Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην Ελένη έριξα το δεύτερο γαμήσι της βραδιάς καθότι προηγουμένος είχα γαμήσει την Αλιόνα στο φ.109β.Γυρνώντας λοιπών στο σπίτι μου από φυλής αναγκαστηκά πρέπει να περάσω από Μεταξουργίο.Καθότι δεν είχαν σβήσει πλήρως οι καύλες είπα αν βρω καμιά μιλφ να την γαμήσω και ύστερα να φύγω.Ήταν το πρώτο που πήγα και ήταν ήδη μέσα ήστερα από ακετή ώρα η τσατσα χτυπάει την πόρτα και σκέφτηκα σιγά μη περάσω αλλά περίμενα να την δω,το θετικό ήταν ότι την έγραψε η άλλη μέσα και συνέχισε ώσπου τέλειωσε και μετά βγήκε,καλό αυτό.Βγαίνει η Ελένη λοιπόν μιά μιλφάρα μπαμπάτσικη σαν κάτι ψωλιάρες μπουζουκόβιες που πάνε σε παρακμιακά κέντρα καταγώγια κτλ που γουστάρουν τρελά πούτσα.Ήθελα να μπω αλλά δίσταζα λόγο τσατσας και πήγα να δω κι'άλλα εκεί γύρω δεν μου αρέσαν και ρίσκαρα να γυρίσω στο πρώτο και ότι γίνει,μπαίνω λοιπόν και λέω στην τσατσα ότι θα περάσω την έχω δει και δε χρειάζεται να την ξαναπαρουσιάσει,εκείνη την ώρα ήταν άδειο το μπουρδέλο και ύστερα από 3-4 λεπτά αναμονή ήρθε και η Ελένη.Ασχολήθηκε με τον πούτσο και τ'αρχίδια αρκετή ώρα με καύλωσε μου πήρε τσιμπούκι με καπότα ενώ της χάιδευα τη μουνάρα της.Στήσημο στα 4 και αυτή και με το που μπαίνω μέσα αρχίζω ένα ανελέητο σφυροκόπημα χωρίς σταματημό για αρκετή ώρα,τα πλατς πλουτς και αχ ουχ είχαν πλημυρήσει το δωμάτιο και δε σταμάταγα με τίποτα,οι μηροί μου ήταν θεόσκληροι και είχαν πάρει φωτιά,έκανα 2 διαλείματα για ανάσα και ανάκτηση δυνάμεων και έχυσα δυνατα στον τρίτο γύρω,είχα να ξεδώσω έτσι πολύ καιρό και το καταφχαριστήθηκα,η γκόμενα το ίδιο μετα από τέτοιο πούτσωμα με κοίταγε λες και ήμουν ο υπεργαμιάς των 5 ηπείρων είχε τρεμάμενη φωνή με αγκάλιαζε με φίλαγε και δυσκολευόταν να περπατήσει ευθεία μέχρι να συνέλθει.Για ένα 10ρικο ήταν ότι πρέπει και στις επόμενες καύλες αν την ξαναβρω γιατί όχι για ένα νέο σφυροκόπημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2016
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
127
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Μάκης Τσατσαρίδης, n.smirni76 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού