Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325706
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Σοφια την ειδα ενα βραδυ που τσαρκαρα και μου εκανε εντυπωση, προκειτε για ενα καλοστεκουμενο μιλφακι, ηλικιακα 35-40 ταβανι την κανω, και το 9 της εμφανησης της αντιπρωσοπευει την κατηγοριας της. Ξανθια παρουσια με ψιλοαγριο προσωπο, σωμα λαμπαδα με καλες αναλογιες, πανω σε ψιλοτακουνα φανταζε το απολυτο μιλφ.!! Απο αυτες τις περιποιημενες κυριες που τις βλεπεις με τα ωραια φορεματακια μεχρι ψιλα στο γονατο να κοιταζουν μεσα απο τα μαυρα γυαλια ηλιου τις βιτρινες κρατοντας στον αγγωνα την γκουτσι τσαντα και θες να τις σκισεις στα 4αρα....οποτε μπηκε στην λιστα για πληρωμη οπως και εγινε λειαν συντομως.
Ξανθια ειπαμε η Σοφια, με ωραιο φυσικο στηθος, λιγο μεγαλυτερο σε σχεση με της Βικτωριας αλλα στο ιδιο σχημα, με καλουτσικη ρωγα για πιπιλισμα, πλαδαρο καλοσχημαστισμενο κωλαρακι, ποδαρες ατελειωτες, δεν ειναι τοσο ψιλη οσο φενετε πανω στα ψιλοτακουνα της, βυασινη απο μερους της καμια, ο χρονος που περναει δεν την απασχολει, προκαταρτικα στα ορθια μπολικα, και στο κρεβατι, να παιζει τον πουτσο μου με το σωμα της, με εκανε να σπαω πετρες.!! ...πιπα για οσκαρ.!! επαιξε και με τις μπαλες.!! ανετα εχυνα στο στομα της...οπως πρεπει Ναι! θεση του σωματος της πολυ καλη, εφερε την πεντακαθαρη μικρη σε σχημα μουναρα της σε αποσταση αναπνοης απο το στομα μου θα το δαγκωσω στο μελλον σιγουρα.!! Γλώσσα ...σεξακι.??? παντου...κατω πανω αριστερα, δεξια, στο πατωμα, στο ταβανι, στον καναπε, οπου γουσταρω και οπως θελω μου ειπε θα το κανουμε, και οπως εγινε, κοινως συμπεριφορα εμοιαζε πολυ κοντα με την συμπεριφορα της Εφης, δεκτικη σε ολα και σου δινει πρωτοβουλιες, ιεροσιλια να την συγγρινω με την Εφη, αλλα υπαρχουν ομοιοτητες, πεταχτα φιλακια στο στομα, αλλαξαμε αρκετες στασεις κοινως με εκανε να ξεχασω ποιος και που ειμαι. Μετα το περας της πραξης εκατσε στο κρεβατι για σοσιαλ ταιμ, πολυ καλο μιας και μιλαει απταιστα τα Ελληνικα, λεει οτι ηρθε για να μηνει. Καληνυχτησμα με μια αγκαλια και αλλο ενα φιλακι στο στομα.
Σοφια...ισως η νεα Βασιλισσα της πολης μας, εκτιμαει και με το παραπανω τα λεφτα που της δινεις και προπατων σε κοιταει σαν πελατη που πρεπει να περασεις καλα, μεσω αυτου σου δινει και την αντιστιχη συμπεριφορα της, για εμενα εγινε αυτο που ηθελα για τα 15-20 λεπτα που περασα μαζι της, ειναι γυναικα που ξερει να πηδιετε οπως πρεπει, ξερει τι ζηταει ενας αντρας και πως να τον φερει στα ορια του....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Veros, jimiadis και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού