Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322859
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη για 2η φορά στον χώρο με στόχο την συνεύρεση με την Tania λόγω πρότερης θετικής συνάντησης μαζί της.
Η Tania,ένα μικρόκαμωμένο όμορφο πλάσμα από την Βουλγαρία κατά δήλωσή της με petıte σώμα όμορφο προσωπάκι και πρόσχαρη.
Μου έκανε ένα πολύ καλό μασάζ με καλή περιποίηση των ποδιών που με χαλάρωσε και μου έφτιαξε την διάθεση.
Στη συνέχεια περάσαμε στα της περιποίησης από μένα όπου οι αντιδράσεις της ήταν πολύ θετικές και το ευχαριστιόταν.
Στην συνέχεια ήρθαν τα γλωσσόφιλα και το γλύψιμο από πλευράς της σε όλα τα ευαίσθητα σημεία μου πράγμα το οποίο μου ανέβασε την libido κατακόρυφα,συνεχίσαμε σε στάση 69 όπου εκεί παραλίγο να εκτοξευθούν τα ετοιμοπόλεμα πυροτεχνήματα.Την διέκοψα,μου πέρασε το προφυλακτικό και σε στάση καβαλάρη άρχισε το πάνω κάτω με απίστευτη θέληση και καύλα.3 με 4 λεπτά είχα μεταφερθεί στον παράδεισο της full libido και κάπου εκεί ήρθε το τέλος.Παράλληλα είχαμε ξεπεράσει και κάμποσο τον χρόνο της συνάντησης,περίπου γύρω στα 40 λεπτά.Καθαρίστηκα ετοιμάστηκα,μου έφερε ένα ποτήρι συζητήσαμε λίγο και αποχώρησα.

Μια πολύ αξιόλογη εμπειρία με ένα super κορίτσι !!! Έρωτας
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Tania
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, SEXTYRHOON

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού