Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τινα ειναι μια νεαρη Μολβαδη ιεροδουλη με γλυκο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , κανονικο αναστημα , λευκο δερμα , ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , μεσαιο φυσικο στηθος , ενα τατου μανικι στο χερι και ενα τατου στο μπουτι και σωμα με πιασηματα.Δεν θυμαμαι τι προγραμμα ανακοινωθηκε ακριβως.

Μου εκανε κλικ εμφανισιακα και εδωσα το 20ρικο.Με κερδισε με το χαμογελο της.Περασα στο δωματιο και ξαπλωσα στο κρεββατι.Ο κλιματισμος δουλευε και ειχε δροσια στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Τινα.Μιλαει λιγα Ελληνικα.Πιο πολυ μιλαει Αγγλικα.Απο την αρχη φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Την εβαλα να ξαπλωσει απο πανω μου και αρχισα να χουφτωνω την κωλαρα της.Αυτη ετριβε το μουνι της στην πουτσα μου και μου εγλυφε τον λαιμο μου.Η στυση μου βαρουσε κοφτες και ειχε καυλωσει απιστευτα! Εκανα κινηση και αρχισαμε να φιλιομαστε στο στομα.Ομως τα γλωσσοφιλα δεν ηταν πολυ βαθια.Μειναμε αρκετη ωρα ετσι.Μου εκανε πολυ ωρα προκαταρκτικα.

Υστερα αυτη ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι μετρια.Το καλο ειναι ομως οτι προσπαθει.Για πιπινακι κανει σχετικα καλη πιπα.Απλως χρησιμοποιει αρκετα το χερακι της.Υστερα απο επιθυμια μου αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα καθαρα και ξυρισμενα μου μπαλακια.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Πρωτη σταση την ξαπλωσα ανασκελα και αφου μου εφαρμοσε το προφυλακτικο αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Την γαμουσα και τα φιλια συνεχιζονταν.Την γαμουσα και αυτη ειχε περασει τα χερια της γυρω απο την πλατη μου.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Καλο στησιμο εκ μερους της.Απλως ειχε χαμηλωσει το κεφαλι της χαμηλα μπροστα.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και την βαρουσα στα κωλομερια.Αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα.Την πηρα για αρκετη ωρα ετσι.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε στην ακρη του κρεββατιου και εγω εχυσα μεγαλη ποσοτητα σπερματος στα βυζια της.Η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Τινα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Κανει καποια προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι μετρια αλλα αρκετης διαρκειας.Στο κυριως σεξ συμμετεχει με αληθινα επιφωνηματα , ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε παρολο που ειναι κεντρικα Φυλης και περναει συνεχεια κοσμος.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, haker301978(1) και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού