Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

...απεγκλωβίστηκα απο την πρωινή δουλεία , κοιμήθηκα λίγο και ύστερα βρέθηκα να στοχάζομαι παράξενες έννοιες σε κάποια μεταξένια καφετέρια...
...όταν ο φλοιός έκαψε όλη την διαθέσιμη γλυκόζη μετουσιώνοντάς την σε παρέξενες σκέψεις , την θέση του πήρε το λιμβικό σύστημα το οποίο παρήγαγε κάποιους παράξενους απρόσωπους πόθους , που ανάγκασαν τους μυώνες να σύρουν το ταλαίπωρο σαρκίο μου προς ικανοποιήσή τους ...
...είχα ανάγκη ένα παράξενο αντικείμενο , και η gilf Ναταλία με το πορτοκαλί μαλλί και το φακιδωτό δέρμα με έπεισε ότι μπορεί να παίξει καλά αυτόν τον ρόλο ...
...την υποδέχτηκα με μια λειχία των υπεργερμένων θηλών της την οποία δέχτηκε ευχαρίστως προτάσσοντας τον κορμό της τίθοντάς τον στην διάθεση των λειχικών μου ενστίκτων ...συνέχισα λείχοντας το αιδοίο της ...τα μικρά χείλη και ύστερα εισήγαγα την γλώσσα μου εντός του κόλπου της ...απο τα ηχητικά κύματα που εξέπεμπε έδειχνε να το απολαμβάνει ...
της πρότεινα 69 ...το οποίο δέχτηκε και έτσι ταυτόχρονα γλείφαμε ο ένας τα γεννητικά όργανα του άλλου ...ακάλυπτα χωρίς κανένα πλαστικό να παρεμποδίζει την επαφή των υγρών βλεννογόνων μάς ...η φυσική κατάληξη ήταν η ιππασία ...έλειχα και θώπευα τους μαστούς της ενώ εκείνη έχωσε τον κόλπο της επι του διατεταμένου πέους μου ...συσπώταν ενωθέν μου ενώ εγω είχα αφεθεί στις ορέξεις της απολαμβάνοντας τις εκκρίσεις ντοπαμίνης στο λιμβικό μου ...απέκκρινα το σπέρμα και ένα λυτρωτικό κύμα οπιοειδών έλυσε τον οργαστικό σπασμό σχηματίζοντας ένα μειδίαμα στο προσωπό μου ...δεν είχα ανάγκη άλλο το αντικείμενο ευφορισμού , απεγκλωβίστηκα και περπάταγα πιο ανάλαφρος στους μεταξένιους δρόμους μέχρι το μιχανοκίνητο κάρο μου ....
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Πρυτανης, κλεοβουλος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού