Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε μια νεαρη πορνη με σχετικα ομορφο προστυχο προσωπο , μελαμψο δερμα , κανονικο αναστημα , μακρυ καστανο σγουρο μαλλι με ξανθιες ανταυγες , μικρο στητο φυσικο βυζι και μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Η κοπελα φορουσε ψηλα πορνοτακουνα και φαινοταν πολυ καυλα! Ηταν ολογυμνη! Η τσατσα δεν ανεφερε ονομα.Το προσωπο της κατι μου θυμιζε , αλλα δεν μπορουσα να θυμηθω.Τεσπα , θεωρησα οτι ειναι καινουργια μουναρα και οτι δεν εχει ακομη ανακαλυφθει απο τα λαγωνικα του σαιτ! Οποτε ειπα να δοκιμασω την καινουργια μουναρα! Που να ξερα ομως! Ανακοινωθηκε κανονικο προγραμμα με σταση 69.

Πληρωσα και περασα στο πολυ μικρο δωματο που οι συναγωνιστες το εχουν ονομασει κλουβι! Ειχα να γαμησω σε αυτο το δωματιο απο το 2014 οταν ειχα παρει την μουναρα Γιαννα και με ειχε ξελαφρωσει με το στοματακι της.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα που ομως εδειχνε κουρασμενη απο το ξενυχτι στο μπουρδελο! Μιλουσε λιγα Ελληνικα.Αυτη ξαπλωσε απο πανω μου και εγω αρχισα να γλυφω τα βυζακια της και να χουφτωνω κωλαρακι της.Αυτη κοιτουσε συνεχεια τον καθρεπτη και χαμογελουσε! Παντως χωρις τα πορνοτακουνα φαινεται πολυ μικροκαμωμενη! Αυτη σκουπισε το καυλι μου με μωρομαντηλο και ηθελε να κανει ελευθερο στοματικο αλλα εγω της ειπα να μου κανει πιπα με προφυλακτικο.Αυτη ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Παντως η πιπα της ειναι καλη για πιπινακι! Αν και χρησιμοποιουσε αρκετα το χερι της.Με πιπωνε και απο μονη της αρχισε να μου γλυφε τα μπαλακια! Το εκανε πολυ καλα! Μου ειχε γεμισει τα αρχιδια με σαλια!!!

Εκει που με πιπωνε την ρωτησα πως την λενε! Αυτη μου ειπε ΒΑΛΕΡΙΑ! Τοτε θυμηθηκα οτι δεν προκειται για καινουρια κοπελα αλλα οτι ειναι η Ουκρανη Βαλερια που εχει δουλεψει το 2014 και 2015 στο Μαραθωνος 59 με τα σκαλακια.Την ειχα παρει οταν ηταν καινουργια και ηταν πολυ καλη στο δωματιο με φουλ γλωσσοφιλα.Μετα την ειχα παρει σε παρτουζα με την Ελβιρα αλλα η αποδοση της ειχε πεσει κατακορυφα και το μενου δεν ειχε γλωσσοφιλα! Τοτε βεβαια ηταν πιο κοριτσακι.Τωρα ομως εχει μεγαλωσει και εχει μουνεψει πολυ!!! Ως ακραιως ομως μπουρδελιαρης ξενερωσα γιατι επαιρνα για τριτη φορα την ιδια ιεροδουλη!!! Οταν ομως εχεις παει με εκατονταδες γυναικες τοτε η μνημη σε προδιδει καμια φορα!!!

Τεσπα , η πιπα της ειχε ικανοποιητικη διαρκεια.Την ξαπλωσα ανασκελα και εγλυψα για λιγο επιφανειακα το μουνακι της.Αυτη ομως κοντευε να την παρει ο υπνος! Της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Τα γλωσσοφιλα ομως τα αρνηθηκε ευγενικα.Μαλλον θα βρηκε κανενα γκομενο!!! Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη ομως ειχε πολυ χαμηλα το σωμα της.Προσπαθουσα να την ανεβασω αλλα αυτη παλι προσπαθουσε να κλεψει.Τελικα ανεβασα πιο ψηλα το σωμα της και συνεχισα να την γαμαω.Αυτη εβγαζε εντονα επιφωνηματα που φαινονταν ομως οτι ταν ψευτικα και το εκανε για να με κανει να χυσω επιτελους! Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια και την τραβουσα απο τα μαλλια! Τελικα μετα απο αρκετα λεπτα γρηγορου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Βγηκα απο μεσα της και αρχισα να ντυνομαι.Αυτη ειχε παραμεινει ξαπλωμενη για μερικα λεπτα στο κρεββατι και ειχε κλειστα τα ματια! Τελικα σηκωθηκε , εβαλε τα πορνοτακουνα της , με χαιρετησε και πηγε στο σαλονι για να σαλοναρει ολογυμνη.

Συνοψιζοντας , η Βαλερια ειναι μια αρκετα εμφανισιμη ιεροδουλη.Εχει βελτιωθει αρκετα εμφανισιακα σε σχεση με το παρελθον και εχει γινει μουναρα! Δεν κανει προκαταρκτικα καθολου.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη αλλα μετριας διαρκειας.Κανει ωραιο γλυψιμο στα μπαλακια.Μου τα γεμισε με σαλια! Οχι ομως ρουφηγμα στα μπαλακια! Στο ιεραποστολικο δεν εδειξε συμμετοχη.Στο πισωκολλητο συμμετειχε με ψευτικα βογγητα αλλα ειχε κακη σταση το σωμα της.Βεβαια ηταν κουρασμενη απο ολο το βραδυ.Ισως στην αρχη της βαρδιας να ειναι καλυτερη.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Η αληθεια ειναι οτι αν ηξερα εξαρχης οτι ειναι η Βαλερια τοτε δεν θα περνουσα δωματιο.Θα προτιμουσα να δοκιμασω καμια καινουργια πορνη.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, adolfo13, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού