Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327244
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λουάνα είναι μια σχετικά κοντή καστανόξανθη κοπέλα με όμορφο πρόσωπο-σίγουρα πιο γλυκό απ'ότι στις φωτογραφίες.
Έχει καλό σώμα,αδύνατο με χαρακτηριστικό του το σιλικονάτο στήθος και το προκλητικά ολοστρόγγυλο κώλο.

Παρακινούμενος από τις φωτογραφίες της,την επισκέφτηκα στις αρχές της προηγούμενης εβδομάδας στη Βριλησού για να ρίξω μια ματιά.
Αφήνοντάς μου γενικά καλή εντύπωση και έχοντας στο μυαλό μου την θετική αναφορά του συναγωνιστή,τσεκάρησα το πρόγραμμά της και ύστερα από μερικές ημέρες την επισκέφτηκα στην Αριστοτέλους.
Και πάλι με πολλή ευχάριστη υποδοχή εκ μέρους της επέλεξα το πρόγραμμα των 50 ευρώ και πέρασα στο επάνω αριστερά δωμάτιο.

Γελαστή η Λουάνα,ήρθε μετά από λίγο δίνοντάς μου το χέρι της και φιλώντας με στο μάγουλο!
Ξαφνιάστηκε λίγο όταν της μίλησα ιταλικά και προσπάθησε φιλότιμα να ανταποδώσει-εν μέρει το πέτυχε,δείχνοντας όμως ότι δεν είναι η μητρική της γλώσσα.

Στα προκαταρκτικά της αρκετά καλή:
Με ωραία αγγίγματα,πολλά χάδια και κυρίως υγρά (αν και επιφανειακά) φιλιά σε πρόσωπο,αυτιά και λαιμό ήταν και αυτή δεκτικότατη στα δικά μου ταυτόχρονα χάδια και φιλιά στο σώμα και στο στήθος της.
Αν και δεν είμαι φαν της σιλικόνης,το στήθος της έχει πολύ καλή και καθόλου "ξένη" αίσθηση.

Στο στοματικό συνδύασε και τα δύο:
Απαλό και ερεθιστικό στην αρχή,πιο έντονο και πρόστυχο στη συνέχεια συνοδεία αρκετής "υγρασίας" και καυλωτικών βλεμμάτων εκ μέρους της.

Στο πισωκολλητό,πολύ καλό το στήσιμό της,με καυλωτική την πίσω θέα της,δεν δυσανασχέτησε όταν ανέβασα ταχύτητα δίνοντας πιο δυνατό ρυθμό.
Στο ιεραποστολικό,ωραίο το άνοιγμα των ποδιών της (με ωραίους μορφασμούς το πρόσωπό της) και εξίσου καλή η αίσθηση που είχα και ένοιωθα κατά την διείσδυση ώσπου τελείωσα
Σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης η συμμετοχή της ήταν καλή,τόσο με τις κινήσεις του κορμιού της όσο και με προκλητικά βλέμματα/καυλωτικές μικρές φωνές.

Δίχως ψεγάδι ο χώρος και το μεγάλο δωμάτιο του οίκου,ευγενική η υπηρεσία και στην υποδοχή και κατά την αποχώρηση.

Για όσους θέλουν μια εμφανίσιμη κοπέλα με καλές υπηρεσίες,η Λουάνα ίσως να μη μείνει αξέχαστη σε δύσκολους ή πολύ απαιτητικούς πελάτες αλλά τουλάχιστον με την συμπεριφορά της και κρίνοντάς την ως μια νέα επιλογή,τιμάει,ανταποδίδει και δεν κοροϊδεύει.

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Λουάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Flaros, Bugatti και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού