniejsza wartości Efi

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έφη
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
38.913
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, aselgeia και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2016
Φιλε volcano μια παρατηρηση, οι μεταφρασεις που κανεις μεσα απο το google, αμα τις διαβασει καποια κοπελα θα παθει σπαζοκεφαλιαση να βγαλει ακρη τι γραφεις.
28 Ιουλίου, 2016
το ξερω αλλα δεν ειαι πολυγλωσσος οποτε αναγκαστικα το ελαχιστο πθ μοπρω να κανω ειναι μεσω γοογλε
αλλα να εισαι σιγουρος οτι πολλες κοπελες διαβαζουν το σαιτ κ τους ενδιαφερει τι γραφουν οι πλατες σσ τουλαχιστον οι σωστες επαγγελματιες
αλλα γενικα δεν μπορω να τα στειλω για επισημη μεταφραση στις πρεσβυες τις αντιστοιχης χωρας για επισημη μεταφρασηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2