Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από ένα καφεδάκι στα του κέντρου καφέ έκανα μια τσάρκα κατά τους δρόμους του Μεταξιού.Μπήκα ανέβηκα τις σκάλες και μόλις κάθησα σαλόνι βγήκε η συμπαθής και ευγενική (μέχρι και καλή εβδομάδα μου ευχήθηκε)υπηρεσία και μου είπε πως είναι η Κατερίνα (ηλικία 55+) τιμή στα 10ε και το πρόγραμμά της.Ανέφερε και αυταρχικό και επιδή η φάτσα της Κατερίνας έδιχνε σιγανοπαπαδιά αλλά άμα αναβε γινόταν διάολος είπα ΟΚ.
Μπαινω δωμάτιο και μετά από 4-5 λεπτά έρχεται αθόρυβα σαν γάτα με ένα κουτάκι στα χερια.Αρχίζει φιλάκια και χάδια έχοντας τουρλώσει και το κωλί της και εγώ χαίδευα κωλομάγουλα νιμού και αυτή ξεκίναγε μια καλή ακα πίπα.Μετά από κανά 3λεπτο ανοίγει το κουτί και μου κάνει νόημα να διαλέξω δονητή.Είχε μόνο χειρός και τίς είπα πως δεν ήθελα κάτι τέτοιο οπότε την έστησα στα 4 και της τον έχωσα.Είχε όμορφα καπούλια και νιμού δουλεμένο αλλά για τα 55+ καλό.Μετά από 3-4 λεπτα ήρθε το τέλος.Γενικά ήταν μιά καλή φάση στο 10ρικο με ένα gilf που μιλούσε ελάχιστα και έκανε πολλά.Το χάρηκα γιατί την έκοψα από την αρχή ότι θα ήταν λέω λίγα κάνω πολλά.Αν είστε για gilf κατάσταση δεν πάει άδικα το 10ε.
Ελπίζω να βοήθησα σχετικά!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
perseas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3.754
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, dourosladers, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2016
Σου εδηξε το περιεχομενου του κουτιου αρνηθικες την εστησες στα 4 και τελος...εμφανησιακα πως εθναι?τι αλλο κανει τυπε?
27 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αλλά είχε μόνο δονητές χειρός.Από εμφάνηση όχι πολλά μιά και είναι 55+ αλλα αν την στήσεις στα 4 γράφει καλά.Κάνει πίπα δυνατή με διάρκεια και χωρίς αν θες.Για το δεκάρικο είναι καλή επιλογή και να σου αρέσουν και οι gilf !!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2