Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ρενάτα την γνωρίζω καιρό τώρα,μπορεί να μην την επισκέπτομαι πολύ συχνά αλλά ξέρω πως όταν θα πάω θα περάσω καλά.Μετά την πρόσφατη "αποτυχημένη" συνάντηση μου στη περιοχή με τη Καμέλια είπα να "ρεφάρω" με την Ρενάτα...Έτσι και έγινε...
Παρασκευή βραδάκι λιγοστός κόσμος στη περιοχή και σχετικά ήσυχα τα πράγματα...Μπήκα στον οίκο και κάθισα να την περιμένω,ήταν στο δωμάτιο με συναγωνιστή.
Μετά από περίπου ένα τέταρτο βγήκε στο σαλόνι με ένα εντυπωσιακό σετ εσωρούχων με δαντέλα...Πέρασα στο δωμάτιο χωρίς πολλές σκέψεις.Το μόνο αρνητικό εδώ πέρα είναι πως το δωμάτιο είχε μία άσχημη μυρωδιά,προφανώς από το κλιματιστικό...Γδύθηκα και ξάπλωσα για να την περιμένω...Μετά από λίγο μπήκε στο δωμάτιο με ένα έκφυλο βλέμμα,με πλησιασε και ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά με πεταχτά φιλιά...Της αφαίρεσα τα εσώρουχα και ξεκίνησα να της γλύφω το στήθος...Εκείνη επικεντρώθηκε στην ευαίσθητη περιοχή μου και αφού "έπαιξε' λίγο μου πέρασε το προφυλακτικό...Στοματικό πολύ καλό με λίγη χρήση χεριού και μάλαξη στα @@@κια.Μόλις ολοκλήρωσε το κομμάτι του στοματικού έναρξη στο σεξ!Πρώτη στάση με τη Ρενατα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς ενώ ανταλλάζαμε πεταχτά φιλιά.Αλλαγή για λίγο στα τέσσερα και ολοκλήρωση της συνεδρίας με ιεραποστολικό...
Κάθισε δίπλα μου για λίγο μίας και κάποιος ήταν στο σαλόνι,με αποχαιρέτησε με ένα πεταχτό φίλι ανανεώνοντας το ραντεβού μας...
Η Ρενάτα είναι πόλύ καλή επαγγελματίας και προσέχει τον παρτενερ της,δείχνει πως θέλει να σε ικανοποιήσει και αυτό είναι πολύ καλό...
Αυτά για τη Ρενάτα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, n.smirni76 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού